Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ez elég nagy baromság volt tõled, speciel virtuálisan ismerem kovi-t de valahogy a desktopja az elsõ háromban sincs benn…. Egyébként is mi értelme lenne? Továbbá
Ezen nincs mit moderálni! 🙂
Sõt!!! Csak hozzáfûzni lehetne.
De most nem teszem. 🙂
[align=right][snapback]107547[/snapback][/align]bezzeg ha en irtam volna… 😉
egyszeru a megoldas: galerian kell aludni 😉
Sziasztok.
Feltettem szuz debiant es most kellene ra tennei 1-2 dolgot. Sajan naon kezdo vok szal az a szereny tudas amit ubuntuval szereztem eleg keves. Segitseg 2 dologban kellene:
1., source.list -be miket erdemes beirni?
2., KDE-t szeretnek felrakni ablakkezelonek. Tudom e ezt megtenni apt-get install valamivel vagy ha nem akkor mit es honnan tudok letolteni es pontosan miket kell feltenni (neztem KDE.org-ot es hu-t de nem nagyon tudtam kiigazodni rajta)Koszi a segitseget
:tellme: :tellme: :tellme:
[align=right][snapback]107295[/snapback][/align]fellow.linuxforum.hu
és igen, sikerült!!! :))
a fent említett módon csináltam, tehát szimlink, és szerkesztettem azt, mert a csatolási pontot is „követte”… nagyon jó
nem a hangkari miatt fagyott sztem, tuti más volt a gond, na de mi… 2.6.7-es kernel volt… van egy olyan gyanum, mivelhogy ez egy 6 éves 10 gb-s quantum vinyó, hogy 1-2 bad sector keletkezhetett rajta és ez vágta haza, nem lehetetlen, bár az is lehet hogy az említett sb16-os tedd be neki, érzékeny lehet a hw-m, mert ha beteszek a gépbe egy 64 mb-s videokarit akkor egyszerûen kifagy a rendszer, amint nagyobb dolgot töltök be a memóriába több kernellel is, ilyenek hogy windows, fel se települ 😀 (már a t*köm tele van a gépemmel)
hamarosan esedékes lesz egy renoválás, már nagyon rá fér
na köszike mindent! 😉
[align=right][snapback]107217[/snapback][/align]hat nagyon gyanus, hogy vmilyen noname alaplapod van…
nekemis 2.6.7-es kernelem van, es van egy 5 eves 20 gigas quantum fireball-om… tokeletesen megy.
asszem radferne egy alaplapcsere 😉Bbt:
„zaccos, nagyon jól le vagyok zárva a külvilág felé, de egyszer majd ráveszem magam, hogy kinézzek a tûzfal mögül…”
ehh otthonra minek ekkora policy? 😉
„Na jó… akkor nem harapom le a fejed, ha legközelebb találkozunk… smile.gif”
huhh, ezt megusztam B)
Jut eszembe srácok:
Nincs valakinek _régi_ cooleditje? hátha az 1.x változatot futásra tudjuk bírni valami csoda folytán.
esetleg más többsávos szerkesztõvel próbálkozott valaki?
(igazából a wineban látom a megoldást, megpróbálom ezt a vonalat végigvinni… persze lehet nem fog bejönni.)
[align=right][snapback]107240[/snapback][/align]nekem van 2001 koruli cooleditem, igaz meg a legujabb sid-beli wine-nal nem neztem, de az eddigiekkel nemmuxott…
majd megnezem holnap, aztan beszamolok.de anno megvolt, de egyszer véletlenül töröltem 😉 lemezpartícionálás rulz! 😀 mindig marad ott vmi, amire csak utólag jössz rá…
Mintegy mellesleg szólnék, hogy most csekkoltam még1x, és mostmár letölthetõ rendesen a game. Az 1 dolog, hogy annyian töltik, h a szerver nem engedi egyelõre több embernek… 🙁 vaze még kb. 1 hét várakozás 🙁kl223
[align=right][snapback]107190[/snapback][/align]azert nemakkora durranas, hogy ennyien toltsek… meg amugyis, sztem mindenkinek megvan. nekem pl egy ezereves cd-n pihen vhol (ezer az kb 5-6). vegulis egysze vegigjatszhato, de en hamar rauntam. ezerszer jobb jatekok is leteztek anno.
„Nem, de alig várom, hogy valaki bemutassa… smile.gif
szerk: bár a dixie nem az én mûfajom, ha lehet a névbõl totózni…”ok: dixie dregs, ez itt bbt; bbt, ez itt dixie dregs 😉
ugy kepzeld el, hogy rock/blues/jazz/country/ir nepzene/klasszikus zene mix.tessek vmi *donkey, *mule, dc* klienst fogni, aztan rakeresni. garantaltan befog jonni 🙂
egyebkent:
a hejehujajancsikat nevedd bantasnak, bar tenyleg Neked, mint nepzenesznek banto lehet, szal sorry 🙂
akkor vegyuk ugy, hogy hejehujajancsika == autentikus magyar nepzenei elemeket is tartalmazo
😉A szabály az szabály! :angry2: 😀 😀
[align=right][snapback]106921[/snapback][/align]nem szabaly, hanem marhasag. a sajat postjat a sima juzer is tudja torolni…
-
SzerzőBejegyzés