Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nemtom megemlitette-e mar itt vki (nemfogom vegigolvasni az egesz topicot): minden idok legidiotabb dala a dzsovi-dzsovi dzsaszper 🙂
alphaserver az egy jo 3ajtos szekreny es termeszetesen OpenVMS valo ra 🙂
Bbt: ha 1 millaert megtudod venni, akkor mar joljartal 🙂Sziasztok!
Szeretnék egy dc klienst linuxra de egyet sem találtam tudtok segíteni?
(Ezt a témát nem akarom megszüntetni ezért több dc kliens nevét is leíhatjátok 😉 !Csatoltam a Hi magazin 1. részét is! 😉
További jó fórumozást! :blush:
[align=right][snapback]115990[/snapback][/align]stfw
talan azert nem segit senki, mert nem ismerik ezt a tipusu kartyat. en pl. sosem hallottam meg rola. ezert ne legyel csalodott. mar 4ezerert lehet kapni tnt2-t, nekem 5 eve az van es muxik is jol. sztem nemartana egyet beszerezni.
szerintem meg Nora.
annal szebb noi nev nincs is 😉tervezem a közeljövõben egy sarge telepítését próbaképp. az érdekelne, hogy mennyi hely kell neki a vinyón? ha beválik lehet, hogy használnám is 🙂
[align=right][snapback]115918[/snapback][/align]en a sidet ajanlanam.
egy pillanatra megnyitom.
alexa: maskor pls disztingvalj majd es keruld az indulatokat, plane egy regebbi juzerrel szemben. hasonlitsd csak ossze az azonositotokat. stb…
barmennyire is tisztellek, de ez a stilus akkor sem valo ide.
kosz.ujabb topic kerult bezarasra: „biztonsagi hibak”.
vegulis nem a tartalom, hanem a stilus es a juzerek egymas ellen fordulasa miatt.
ez van. ma mar a 2.
aki olvassa ezt a juzerek kozul: hack/crack temat pls ne itt fejtegessetek. ott a google es ezer lap.
annyira unalmasak az „elfelejtettem a jelszavam, de megis szeretnek belepni a rendszerbe” topicok.
legkozelebb torolni fogom a hasonlo jellegu temakat.umm… closed.
butul-e a zikszpe linukszt?
buta kerdes… -
SzerzőBejegyzés