Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lilo password-os hackszagu topic bezarva.
Tehát, mi a megoldás, mivel tudnék egy kis életet lehetni a gépembe?
[align=right][snapback]115732[/snapback][/align]azzal, hogy ujraraksz minmdent. nyilvan direkt nem adtak jelszot. ez nem hack forum, nemszeretjuk a hasonlo topicokat. termeszetesen barmit meglehet oldani, de ezt ne itt kerdezd. a linux jelszavakra alapulo oprendszer. ha nemtudod a jelszavakat, akkor ne hasznald, ill. telepitsd ujra.
bezarom topicot.nekem szinten tnt2-m van, viszont debian sid-em (ez mondjuk nem szamit).
nyilvan a legujabb modult raktad fel, ami egy halom bugbol all.
ajanlom a 6106 verzioszamut, nalam tokeletesen muxik.jah, a tegnapi forgoszel altal okozott felmasodperces aramszunetek itt is gyaktak a gepeket, meg a tvket. ja meg az utcai kozvilagitast. en 3 spontan aramkimaradas utan meguntam az egeszet es kikapcsoltam a gepeket.
annyit tudok neked javasolni, hogy ne kde-vel inditsd (mivel az aramszunettol fuggetlenul is gagyi).
probald meg mondjuk xfce-vel, vagy icewm-mel. ha ezek is fagynak, akkor hardverhiba, bar azert ezt nemhinnem (az en gepemnek sem lett baja).
szal kde egyebkent is produkal megmagyarazhatatlan fagyasokat.johat kernel.org-os source-t kell hasznalni 🙂
Egyébként menyi ramot foglalnak ezek, vagy hogy tudom megtudni, hogy menyit fogyaszt (100-on 😀 ), mert ha elindítok X-alatt valami moitor programot, akkor betölt egy csomó szemetet és máris ugyan úgy 240MB mint a KDE
[align=right][snapback]115442[/snapback][/align]pontosan nemtudom, de az teny, hogy _joval_ gyorsabbak, mint a 2 nagy.
nemhiaba hasznalja ezeket mindenki, akinek kis gepe van…
meg az is, akinek nagy gepe van, de szereti a gyorsasagot es a stabilitast 🙂dpkg-reconfigure gpm
aztan szepen valaszolgatsz a kerdeseire. azert nemart elotte konzol alatt kihuzni-bedugni az egeret (ekkor kiirja, hogy added mouse to ps/2 blabla vmi ilyesmi).
kde, gnome, mind2 kalap shit…
nem meltok a linuxhoz.
ha nemakarsz x-fagyasokat, meg erthetetlen „sigserv11” hibauziket, akkor valassz ezek kozul:
*box (openbox, fluxbox, blackbox), icewm, enlightenment, xfce, windowmaker.
ezekkel jobban jarsz. kisebbek, mint a 2 nagy monstrum, viszont sokkal gyorsabbak es szebbek.
enis hasznaltam egy idoben kde-t, de annyira instabil, mint ide lachaza.
mostanaban icewm-et hasznalok, de nem idegen tolem a tobbi kis ablakkezelo sem.ez ofkoz csak az en velemenyem, nemkell megfogadni.
-
SzerzőBejegyzés