killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995003
    killall
    Felhasználó

      kl223:

      „– stable: ezer éves, lehet, h vkit nem zavar, de nekem mindig a legújabb kellene. De leaglábbis nem ennyire régi csomik…”

      igazat adok. serverre tokeletes, desktopra is – kisigenyueknek. viszont atomstabil.

      „– testing: nincs hozzá security-support. Pedig kéne, mivel szeretem a biztonságérzetet. smile.gif”

      ezt az agat meg sosem hasznaltam, de eddig csak rosszat hallottam rola ;>

      „– sid: na ez meg mindenben király, mivel legújabb csomik, ebbõl kifolyólag viszonylag biztonságos is, de néha jönnek le bugos csomik, és utálom, hogy félóránként-óránként kifagy vmi, pont amikor a legjobban szükségem lenne 1 stabil rendszerre…”

      nekem fel eve megy renduletlenul… stabil, bugmentes (kiveve nehany aprotol: k3b, sed; ezek mind „hivatalos es egy napon belul javitott” bugok voltak). sosem fagyott meg semmi. sztem csak bekene tudni loni rendesen ;>

      Hozzászólás: Régebbi Notebook -ra linux #1995079
      killall
      Felhasználó

        vadassz le vmi regebbi disztrot, ill. rakj fel damnsmall-t. az pont erre valo.

        Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994999
        killall
        Felhasználó

          Jaaaj killall. Ez egy Gentoos topik. Ne terjeszd itt a Debiant, mert jól kimoderállak! 🙂
          Ne gerjessz a distrowart, ezen a fórumon azt tilos, örülj neki, hogy az általunk használt rendszer stabil… 🙂

          (

          Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994997
          killall
          Felhasználó

            ja meg ofkoz stabil es gyors is. ne hallgass kl223-ra 🙂

            Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994996
            killall
            Felhasználó

              kl223 azt mondta, h a debian az nem kifejezetten desktopra jó; nekem meg arra kell (net, multimédia, C, PHP, stb);
              de most komolyan gondolkozok, h mit rakjak fel… valami stabil és gyors (a lehetõ minél gyorsabb, de nem forrásalapú) disztró;
              [align=right][snapback]108847[/snapback][/align]

              debian sid (jelenleg 3.1) a te baratod. tokeletes desktopnak (ld. fellow’s deb_desk).
              multimedia (filmek minden mennyisegben, jatekok: en most mohaazok, de soldier of fortune-t es rtcw-t is vegignyomtam debianon, jameg persze ut2k4)
              c, php meg rtfm (mint minden disztroban)

              Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994994
              killall
              Felhasználó

                „de lassan kezd elegem lenni a gentoo-ból, szóval kacsintgatok a slaki felé”

                ha egyszer belonel rendes egy debiant, akkor tobbet nemlenne vele gondod, az tuti.
                nekem fel eve megy egyhuzamban a gepem (max aramszunetkor van restart kenyszerbol), ugyanolyan gyors, mint a kezdetekben. biztonsagos, meg nem oszulsz meg amig leforditasz egy 300k-s programot..
                a slask nagyon gyors kis cucc, en elegge megszivtam vele ( a slackes temaknal keresgelj julius korul, ha nem emlekeznel ra).
                amugy rajottam egy teljesen igaz szlogenre most: eleged van a hetekig eltarto forditgatasbol es instabilitasbol? -hasznalj debiant 😉

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948304
                killall
                Felhasználó

                  Köszönöm…
                  sokat jár a szám, azért kaptam…
                  [align=right][snapback]108508[/snapback][/align]

                  mint nekem 🙂
                  most is offolok ugyebar 😉

                  (ha mar off: ma voltam apro.mogyoro.hu -ek boltjaban, atomkiraly hely 🙂 vettem egy 486SX laptopot 8 rugoert, taskaval, aksival, stb 😉 kiraly kis cucc, bar mar sikerult elcserelnem anyam p2-es ibm thinkpadjara, annyira megtetszett neki 🙂 vegulis joljartam 🙂 🙂
                  egyebkent nyugodtan atrakhatjatok ezt a postot a kocsmaba, vagy akarhova )

                  Ezt a hozzászólást jól átraktam ide…

                  Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994992
                  killall
                  Felhasználó

                    xcut:

                    sztem nenagyon hasznalj kde-t, ha ennyire lassu a geped.
                    probald open, vagy fluxbox-szal…

                    Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1994977
                    killall
                    Felhasználó

                      „Nem kernel hiba, mert a régi kernellel se megy.”

                      talan gentoo hiba? 🙂

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972615
                      killall
                      Felhasználó

                        Töröltem… csak gondoltam nem kezdem rögtön azzal áldásos tevékenységem, ezért vártam, hogy valaki megerõsítsen.

                        szerk: pomm: jól tetted, már máshol sem lelkesedtünk érte igazán…
                        [align=right][snapback]108539[/snapback][/align]

                        nemis igaz, mert en toroltem. es maskor ne szarjatok mar be egy topictorlestol. az urge ha megegyszer ir, akkor siman adjatok neki parnapos bant.

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 3,638