killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gentoo-keksz #1993684
    killall
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Hozzászólás: Gentoo-keksz #1993682
      killall
      Felhasználó

        olyan kernelt es olyan disztrot hasznalsz, amilyet csak szeretnel 🙂
        nemnagyon vannak hatarok.

        Hozzászólás: Gentoo-keksz #1993680
        killall
        Felhasználó

          Látod, ilyen vagyok….
          Azért lennének kérdéseim: csak a 2.4… kernelt használhatom, vagy 2.6-ot is lehet?
          hmmm… most csak ennyi…
          [align=right][snapback]116351[/snapback][/align]

          ez egy baromi hulye kerdes. melto ez egy gentooshoz?:)

          Hozzászólás: melyik legyen? #2001132
          killall
          Felhasználó
            Hozzászólás: blackPanther #2001162
            killall
            Felhasználó

              atirtam a cimet 🙂
              de te is atirhattad volna.

              Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988817
              killall
              Felhasználó

                OFF:
                Ezek lektorálva vannak?
                A napokban nem pont úgy nézett ki.
                [align=right][snapback]116380[/snapback][/align]

                hat elvileg „at lesznek nezve az adminok altal” 🙂
                enis emlekszem a par nappal ezelottire 🙂

                Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988815
                killall
                Felhasználó

                  megjegyzes 3: ha minden igaz, es osszejon, akkor dec. 20-ig fogok irni egy vms-install-on-simh doksit magyarul (mivel angolul mar letezik) a teljesen kezdok szamara. ha osszejon, akkor a programozasi kornyezet zh vms reszere megkapom az 5ost 😉 ha sikerul…
                  [align=right][snapback]101970[/snapback][/align]

                  nah, dec 20-ig nem sikerult megcsinalnom, de most jelentem kesz van 🙂
                  szal az install reszt sztem barki megtudja csinalni a HOWTO-m alapjan, a gazosabb dolog a VMS cd beszerzese lesz. (itt probalkozzatok: http://www.decus.bme.hu/ ).
                  mar bekuldtem hirnek (megint feltennem a kerdest, hogy mi a hergelt lof.szert nem tudnak a moderatorok is hirt bekuldeni? eleg idegesito dolog, es megis van moderator, aki kuldhet. ez diszkriminacio keremszepen! [ez most nem kovi ellen szol]), szal majd vmikor kikerul a fooldalra, ha vki meltoztatja lektoralni.
                  addig is, akit erdekel: http://killall.eof.hu/openvms/index.html

                  Hozzászólás: xtermben atlatszo hatter #1917630
                  killall
                  Felhasználó

                    off

                    kijelentkezel a forumbol, torlod a bongeszod password-cache-et, aztan ujra belepsz, es lesz egy checkbox, ami erre vonatkozik.

                    Hozzászólás: xtermben atlatszo hatter #1917629
                    killall
                    Felhasználó

                      Bocs, pontisítok: konzolon kívül lehet-e átlátszóvá tenni? (aterm, eterm stb)

                      off:

                      hol lehet beállítani, hogy ne legyek anonim felhasználó?
                      [align=right][snapback]116331[/snapback][/align]

                      lehet.
                      atermet attetszove teszed, majd az mc-t ‘mc -black’ opcioval inditod.
                      igazabol ez Etermben nez ki jol, de atermben is attetszo lesz tole az mc.

                      Hozzászólás: xtermben atlatszo hatter #1917624
                      killall
                      Felhasználó

                        huderegi topic :)))))))))
                        xtermet egyebkent nemlehet (azota mar megbizonyosodtam rola ;))
                        amiket lehet: aterm, multi-aterm, Eterm, gnome-terminal

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 3,638