killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992076
    killall
    Felhasználó

      nos megkaptam a nyeremenyemet (a V Group Team-tol), ami ugyan nem optikai eger, hanem egy sima gorgos genius netscroll, viszont kiralyul muxik, ugyhogy thx 🙂
      hogy miertnem optikai, azt nemtom 🙂

      Hozzászólás: Grafikus front end a wvdialhoz #2000074
      killall
      Felhasználó

        nemsok segitseg, de amikor regen suse 7.2-t hasznaltam, akkor kde 2.2.1 alatt volt a talcan egy kis ikon egy villam jellel. rakellett kattintani a csatlakozashoz, is ismet ra a lecsatlakozashoz.
        ez tutira wvdial volt, de hogy hogy tettem oda az mar igy ennyi ido utan talany…. 🙂

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1970019
        killall
        Felhasználó

          nem star war’s, hanem star wars!
          keremszepen…

          Hozzászólás: SOS konsol #2000064
          killall
          Felhasználó

            uhu alatt nincs rcX.d, letre kell oket hozni kezzel…

            Hozzászólás: SOS konsol #2000053
            killall
            Felhasználó

              uhu alatt imho nemletezik update-rc.d parancs… az uhu nem debian 😉

              killall
              Felhasználó

                kicsit ingerulten irtam az elobb 🙂
                helyesbitek: userkent tokeletesen hasznalhato ;>

                Hozzászólás: Biztonsági hibák #1999725
                killall
                Felhasználó

                  ezt hogyerted? linux hack/crack?

                  killall
                  Felhasználó

                    a megoldas pofonegyszeru: nem kell elfelejteni a rootjelszot.
                    aki elfelejtette, igyjart. a linux egy olyan rendszer, hogy rootjelszo nelkul hasznalhatatlan.
                    csatlakozom Bbt-hez. eleg hack-szagu ez a topic…
                    moderatorok: torles?

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992067
                    killall
                    Felhasználó

                      killall: még mindig nem kaptam tõled sem postacímet
                      [align=right][snapback]113911[/snapback][/align]

                      sorry, megy a mail hamarosan 🙂
                      kicsit elvagyok havazva a vizsgakkal 🙂
                      koszi, hogy szoltal 😉

                      Hozzászólás: Kinyírtam az X-et Kamion #1999488
                      killall
                      Felhasználó

                        nem telt meg a rootparticio?

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,638