killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992106
    killall
    Felhasználó

      Ez nagy off volt. Sry. Válalom a kövezést.
      [align=right][snapback]115351[/snapback][/align]

      kovez, kovez

      telleg azvolt. nemidevalo egyszeruen. de sok boldogsagot nektek 🙂

      Hozzászólás: Laptop vinyó sirató #2000338
      killall
      Felhasználó

        /OFF debian potato, esetleg slink? tuti menne…
        [align=right][snapback]115149[/snapback][/align]

        nemlenne ertelme, semmit sem tudnek vele kezdeni. marmint jatek szintjen 🙂

        Hozzászólás: Laptop vinyó sirató #2000334
        killall
        Felhasználó

          az en 8000ft-ert vasarolt 486sx laptopomban szepen muxik a 120 megas vinyo 🙂
          van rajta dos622 es win31 (igen, ez a 2, mivel linux nemigazan menne ra, es nagyon szeretem a wolf3d-t, meg a corvette-et ;))
          bocs, ez talan nemidevalo, de kuriozumnak eleg jo 🙂

          Hozzászólás: XFree86-ról xorg-ra? #2000272
          killall
          Felhasználó

            nemi fogalomzavar…
            xfree86 helyett xorg, nem x11 helyett 🙂
            at is irom a cimet.

            Hozzászólás: (számomra) érthetetlen dolog #1999079
            killall
            Felhasználó
              Hozzászólás: #2000146
              killall
              Felhasználó

                egy szünetmentes ~6000Ft
                [align=right][snapback]114745[/snapback][/align]

                hol? 🙂

                Hozzászólás: swapon #2000130
                killall
                Felhasználó

                  rtfm
                  man swapon

                  Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992082
                  killall
                  Felhasználó

                    egy kedves holgy hivott, es tisztazva van a dolog az egerrel kapcsolatban 🙂
                    szerk: fantasztikus a V Group Team profi hozzaallasa, tenyleg le a kalappal.
                    koszi megegyszer 🙂

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992081
                    killall
                    Felhasználó

                      ?????????????????

                      nem mondod hogy rossz csomagot kaptál! ?????
                      én ugyan nem néztem a postát de ebben az esetben asszem az illetékest kicsit helyre kell raknom!

                      a billentyûzet nen zsinóros ? :))))
                      [align=right][snapback]114684[/snapback][/align]

                      hat nekem lett cimezve, kibontom, es egy szep genius netscroll gorgos, ps/2-es eger figyel benne 🙂 billentyuzetrol nemtudok nyilatkozni, majd q1q2 😉

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992080
                      killall
                      Felhasználó

                        Azt hiszem te írtad van már optikai egered. 🙂
                        [align=right][snapback]114683[/snapback][/align]

                        nincs, _meg_ nincs 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,638