killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Idiota dalok #1980569
    killall
    Felhasználó

      nemtom megemlitette-e mar itt vki (nemfogom vegigolvasni az egesz topicot): minden idok legidiotabb dala a dzsovi-dzsovi dzsaszper 🙂

      Hozzászólás: Alpha serverre LINUX #2001007
      killall
      Felhasználó

        alphaserver az egy jo 3ajtos szekreny es termeszetesen OpenVMS valo ra 🙂
        Bbt: ha 1 millaert megtudod venni, akkor mar joljartal 🙂

        Hozzászólás: Dc linuxra #2000956
        killall
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Szeretnék egy dc klienst linuxra de egyet sem találtam tudtok segíteni?
          (Ezt a témát nem akarom megszüntetni ezért több dc kliens nevét is leíhatjátok  😉  !

          Csatoltam a Hi magazin 1. részét is!  😉

          További jó fórumozást!  :blush:
          [align=right][snapback]115990[/snapback][/align]

          stfw

          Hozzászólás: Bansíííí! #1997830
          killall
          Felhasználó

            talan azert nem segit senki, mert nem ismerik ezt a tipusu kartyat. en pl. sosem hallottam meg rola. ezert ne legyel csalodott. mar 4ezerert lehet kapni tnt2-t, nekem 5 eve az van es muxik is jol. sztem nemartana egyet beszerezni.

            Hozzászólás: Live neve. #1987985
            killall
            Felhasználó

              szerintem meg Nora.
              annal szebb noi nev nincs is 😉

              Hozzászólás: Sarge #1997842
              killall
              Felhasználó

                tervezem a közeljövõben egy sarge telepítését próbaképp. az érdekelne, hogy mennyi hely kell neki a vinyón? ha beválik lehet, hogy használnám is 🙂
                [align=right][snapback]115918[/snapback][/align]

                en a sidet ajanlanam.

                Hozzászólás: Biztonsági hibák #1999745
                killall
                Felhasználó

                  egy pillanatra megnyitom.
                  alexa: maskor pls disztingvalj majd es keruld az indulatokat, plane egy regebbi juzerrel szemben. hasonlitsd csak ossze az azonositotokat. stb…
                  barmennyire is tisztellek, de ez a stilus akkor sem valo ide.
                  kosz.

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972650
                  killall
                  Felhasználó

                    ujabb topic kerult bezarasra: „biztonsagi hibak”.
                    vegulis nem a tartalom, hanem a stilus es a juzerek egymas ellen fordulasa miatt.
                    ez van. ma mar a 2.
                    aki olvassa ezt a juzerek kozul: hack/crack temat pls ne itt fejtegessetek. ott a google es ezer lap.
                    annyira unalmasak az „elfelejtettem a jelszavam, de megis szeretnek belepni a rendszerbe” topicok.
                    legkozelebb torolni fogom a hasonlo jellegu temakat.

                    Hozzászólás: Biztonsági hibák #1999744
                    killall
                    Felhasználó

                      umm… closed.

                      Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000817
                      killall
                      Felhasználó

                        butul-e a zikszpe linukszt?
                        buta kerdes…

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 3,638