Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Beszélünk hogy linux jó, de mégis kevesen használják!
De, itt a fórumon a böngészõ statisztikát néztétek már?
Lehet hogy a linuxos böngészõk nincsenek „saját” azonosításra beállítva?
Kérek mindenkit ne IE. azonosítást használjon, a linux alatt hsznált böngészõjében. 🙂
Legalább itt ne! 😀
Vagy netán sok tanulni vágyó wines látogató van? :blink: 😀
[align=right][snapback]107908[/snapback][/align]Böngészõstatisztika
Totals Top 5
40 % FireFox 1.0
33 % Internet Explorer 6.0
12 % Opera 7.54
8 % FireFox 0.9.3
6 % FireFox 0.10.1ja-ja, sõt több ezer oldalt legépelt embernek meg a word=windows,
szóval víndózba írnak doksikat, hiszen ez a szövegszerkesztõ neve
uuaaaaBU
febr 12 eleg jonak tunik…
off
a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak) kapható gépek némelyikén telepítve van az uhu. Volt egy kis gondom az egyik ügyfélnél: szarul vot beállítva a hang, root jelszó meg ebben az esetben el lett felejtve, nem volt a doksik közt. Ekkor telefonáltam a teszkóba – kapcsolnak vhová – majd megint kapcsolnak vhová – nincs segítség kapcsolnak a számtech eladási osztályra – nincs segítség – visszakpacsolnak egy szinttel – ezek meg simét vissza a számtechre, ott kaptam egy pesti számot ami egy szervizé, õk tudnak segíteni (talán egy szerzõdés lenne köztük és xxxxx közt??? na mindegy ez a része nem érdekel)m itt várakoztatnak a vonalban, de ez annyira felbaszta az agyam hogy újra feltettem a rendszert elölrõl, mielõtt a telefonszámla elérna egy bûvös értéket. Lehet hogy kirívó esetrõl van szó, viszont én személyesen ezt tapasztaltam. Ez idén történt.
többek közt ezért is kerül xp a gépre.
Király…
Mi a helyszín? smile.gif(bp)
😉
jo, nekem teljesen mindegy, hogy ki mivel uti el az idejet. ti dolgotok.
Direkt csinálod a fesztivált ?
Engem egy másodpercig sem érdekel ,hogy minek hívják a linuxomat.egyebkent ellensegeskedest felreteve erdemes lenne olvasgatnotok neha a hupot gentoo vs. debian ugyben…
en mar csak a kozosseg miatt sem lennek soha gentoos.Ha most olyan paraszt akarnék lenni, mint te, akkor azt mondanám, hogy a debiannál, még ez a **** is jobb…
(Bocs a debianosoktól, nem a debiannak szólt a dolog.)
[align=right][snapback]107642[/snapback][/align]lol, itt max tevagy a paraszt.
—Laszlo—:
hagyd a rakba ezt a gentoo nyavajat es ismerj meg egy _normalis_ disztrot…
-
SzerzőBejegyzés