killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      Beszélünk hogy linux jó, de mégis kevesen használják!
      De, itt a fórumon a böngészõ statisztikát néztétek már?
      Lehet hogy a linuxos böngészõk nincsenek „saját” azonosításra beállítva?
      Kérek mindenkit ne IE. azonosítást használjon, a linux alatt hsznált böngészõjében. 🙂
      Legalább itt ne! 😀
      Vagy netán sok tanulni vágyó wines látogató van?  :blink: 😀
      [align=right][snapback]107908[/snapback][/align]

      Böngészõstatisztika
      Totals Top 5
      40 % FireFox 1.0
      33 % Internet Explorer 6.0
      12 % Opera 7.54
      8 % FireFox 0.9.3
      6 % FireFox 0.10.1

      killall
      Felhasználó

        ja-ja, sõt több ezer oldalt legépelt embernek meg a word=windows,
        szóval víndózba írnak doksikat, hiszen ez a szövegszerkesztõ neve
        uuaaaa

        BU

        Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990155
        killall
        Felhasználó

          febr 12 eleg jonak tunik…

          killall
          Felhasználó

            off

            a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak)  kapható gépek némelyikén telepítve van az uhu. Volt egy kis gondom az egyik ügyfélnél: szarul vot beállítva a hang, root jelszó meg ebben az esetben el lett felejtve, nem volt a doksik közt.  Ekkor telefonáltam a teszkóba – kapcsolnak vhová – majd megint kapcsolnak vhová – nincs segítség kapcsolnak a számtech eladási osztályra – nincs segítség – visszakpacsolnak egy szinttel – ezek meg simét vissza a számtechre, ott kaptam egy pesti számot ami egy szervizé, õk tudnak segíteni (talán egy szerzõdés lenne köztük és xxxxx közt??? na mindegy ez a része nem érdekel)m itt várakoztatnak a vonalban, de ez annyira felbaszta az agyam hogy újra feltettem a rendszert elölrõl, mielõtt a telefonszámla elérna egy bûvös értéket. Lehet hogy kirívó esetrõl van szó, viszont én személyesen ezt tapasztaltam. Ez idén történt.

            többek közt ezért is kerül xp a gépre.

            Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990152
            killall
            Felhasználó

              Király…
              Mi a helyszín? smile.gif

              (bp)

              😉

              Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994097
              killall
              Felhasználó

                jo, nekem teljesen mindegy, hogy ki mivel uti el az idejet. ti dolgotok.

                Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994096
                killall
                Felhasználó

                  Direkt csinálod a fesztivált ?
                  Engem egy másodpercig sem érdekel ,hogy minek hívják a linuxomat.

                  Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994094
                  killall
                  Felhasználó

                    egyebkent ellensegeskedest felreteve erdemes lenne olvasgatnotok neha a hupot gentoo vs. debian ugyben…
                    en mar csak a kozosseg miatt sem lennek soha gentoos.

                    Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994093
                    killall
                    Felhasználó

                      Ha most olyan paraszt akarnék lenni, mint te, akkor azt mondanám, hogy a debiannál, még ez a **** is jobb…
                      (Bocs a debianosoktól, nem a debiannak szólt a dolog.)
                      [align=right][snapback]107642[/snapback][/align]

                      lol, itt max tevagy a paraszt.

                      Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994090
                      killall
                      Felhasználó

                        —Laszlo—:

                        hagyd a rakba ezt a gentoo nyavajat es ismerj meg egy _normalis_ disztrot…

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 3,638