Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
openwindows topicra lakat ment. reklamaciot nem kerek 🙂 koszi 😉
ez a tema _ofkoz_ nem a linuxforumra valo. bezartam. szelavi…
Gyuri kipróbáltam ezt a azpr csodát is amit írsz (dconnect)
nem megy, nem talál kulcsot. mi a rákért encrypt csomagoltam be, vki nem tudja megmondani? 😮
[align=right][snapback]109557[/snapback][/align]hat sajna max annyit tudtam volna segiteni, hogy elkuldom a cuccot (ha egyaltalan megtalaltam volna, mivel egy kb 3-4 evvel ezelotti wines cdmen van a cirka 700 cd-m kozott…), mivel meg sosem hasznaltam. regen gyujtottem az ilyen hekkercuccokat (igen, mar akkor sem szerettem a rendszert ;)), begyujtottem mindent, kiirtam cdre, de mielott hasznalni kezdtem volna oket, elkapott a linuxfeeling 🙂
nem disznek van az internet, tessek hasznalni…
(google, *donkey)hmm.. ha már másolgatás, kikapod a hdd-t berakod egy gépbe rátelepíted egyiket visszarakod és kész.
a 2,5″-os fordító ~2000Ft és késõbb is jól jön laptop tulajoknak
[align=right][snapback]109552[/snapback][/align]erre szinten gondoltam, csak mivel cirka 2 napja van laptopom, ezert meg „nem merem” 😉
majd felfogok batorodni valamikor, addig marad a laplink, meg a man plip 😉Maga az mc nem tud, de a linux igen. plip a barátod.
[align=right][snapback]109527[/snapback][/align]ezaz, mar hallottam rola, csak nemjutott eszembe 🙂
thxSzámít a válasz csak mivel keddig össze kell dobnom a rendszert ezért azzal kezdtem amim van.
Egyenlõre a Mandrake nem nagyon vált be. 🙁 Pedig szeretném, ha az összes gépen (asztali,laptop) ua. disztrib. lenne. Kivéve a szervert 😀
Most töltöm az UHU -t , közben nézegetm a bP -t is.
[align=right][snapback]109510[/snapback][/align]ha nagyon regi a laptopod (mondjuk olyan, mint az enyem [ibm thinkpad 560x, p2-es, es csak pcmcia-s floppy van hozza]), akkor a debian 30 floppy-s valtozatat ajanlom, ill dos-t nc-vel es laplink kabellel. nc-ben opciokent szerepel. soros, vagy parhuzamos porton osszekotod a 2 gepet, es nc-ben atmasolsz dolgokat.
!!! all: mc tud ilyet? !!!persze, ha van cdromod, amirol tud bootolni a masina, akkor jelentosen konnyebb dolgod van. debian 2.2 (potato), redhat 5.2, corel 1.0 (rip). ezek mind hasznalhatok es valszeg jol is fognak mukodni.
ja meg persze a damnsmall (ezt mondjuk meg sosem lattam, de erdemes megnezni a site-jat)nekem van egy „advanced zip password recovery” nevu wines programom, ha kell…
holnap lekapok egy woody-t, és fellow mester leírása alapján feldobom egy vmware-re a cuccost, majd összehasonlítgatom a slakival;
[align=right][snapback]109115[/snapback][/align]lehet, hogy vmware alatt gazok lesznek, elore szolok… en mar probaltam woody-t rakni vmware ala, nemnagyon ment. mondjuk nem is nagyon foglalkoztam vele. elesben viszont szepen megy. tartsd magad fellow leirasahoz, akkor nemlesz nagy gaz.
de amit vizsla irt, azis igaz. a debian is lehet annyira nehez az alapok nelkul (tudod, az alapok ;)), mint a gentoo. viszont ott az elonye (dpkg, apt), a 15ezer csomag, a baromijo doksik, a logikus es _teljesen standard_ felepites. debian ala nem nehez kernelt forditani, csomagot rakni, stb., viszont vannak _csak_ ra jellemzo dolgok. mind1, fellow leirasai szepen visszaadnak mindent. ha nagyon akarsz warezolni, akkor meg ajanlom a debian bible pdf-et, vhol kering a donkey-galaxisban.egyebkent vmwarehez visszaterve: en a helyedben inkabb egy 5gigas reszt lecsipnek vmelyik vinyobol, es oda raknam fel. a vmware lassu, meg nem az igazi…
„Ha kell még info kérdezzetek!”
na nehogyma’ meg mi kerdezzunk. nekedvan bajod, fogalmazd meg rendesen. ( http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules )
keress ( http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=Search&f=12 ) es keress ( http://google.com/linux ) -
SzerzőBejegyzés