Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kl223:
„– stable: ezer éves, lehet, h vkit nem zavar, de nekem mindig a legújabb kellene. De leaglábbis nem ennyire régi csomik…”
igazat adok. serverre tokeletes, desktopra is – kisigenyueknek. viszont atomstabil.
„– testing: nincs hozzá security-support. Pedig kéne, mivel szeretem a biztonságérzetet. smile.gif”
ezt az agat meg sosem hasznaltam, de eddig csak rosszat hallottam rola ;>
„– sid: na ez meg mindenben király, mivel legújabb csomik, ebbõl kifolyólag viszonylag biztonságos is, de néha jönnek le bugos csomik, és utálom, hogy félóránként-óránként kifagy vmi, pont amikor a legjobban szükségem lenne 1 stabil rendszerre…”
nekem fel eve megy renduletlenul… stabil, bugmentes (kiveve nehany aprotol: k3b, sed; ezek mind „hivatalos es egy napon belul javitott” bugok voltak). sosem fagyott meg semmi. sztem csak bekene tudni loni rendesen ;>
vadassz le vmi regebbi disztrot, ill. rakj fel damnsmall-t. az pont erre valo.
Jaaaj killall. Ez egy Gentoos topik. Ne terjeszd itt a Debiant, mert jól kimoderállak! 🙂
Ne gerjessz a distrowart, ezen a fórumon azt tilos, örülj neki, hogy az általunk használt rendszer stabil… 🙂(
ja meg ofkoz stabil es gyors is. ne hallgass kl223-ra 🙂
kl223 azt mondta, h a debian az nem kifejezetten desktopra jó; nekem meg arra kell (net, multimédia, C, PHP, stb);
de most komolyan gondolkozok, h mit rakjak fel… valami stabil és gyors (a lehetõ minél gyorsabb, de nem forrásalapú) disztró;
[align=right][snapback]108847[/snapback][/align]debian sid (jelenleg 3.1) a te baratod. tokeletes desktopnak (ld. fellow’s deb_desk).
multimedia (filmek minden mennyisegben, jatekok: en most mohaazok, de soldier of fortune-t es rtcw-t is vegignyomtam debianon, jameg persze ut2k4)
c, php meg rtfm (mint minden disztroban)„de lassan kezd elegem lenni a gentoo-ból, szóval kacsintgatok a slaki felé”
ha egyszer belonel rendes egy debiant, akkor tobbet nemlenne vele gondod, az tuti.
nekem fel eve megy egyhuzamban a gepem (max aramszunetkor van restart kenyszerbol), ugyanolyan gyors, mint a kezdetekben. biztonsagos, meg nem oszulsz meg amig leforditasz egy 300k-s programot..
a slask nagyon gyors kis cucc, en elegge megszivtam vele ( a slackes temaknal keresgelj julius korul, ha nem emlekeznel ra).
amugy rajottam egy teljesen igaz szlogenre most: eleged van a hetekig eltarto forditgatasbol es instabilitasbol? -hasznalj debiant 😉Köszönöm…
sokat jár a szám, azért kaptam…
[align=right][snapback]108508[/snapback][/align]mint nekem 🙂
most is offolok ugyebar 😉(ha mar off: ma voltam apro.mogyoro.hu -ek boltjaban, atomkiraly hely 🙂 vettem egy 486SX laptopot 8 rugoert, taskaval, aksival, stb 😉 kiraly kis cucc, bar mar sikerult elcserelnem anyam p2-es ibm thinkpadjara, annyira megtetszett neki 🙂 vegulis joljartam 🙂 🙂
egyebkent nyugodtan atrakhatjatok ezt a postot a kocsmaba, vagy akarhova )Ezt a hozzászólást jól átraktam ide…
xcut:
sztem nenagyon hasznalj kde-t, ha ennyire lassu a geped.
probald open, vagy fluxbox-szal…„Nem kernel hiba, mert a régi kernellel se megy.”
talan gentoo hiba? 🙂
Töröltem… csak gondoltam nem kezdem rögtön azzal áldásos tevékenységem, ezért vártam, hogy valaki megerõsítsen.
szerk: pomm: jól tetted, már máshol sem lelkesedtünk érte igazán…
[align=right][snapback]108539[/snapback][/align]nemis igaz, mert en toroltem. es maskor ne szarjatok mar be egy topictorlestol. az urge ha megegyszer ir, akkor siman adjatok neki parnapos bant.
-
SzerzőBejegyzés