Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nos megkaptam a nyeremenyemet (a V Group Team-tol), ami ugyan nem optikai eger, hanem egy sima gorgos genius netscroll, viszont kiralyul muxik, ugyhogy thx 🙂
hogy miertnem optikai, azt nemtom 🙂nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂nem star war’s, hanem star wars!
keremszepen…uhu alatt nincs rcX.d, letre kell oket hozni kezzel…
uhu alatt imho nemletezik update-rc.d parancs… az uhu nem debian 😉
kicsit ingerulten irtam az elobb 🙂
helyesbitek: userkent tokeletesen hasznalhato ;>ezt hogyerted? linux hack/crack?
a megoldas pofonegyszeru: nem kell elfelejteni a rootjelszot.
aki elfelejtette, igyjart. a linux egy olyan rendszer, hogy rootjelszo nelkul hasznalhatatlan.
csatlakozom Bbt-hez. eleg hack-szagu ez a topic…
moderatorok: torles?killall: még mindig nem kaptam tõled sem postacímet
[align=right][snapback]113911[/snapback][/align]sorry, megy a mail hamarosan 🙂
kicsit elvagyok havazva a vizsgakkal 🙂
koszi, hogy szoltal 😉nem telt meg a rootparticio?
-
SzerzőBejegyzés