killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991902
    killall
    Felhasználó

      ez elég nagy baromság volt tõled, speciel virtuálisan ismerem kovi-t de valahogy a desktopja az elsõ háromban sincs benn…. Egyébként is mi értelme lenne? Továbbá

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991901
      killall
      Felhasználó

        Ezen nincs mit moderálni! 🙂
        Sõt!!! Csak hozzáfûzni lehetne.
        De most nem teszem. 🙂
        [align=right][snapback]107547[/snapback][/align]

        bezzeg ha en irtam volna… 😉

        Hozzászólás: Hangos ventillator #1993991
        killall
        Felhasználó

          egyszeru a megoldas: galerian kell aludni 😉

          Hozzászólás: source.list es egyebb nyalanksagok kezdetekkor #1994310
          killall
          Felhasználó

            Sziasztok.

            Feltettem szuz debiant es most kellene ra tennei 1-2 dolgot. Sajan naon kezdo vok szal az a szereny tudas amit ubuntuval szereztem eleg keves. Segitseg 2 dologban kellene:
            1., source.list -be miket erdemes beirni?
            2., KDE-t szeretnek felrakni ablakkezelonek. Tudom e ezt megtenni apt-get install valamivel vagy ha nem akkor mit es honnan tudok letolteni es pontosan miket kell feltenni (neztem KDE.org-ot es hu-t de nem nagyon tudtam kiigazodni rajta)

            Koszi a segitseget

            :tellme:  :tellme:  :tellme:
            [align=right][snapback]107295[/snapback][/align]

            fellow.linuxforum.hu

            Hozzászólás: új kernel, halott rendszeren #1993815
            killall
            Felhasználó

              és igen, sikerült!!! :))
              a fent említett módon csináltam, tehát szimlink, és szerkesztettem azt, mert a csatolási pontot is „követte”… nagyon jó
              nem a hangkari miatt fagyott sztem, tuti más volt a gond, na de mi… 2.6.7-es kernel volt… van egy olyan gyanum, mivelhogy ez egy 6 éves 10 gb-s quantum vinyó, hogy 1-2 bad sector keletkezhetett rajta és ez vágta haza, nem lehetetlen, bár az is lehet hogy az említett sb16-os tedd be neki, érzékeny lehet a hw-m, mert ha beteszek a gépbe egy 64 mb-s videokarit akkor egyszerûen kifagy a rendszer, amint nagyobb dolgot töltök be a memóriába több kernellel is, ilyenek hogy windows, fel se települ 😀 (már a t*köm tele van a gépemmel)
              hamarosan esedékes lesz egy renoválás, már nagyon rá fér
              na köszike mindent! 😉
              [align=right][snapback]107217[/snapback][/align]

              hat nagyon gyanus, hogy vmilyen noname alaplapod van…
              nekemis 2.6.7-es kernelem van, es van egy 5 eves 20 gigas quantum fireball-om… tokeletesen megy.
              asszem radferne egy alaplapcsere 😉

              Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975041
              killall
              Felhasználó

                Bbt:

                „zaccos, nagyon jól le vagyok zárva a külvilág felé, de egyszer majd ráveszem magam, hogy kinézzek a tûzfal mögül…”

                ehh otthonra minek ekkora policy? 😉

                „Na jó… akkor nem harapom le a fejed, ha legközelebb találkozunk… smile.gif”

                huhh, ezt megusztam B)

                Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975040
                killall
                Felhasználó

                  Jut eszembe srácok:

                  Nincs valakinek _régi_ cooleditje? hátha az 1.x változatot futásra tudjuk bírni valami csoda folytán.
                  esetleg más többsávos szerkesztõvel próbálkozott valaki?
                  (igazából a wineban látom a megoldást, megpróbálom ezt a vonalat végigvinni… persze lehet nem fog bejönni.)
                  [align=right][snapback]107240[/snapback][/align]

                  nekem van 2001 koruli cooleditem, igaz meg a legujabb sid-beli wine-nal nem neztem, de az eddigiekkel nemmuxott…
                  majd megnezem holnap, aztan beszamolok.

                  Hozzászólás: GTA 2 ingyér #1992900
                  killall
                  Felhasználó

                    de anno megvolt, de egyszer véletlenül töröltem 😉 lemezpartícionálás rulz! 😀 mindig marad ott vmi, amire csak utólag jössz rá…
                    Mintegy mellesleg szólnék, hogy most csekkoltam még1x, és mostmár letölthetõ rendesen a game. Az 1 dolog, hogy annyian töltik, h a szerver nem engedi egyelõre több embernek… 🙁 vaze még kb. 1 hét várakozás 🙁

                    kl223
                    [align=right][snapback]107190[/snapback][/align]

                    azert nemakkora durranas, hogy ennyien toltsek… meg amugyis, sztem mindenkinek megvan. nekem pl egy ezereves cd-n pihen vhol (ezer az kb 5-6). vegulis egysze vegigjatszhato, de en hamar rauntam. ezerszer jobb jatekok is leteztek anno.

                    Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975035
                    killall
                    Felhasználó

                      „Nem, de alig várom, hogy valaki bemutassa… smile.gif
                      szerk: bár a dixie nem az én mûfajom, ha lehet a névbõl totózni…”

                      ok: dixie dregs, ez itt bbt; bbt, ez itt dixie dregs 😉
                      ugy kepzeld el, hogy rock/blues/jazz/country/ir nepzene/klasszikus zene mix.

                      tessek vmi *donkey, *mule, dc* klienst fogni, aztan rakeresni. garantaltan befog jonni 🙂

                      egyebkent:

                      a hejehujajancsikat nevedd bantasnak, bar tenyleg Neked, mint nepzenesznek banto lehet, szal sorry 🙂
                      akkor vegyuk ugy, hogy hejehujajancsika == autentikus magyar nepzenei elemeket is tartalmazo
                      😉

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972606
                      killall
                      Felhasználó

                        A szabály az szabály!  :angry2:  😀 😀
                        [align=right][snapback]106921[/snapback][/align]

                        nem szabaly, hanem marhasag. a sajat postjat a sima juzer is tudja torolni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 3,638