killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2002040
    killall
    Felhasználó

      Hali! Slackware 10.1-em van, és ha KDE alól indítok egy játékot (warcraft3) akkor tökéletesen megy, de Fluxbox alatt kiír egy olyan hibaüzenetet, hogy egy adott memóriahelyre nem tud írni…ez normális?
      kde alatt egy parancsikonnal inditom:

      Code:
      [Desktop Entry]
      Comment=
      Comment[en_US]=
      Exec=cedega -workdir „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III” „C:/Program Files/Warcraft III/Warcraft III.exe”
      GenericName=
      GenericName[en_US]=
      Icon=/home/gyuszk/.kde/share/applnk/TransGaming/Warcraft III.png
      MimeType=
      Name=Warcraft III
      Path=cd „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III” && cedega -use-pthreads no war3.exe
      StartupNotify=true
      Terminal=false
      TerminalOptions=
      Type=Application
      X-DCOP-ServiceType=
      X-KDE-SubstituteUID=false
      X-KDE-Username=

      Fluxbox alatt pedig rxvt -ben belépek a working directoryba (C:/Program Files/Warcraft III) majd kiadom a
      cedega -use-pthreads no Warcraft III.exe parancsot.
      Próbáltam „sima” war3.exe -vel is, akkor is elszáll.
      Valakinek valami ötlete van?
      [align=right][snapback]117251[/snapback][/align]

      sztem irj ra egy scriptet, azzal nemlehet gaz.

      Code:
      #!/bin/bash

      cd „/home/gyuszk/.transgaming/c_drive/Program Files/Warcraft III”
      cedega -use-pthreads no war3.exe

      elmented, mint mondjuk war3, adsz neki futtatasi jogot, berakod a /usr/bin -be, aztan war3-mal inditod.
      ennek mukodnie kell.
      egyebkent, ha nemmegy, akkor nyomj be egy teljes outputot rola…

      Hozzászólás: dpkg #2001812
      killall
      Felhasználó

        Nem, ez uhu topic 🙂
        Az volt a gond, hogy kde 3.2->3.3 váltásnál pár fájl átkerült a kdelibs-bõl a kdebase-be ill. fordítva, ami a fenti szívást eredményezi  😉 .
        [align=right][snapback]117240[/snapback][/align]

        jo, es azt nem javitjak? 🙂

        Hozzászólás: dpkg #2001810
        killall
        Felhasználó

          itt persze az is lehet, hogy hibas a cucc es par nap mulva javitjak.

          Hozzászólás: Linux tanfolyam. #1978196
          killall
          Felhasználó

            HY!

            Ha valami érdekel akkor keress meg irc-en

            larrylin.homelinux.net:6667
            #home csati

            este 8 után vok

            killall
            Felhasználó

              zarhatom?

              Hozzászólás: Terjesszük a Linuxot! #2001838
              killall
              Felhasználó

                uncsi mar ez.
                inkabb a kezdoknek segitsetek.

                Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992133
                killall
                Felhasználó

                  VectoRnak mar kuldtem mailt, de ide is irom (hogy nehogy vki azt higyje, hogy csak kamu dijak voltak): vegre megerkezett a valodi nyeremenyem (optikai mauz) 🙂
                  koszi szepen 🙂

                  Hozzászólás: Debian Woody rc4 #2001245
                  killall
                  Felhasználó

                    ez is pontosan levan irva a howtoban… meg egyebkent is, ez egy alapveto dolog. egy debianostol elvarom, hogy megoldja magatol…

                    Hozzászólás: Gentoo-keksz #1993687
                    killall
                    Felhasználó

                      Te gyanús vagy! 😀
                      Honnan ez a kifejezés „emerge –pretend”?!
                      Debian-ban, ha jól tudom nincs! 😀
                      Te is suttyomban dolgozol? 😀 😀
                      [align=right][snapback]116671[/snapback][/align]

                      nem, csak rtfmeztem az elozo postbol 🙂
                      egyebkent en apete parti vagyok, nempedig imordzs parti 🙂

                      killall
                      Felhasználó

                        uraim.
                        nyilvan a topicindito ugy ertette, hogy „milyen ablakkezelot hasznalsz ubuntu alatt?”.
                        csak hat nem ez a topic cime. most at is szerkesztem. nyilvan nemhiba van az ubuntu topicban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,638