Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
annyira elvagyok havazva, hogy eszre sem vettelek Bbt 😉
grat a moderatorsaghoz 🙂„kissé rtfm gyanús ez a hibaüzenet…”
nem kisse, hanem kurvara…
a fene, ezt elszurtam… sorry. a 40-50 es kategoria vhogy torlodott. vki csinalja mar meg a moderatook kozul, mivel nemtudok most ezzel foglalkozni.
koszi.ok, beraktam egy 50 ev felett rubrikat, lehet menni szavazni, kedves korelnokok 😉
mert nincs :))
[align=right][snapback]108240[/snapback][/align]vedd meg :oha: :oha: :oha: :oha:
Király Be állítottam a helyesírás ellenõrzést .
[align=right][snapback]108227[/snapback][/align]nem latszik, sorry…
ez kb olyan, mintha vmware-es win alatt akarnal irni cd-t…
mi a raknak kell ott hallgatni a zenet?
egyebkent tudtommal nemkene akadnia. mondjuk fugg hangkartyatol is. az en ratyi 5eves fm801-emmel nem akadt…Csak vicc volt 😀
[align=right][snapback]107250[/snapback][/align]ok, sorry, csak a vizsgak.. 😉
raadasul hireket _irni tudni_ is jolenne.
jah, bujjek….. mindenki az agyba.
enpl kurvara almos vagyok mar.. mostanaig szilvesztereztem a kedvesemmel… telefonon. ilyen a szegeny egyetemistak elete – eleg suxx.
szal bujjek. -
SzerzőBejegyzés