Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez nagy off volt. Sry. Válalom a kövezést.
[align=right][snapback]115351[/snapback][/align]kovez, kovez
telleg azvolt. nemidevalo egyszeruen. de sok boldogsagot nektek 🙂
/OFF debian potato, esetleg slink? tuti menne…
[align=right][snapback]115149[/snapback][/align]nemlenne ertelme, semmit sem tudnek vele kezdeni. marmint jatek szintjen 🙂
az en 8000ft-ert vasarolt 486sx laptopomban szepen muxik a 120 megas vinyo 🙂
van rajta dos622 es win31 (igen, ez a 2, mivel linux nemigazan menne ra, es nagyon szeretem a wolf3d-t, meg a corvette-et ;))
bocs, ez talan nemidevalo, de kuriozumnak eleg jo 🙂nemi fogalomzavar…
xfree86 helyett xorg, nem x11 helyett 🙂
at is irom a cimet.egy szünetmentes ~6000Ft
[align=right][snapback]114745[/snapback][/align]hol? 🙂
rtfm
man swaponegy kedves holgy hivott, es tisztazva van a dolog az egerrel kapcsolatban 🙂
szerk: fantasztikus a V Group Team profi hozzaallasa, tenyleg le a kalappal.
koszi megegyszer 🙂?????????????????
nem mondod hogy rossz csomagot kaptál! ?????
én ugyan nem néztem a postát de ebben az esetben asszem az illetékest kicsit helyre kell raknom!a billentyûzet nen zsinóros ? :))))
[align=right][snapback]114684[/snapback][/align]hat nekem lett cimezve, kibontom, es egy szep genius netscroll gorgos, ps/2-es eger figyel benne 🙂 billentyuzetrol nemtudok nyilatkozni, majd q1q2 😉
Azt hiszem te írtad van már optikai egered. 🙂
[align=right][snapback]114683[/snapback][/align]nincs, _meg_ nincs 🙂
-
SzerzőBejegyzés