Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ahhoz, hogy egy hibajelenségre rá merjem mondani, hogy hiba, bizony tudni kell programozni. Olvasd el az ‘Nvidia meghajtó telepítése internet nélkül’ ált UHU-probl. jav fórumban kelt bejegyzésem. Ez a banális hiba 1 évig nem engedte, hogy Nvidiázzak. Ha nekiálltam volna hibajelenteni, az én bénaságom miatt eggyel több fake hibajelentés érkezett volna.
Uff.Péter
[align=right][snapback]110575[/snapback][/align]hat bizony, a linux hasznalatahoz nem elegek pusztan a linux alapok, a szamitogepekkel (hardware, bios, stb) kapcsolatos atomstabil alapok is kellenek hozza. es ez igy van rendjen, mivel ettol szepen kihull a fergese. pont ez vedi meg a linuxot attol, hogy nehogy annyira felhiguljon a felhasznalotabora, mint a windowse.
asszem hamarosan eljon a tema bezarasa…
killall:
sz@rt a tarnyiszaba
aztán ha túl vagy rajta, akkor nagyon berúgni 🙂
[align=right][snapback]110520[/snapback][/align]kosz 🙂
ehhe most latom, hogy elirtam 🙂 nem tarnyisza, hanem tarisznya ofkoz 😉 😉🙂
Bbt:
Bele se nyúlkáltál és így ilyen gyors? Az azért nem semmi! Milyen géped is van?
[align=right][snapback]110483[/snapback][/align]ha tolem kerded, akkor : cel900, 512 ram, debian sid…
nekem 15 mp a boottol a promptig, aztan startx utan 6 mp alatt jon be az enlightenment.
gUHU: grat neked 🙂 nekem 20-an lesz logika vizsga, eleg para 🙂Linuxot pedig az használjon aki tudja is hogy mit használ és ez így van jól. Aki meg nem tudja hogy valójában mit is csinál, az vessen magára, és itt az ideje hogy kezdjen el okosodni. 😀
ELaci
[align=right][snapback]110383[/snapback][/align]en pont ezt mondtam… de ok mindenaron terelgetni akarnak. majd megunjak.
hm, akkor inkább hétvégére hagyom akkor jobban ráérek ezzel foglalkozni. addig meg megcsinálom a mentést meg a particiokat. na meg nem tudok aludni a gép mellett, mert olyan a venti hangja mint a traktornak 😀 éjszaka így kilõve 🙁 szal lehet, hogy csüt vagy pénteken belekezdek.
amit akartam kérdezni még: most nincs particinoláva a vinyom, mert az uhut anno kutyafuttában telepítettem. fel van téve a qtparted, de vmért nem indul el. particion magic-el tudok valahogy uj particiot varázsolni? xp-nél lehetett scandisk meg defrag után, de itt linuxnál még nem csináltam ilyet így hogy már meg van egy rendszer, csak telepítés közben régebben. mire kell figyelni?
[align=right][snapback]110380[/snapback][/align]akkor lesz par almatlan ejszakad, mivel a gentoo napokig fordul…
amugyis a szamitogep kibekapcsolgatasa art a vinyonak. szerezz be egy galeriat 😉nekem ugyanez volt…
jatssz massal 😉 -
SzerzőBejegyzés