killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967520
    killall
    Felhasználó

      annyira elvagyok havazva, hogy eszre sem vettelek Bbt 😉
      grat a moderatorsaghoz 🙂

      Hozzászólás: Kinek kellett zeneszerkeszto??? :) #1983292
      killall
      Felhasználó

        „kissé rtfm gyanús ez a hibaüzenet…”

        nem kisse, hanem kurvara…

        Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962038
        killall
        Felhasználó

          a fene, ezt elszurtam… sorry. a 40-50 es kategoria vhogy torlodott. vki csinalja mar meg a moderatook kozul, mivel nemtudok most ezzel foglalkozni.
          koszi.

          Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962037
          killall
          Felhasználó

            ok, beraktam egy 50 ev felett rubrikat, lehet menni szavazni, kedves korelnokok 😉

            Hozzászólás: Vmware, XP, es a hang #1994783
            killall
            Felhasználó

              mert nincs :))
              [align=right][snapback]108240[/snapback][/align]

              vedd meg :oha: :oha: :oha: :oha:

              killall
              Felhasználó

                Király Be állítottam a helyesírás ellenõrzést .
                [align=right][snapback]108227[/snapback][/align]

                nem latszik, sorry…

                Hozzászólás: Vmware, XP, es a hang #1994779
                killall
                Felhasználó

                  ez kb olyan, mintha vmware-es win alatt akarnal irni cd-t…
                  mi a raknak kell ott hallgatni a zenet?
                  egyebkent tudtommal nemkene akadnia. mondjuk fugg hangkartyatol is. az en ratyi 5eves fm801-emmel nem akadt…

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972609
                  killall
                  Felhasználó

                    Csak vicc volt 😀
                    [align=right][snapback]107250[/snapback][/align]

                    ok, sorry, csak a vizsgak.. 😉

                    Hozzászólás: Közzé nem tett hírek stb #1994666
                    killall
                    Felhasználó

                      raadasul hireket _irni tudni_ is jolenne.

                      Hozzászólás: B.U. #1994697
                      killall
                      Felhasználó

                        jah, bujjek….. mindenki az agyba.
                        enpl kurvara almos vagyok mar.. mostanaig szilvesztereztem a kedvesemmel… telefonon. ilyen a szegeny egyetemistak elete – eleg suxx.
                        szal bujjek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 3,638