killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972649
    killall
    Felhasználó

      lilo password-os hackszagu topic bezarva.

      Hozzászólás: SuSE LILO – psw #2000776
      killall
      Felhasználó

        Tehát, mi a megoldás, mivel tudnék egy kis életet lehetni a gépembe?
        [align=right][snapback]115732[/snapback][/align]

        azzal, hogy ujraraksz minmdent. nyilvan direkt nem adtak jelszot. ez nem hack forum, nemszeretjuk a hasonlo topicokat. termeszetesen barmit meglehet oldani, de ezt ne itt kerdezd. a linux jelszavakra alapulo oprendszer. ha nemtudod a jelszavakat, akkor ne hasznald, ill. telepitsd ujra.
        bezarom topicot.

        Hozzászólás: NVidia Riva TNT2 + XFree86 hiba #2000794
        killall
        Felhasználó

          nekem szinten tnt2-m van, viszont debian sid-em (ez mondjuk nem szamit).
          nyilvan a legujabb modult raktad fel, ami egy halom bugbol all.
          ajanlom a 6106 verzioszamut, nalam tokeletesen muxik.

          Hozzászólás: Fagyott bagoly, szomorú felhasználó #2000682
          killall
          Felhasználó

            jah, a tegnapi forgoszel altal okozott felmasodperces aramszunetek itt is gyaktak a gepeket, meg a tvket. ja meg az utcai kozvilagitast. en 3 spontan aramkimaradas utan meguntam az egeszet es kikapcsoltam a gepeket.
            annyit tudok neked javasolni, hogy ne kde-vel inditsd (mivel az aramszunettol fuggetlenul is gagyi).
            probald meg mondjuk xfce-vel, vagy icewm-mel. ha ezek is fagynak, akkor hardverhiba, bar azert ezt nemhinnem (az en gepemnek sem lett baja).
            szal kde egyebkent is produkal megmagyarazhatatlan fagyasokat.

            Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963645
            killall
            Felhasználó

              johat kernel.org-os source-t kell hasznalni 🙂

              Hozzászólás: KDE vagy GNOME #2000415
              killall
              Felhasználó

                Egyébként menyi ramot foglalnak ezek, vagy hogy tudom megtudni, hogy menyit fogyaszt (100-on 😀 ), mert ha elindítok X-alatt valami moitor programot, akkor betölt egy csomó szemetet és máris ugyan úgy 240MB mint a KDE
                [align=right][snapback]115442[/snapback][/align]

                pontosan nemtudom, de az teny, hogy _joval_ gyorsabbak, mint a 2 nagy.
                nemhiaba hasznalja ezeket mindenki, akinek kis gepe van…
                meg az is, akinek nagy gepe van, de szereti a gyorsasagot es a stabilitast 🙂

                Hozzászólás: Debian Sarge->gpm nem müködik #2000468
                killall
                Felhasználó

                  dpkg-reconfigure gpm

                  aztan szepen valaszolgatsz a kerdeseire. azert nemart elotte konzol alatt kihuzni-bedugni az egeret (ekkor kiirja, hogy added mouse to ps/2 blabla vmi ilyesmi).

                  Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963642
                  killall
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: KDE vagy GNOME #2000412
                    killall
                    Felhasználó

                      kde, gnome, mind2 kalap shit…
                      nem meltok a linuxhoz.
                      ha nemakarsz x-fagyasokat, meg erthetetlen „sigserv11” hibauziket, akkor valassz ezek kozul:
                      *box (openbox, fluxbox, blackbox), icewm, enlightenment, xfce, windowmaker.
                      ezekkel jobban jarsz. kisebbek, mint a 2 nagy monstrum, viszont sokkal gyorsabbak es szebbek.
                      enis hasznaltam egy idoben kde-t, de annyira instabil, mint ide lachaza.
                      mostanaban icewm-et hasznalok, de nem idegen tolem a tobbi kis ablakkezelo sem.

                      ez ofkoz csak az en velemenyem, nemkell megfogadni.

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992109
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 3,638