Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mutass, az sosem art 🙂
direkt irtam, hogy felett 🙂
18 ev alatt meg ovodas az ember 😉
csabibacsi, akkor helyesen hivlak igy neha 😉esetleg a qemu, de asszem van vmi masik is. persze kell hozza macosx telepitocd is ugyebar…
:whaasup:
😀
jó neked… lehet, szerencsés géped van 🙂 de mondjuk annyit elárulhatnál, hogy olyat hol állítasz be, hogy pl. a konqueror ne kapjon bizonyos idõközönként segfaultot…
Vagy esetleg ne záródjon be csak úgy magától hibaüzi nélkül…
Kb. ugyanez volt a firefoxra is…ezért váltottam fõrendszert: slack alatt ilyesmi nekem soha nem volt 🙂
Majd egyszer ha lesz kedvem, a mostani debianomat picit felfrissítem, meg újra rakok rá graf. felületet, etc…kl223
[align=right][snapback]110115[/snapback][/align]a valasz hihetetlenul egyszeru: fel sem telepitettem a konqueror-t, sot a kde-t sem 🙂
amugy az kde hiba, nem a debiane…érdekes… én most pakoltam fel egy woodyt, és ment vmware-n… gond nélkül felment. Mind1 🙂
kl223
[align=right][snapback]110113[/snapback][/align]hat vannak benak is, like me 🙂
hasznalj netinstallt.
négyen. (azt hiszem killall nevében is nyilatkozhatom.)
Nagyon örülnék neki, ha megértené mi is a bajunk.
[align=right][snapback]110070[/snapback][/align]persze nyilatkozhatsz 😉
egyebkent a topiccimhez: regen enis probaltam terelgetni, de aztan belefaradtam. mindenki azt hasznal, ami neki jolesik. ha van egy kis informatikai andungja, akkor ugyis elobbutobb elfog szakadni a windowstol (vagy mellette aktivan mast is fog hasznalni).
juliskananinek tokeletes a kattintgatos windows, meg a 2 klikkes setup.exe, mi a raknak kell rabeszelni ot egy sokkal bonyulultabb rendszerre?
raadasul a juliskanenifelekkel csak higulna a linux, un*x, meg egyeb komoly rendszereket hasznalok felhasznaloi bazisa. a titkarno hasznaljon windows-t en azt mondom.
a masik dolog: amelyik cegnek van loveja kifizetni egy windows-t, annak van loveja kifizetni a windowshoz kapcsolodo kereskedelmi szoftvereket is. tehet hotfelesleges egy draga oprendszerre free programokat rakni. sot, ugymondom rohejes meg a feltetelezes is.
ha free rendszert akar, akkor hasznaljon free rendszert. ne egy kereskedelmi rendszerre rakjon x free szoftvert.
mit er egy warez windowson egy gimp egy warez nfsu2 mellett? semmit.
ezert nem er _semmit_ ez a topic sem.
kezd felmenni a pumpa. rabizom vmelyik kollegara a topic bezarasat, en mar zartam be egy hasonlot.
ha megegy hasonlo topicot meglatok, akkor konyortelenul torolni fogom.sztem megkene kerdezni muldert, bar szerinte is az igazsag odaat van… ;>
Jó kösz és ez mit jelent???
Csak írjátok le hogy a szarba tudom kiszedni 🙁
[align=right][snapback]110040[/snapback][/align]maskor es mashol meg ennyi segitseget sem fogsz kapni. talan inkabb _koszond meg_ es _olvass utana_.
a linux nem a magadfajtanak valo. tudod itt van nemi elvaras intelligencia szintjen. -
SzerzőBejegyzés