killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Macosx emulátor #1996215
    killall
    Felhasználó

      mutass, az sosem art 🙂

      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990194
      killall
      Felhasználó

        direkt irtam, hogy felett 🙂
        18 ev alatt meg ovodas az ember 😉
        csabibacsi, akkor helyesen hivlak igy neha 😉

        Hozzászólás: Macosx emulátor #1996212
        killall
        Felhasználó

          esetleg a qemu, de asszem van vmi masik is. persze kell hozza macosx telepitocd is ugyebar…

          Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990191
          killall
          Felhasználó

            :whaasup:

            😀

            Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995026
            killall
            Felhasználó

              jó neked… lehet, szerencsés géped van 🙂 de mondjuk annyit elárulhatnál, hogy olyat hol állítasz be, hogy pl. a konqueror ne kapjon bizonyos idõközönként segfaultot…
              Vagy esetleg ne záródjon be csak úgy magától hibaüzi nélkül…
              Kb. ugyanez volt a firefoxra is…

              ezért váltottam fõrendszert: slack alatt ilyesmi nekem soha nem volt 🙂
              Majd egyszer ha lesz kedvem, a mostani debianomat picit felfrissítem, meg újra rakok rá graf. felületet, etc…

              kl223
              [align=right][snapback]110115[/snapback][/align]

              a valasz hihetetlenul egyszeru: fel sem telepitettem a konqueror-t, sot a kde-t sem 🙂
              amugy az kde hiba, nem a debiane…

              Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995025
              killall
              Felhasználó

                érdekes… én most pakoltam fel egy woodyt, és ment vmware-n… gond nélkül felment. Mind1 🙂

                kl223
                [align=right][snapback]110113[/snapback][/align]

                hat vannak benak is, like me 🙂

                Hozzászólás: Debian telepítése ADSL-rõl #1996190
                killall
                Felhasználó

                  hasznalj netinstallt.

                  killall
                  Felhasználó

                    négyen. (azt hiszem killall nevében is nyilatkozhatom.)
                    Nagyon örülnék neki, ha megértené mi is a bajunk.
                    [align=right][snapback]110070[/snapback][/align]

                    persze nyilatkozhatsz 😉

                    egyebkent a topiccimhez: regen enis probaltam terelgetni, de aztan belefaradtam. mindenki azt hasznal, ami neki jolesik. ha van egy kis informatikai andungja, akkor ugyis elobbutobb elfog szakadni a windowstol (vagy mellette aktivan mast is fog hasznalni).
                    juliskananinek tokeletes a kattintgatos windows, meg a 2 klikkes setup.exe, mi a raknak kell rabeszelni ot egy sokkal bonyulultabb rendszerre?
                    raadasul a juliskanenifelekkel csak higulna a linux, un*x, meg egyeb komoly rendszereket hasznalok felhasznaloi bazisa. a titkarno hasznaljon windows-t en azt mondom.
                    a masik dolog: amelyik cegnek van loveja kifizetni egy windows-t, annak van loveja kifizetni a windowshoz kapcsolodo kereskedelmi szoftvereket is. tehet hotfelesleges egy draga oprendszerre free programokat rakni. sot, ugymondom rohejes meg a feltetelezes is.
                    ha free rendszert akar, akkor hasznaljon free rendszert. ne egy kereskedelmi rendszerre rakjon x free szoftvert.
                    mit er egy warez windowson egy gimp egy warez nfsu2 mellett? semmit.
                    ezert nem er _semmit_ ez a topic sem.
                    kezd felmenni a pumpa. rabizom vmelyik kollegara a topic bezarasat, en mar zartam be egy hasonlot.
                    ha megegy hasonlo topicot meglatok, akkor konyortelenul torolni fogom.

                    Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995019
                    killall
                    Felhasználó

                      sztem megkene kerdezni muldert, bar szerinte is az igazsag odaat van… ;>

                      Hozzászólás: HELP ME! #1995534
                      killall
                      Felhasználó

                        Jó kösz és ez mit jelent???
                        Csak írjátok le hogy a szarba tudom kiszedni 🙁
                        [align=right][snapback]110040[/snapback][/align]

                        maskor es mashol meg ennyi segitseget sem fogsz kapni. talan inkabb _koszond meg_ es _olvass utana_.
                        a linux nem a magadfajtanak valo. tudod itt van nemi elvaras intelligencia szintjen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 3,638