Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hali! Slackware 10.1-em van, és ha KDE alól indítok egy játékot (warcraft3) akkor tökéletesen megy, de Fluxbox alatt kiír egy olyan hibaüzenetet, hogy egy adott memóriahelyre nem tud írni…ez normális?
kde alatt egy parancsikonnal inditom:Code:[Desktop Entry]
Comment=
Comment[en_US]=
Exec=cedega -workdir „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III” „C:/Program Files/Warcraft III/Warcraft III.exe”
GenericName=
GenericName[en_US]=
Icon=/home/gyuszk/.kde/share/applnk/TransGaming/Warcraft III.png
MimeType=
Name=Warcraft III
Path=cd „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III” && cedega -use-pthreads no war3.exe
StartupNotify=true
Terminal=false
TerminalOptions=
Type=Application
X-DCOP-ServiceType=
X-KDE-SubstituteUID=false
X-KDE-Username=Fluxbox alatt pedig rxvt -ben belépek a working directoryba (C:/Program Files/Warcraft III) majd kiadom a
cedega -use-pthreads no Warcraft III.exe parancsot.
Próbáltam „sima” war3.exe -vel is, akkor is elszáll.
Valakinek valami ötlete van?
[align=right][snapback]117251[/snapback][/align]sztem irj ra egy scriptet, azzal nemlehet gaz.
Code:#!/bin/bashcd „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III”
cedega -use-pthreads no war3.exeelmented, mint mondjuk war3, adsz neki futtatasi jogot, berakod a /usr/bin -be, aztan war3-mal inditod.
ennek mukodnie kell.
egyebkent, ha nemmegy, akkor nyomj be egy teljes outputot rola…Nem, ez uhu topic 🙂
Az volt a gond, hogy kde 3.2->3.3 váltásnál pár fájl átkerült a kdelibs-bõl a kdebase-be ill. fordítva, ami a fenti szívást eredményezi 😉 .
[align=right][snapback]117240[/snapback][/align]jo, es azt nem javitjak? 🙂
itt persze az is lehet, hogy hibas a cucc es par nap mulva javitjak.
HY!
Ha valami érdekel akkor keress meg irc-en
larrylin.homelinux.net:6667
#home csatieste 8 után vok
zarhatom?
uncsi mar ez.
inkabb a kezdoknek segitsetek.VectoRnak mar kuldtem mailt, de ide is irom (hogy nehogy vki azt higyje, hogy csak kamu dijak voltak): vegre megerkezett a valodi nyeremenyem (optikai mauz) 🙂
koszi szepen 🙂ez is pontosan levan irva a howtoban… meg egyebkent is, ez egy alapveto dolog. egy debianostol elvarom, hogy megoldja magatol…
Te gyanús vagy! 😀
Honnan ez a kifejezés „emerge –pretend”?!
Debian-ban, ha jól tudom nincs! 😀
Te is suttyomban dolgozol? 😀 😀
[align=right][snapback]116671[/snapback][/align]nem, csak rtfmeztem az elozo postbol 🙂
egyebkent en apete parti vagyok, nempedig imordzs parti 🙂uraim.
nyilvan a topicindito ugy ertette, hogy „milyen ablakkezelot hasznalsz ubuntu alatt?”.
csak hat nem ez a topic cime. most at is szerkesztem. nyilvan nemhiba van az ubuntu topicban. -
SzerzőBejegyzés