Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
olyan kernelt es olyan disztrot hasznalsz, amilyet csak szeretnel 🙂
nemnagyon vannak hatarok.Látod, ilyen vagyok….
Azért lennének kérdéseim: csak a 2.4… kernelt használhatom, vagy 2.6-ot is lehet?
hmmm… most csak ennyi…
[align=right][snapback]116351[/snapback][/align]ez egy baromi hulye kerdes. melto ez egy gentooshoz?:)
atirtam a cimet 🙂
de te is atirhattad volna.OFF:
Ezek lektorálva vannak?
A napokban nem pont úgy nézett ki.
[align=right][snapback]116380[/snapback][/align]hat elvileg „at lesznek nezve az adminok altal” 🙂
enis emlekszem a par nappal ezelottire 🙂megjegyzes 3: ha minden igaz, es osszejon, akkor dec. 20-ig fogok irni egy vms-install-on-simh doksit magyarul (mivel angolul mar letezik) a teljesen kezdok szamara. ha osszejon, akkor a programozasi kornyezet zh vms reszere megkapom az 5ost 😉 ha sikerul…
[align=right][snapback]101970[/snapback][/align]nah, dec 20-ig nem sikerult megcsinalnom, de most jelentem kesz van 🙂
szal az install reszt sztem barki megtudja csinalni a HOWTO-m alapjan, a gazosabb dolog a VMS cd beszerzese lesz. (itt probalkozzatok: http://www.decus.bme.hu/ ).
mar bekuldtem hirnek (megint feltennem a kerdest, hogy mi a hergelt lof.szert nem tudnak a moderatorok is hirt bekuldeni? eleg idegesito dolog, es megis van moderator, aki kuldhet. ez diszkriminacio keremszepen! [ez most nem kovi ellen szol]), szal majd vmikor kikerul a fooldalra, ha vki meltoztatja lektoralni.
addig is, akit erdekel: http://killall.eof.hu/openvms/index.htmloff
kijelentkezel a forumbol, torlod a bongeszod password-cache-et, aztan ujra belepsz, es lesz egy checkbox, ami erre vonatkozik.
Bocs, pontisítok: konzolon kívül lehet-e átlátszóvá tenni? (aterm, eterm stb)
off:
hol lehet beállítani, hogy ne legyek anonim felhasználó?
[align=right][snapback]116331[/snapback][/align]lehet.
atermet attetszove teszed, majd az mc-t ‘mc -black’ opcioval inditod.
igazabol ez Etermben nez ki jol, de atermben is attetszo lesz tole az mc.huderegi topic :)))))))))
xtermet egyebkent nemlehet (azota mar megbizonyosodtam rola ;))
amiket lehet: aterm, multi-aterm, Eterm, gnome-terminal -
SzerzőBejegyzés