Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha mar igy belelendultunk:
Te, mint hegedus, nemismered veletlenul a dixie dregs-t? 🙂
(egyik kedvenc bandam; steve morse – guitar, allan sloan – violin, rod morgenstein – drums, dave larue – bass, t lavitz – piano)
hm. az ardour túl nagy 1024×768 hoz is, úgyhogy kap egy morcipofát, hogy Kisbetût idézzem.
amúgy:
http://www.magura.hu
http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/picihaz.mp3
http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/somogyi.mp3
http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/szepen_veri.mp3
http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/hozzal_alkonyat.mp3ezeket én is kevertem, de sajnos a zenekar azóta megszûnt.
Ezen kívül fõállásban „Fél hivatásos” népzenész vagyok, a magyarabbik fajtából, hegedûn.
[align=right][snapback]107046[/snapback][/align]hallottam a magurarol, ex-vagtazo halottkemek ( apam tanitotta grandpierre-t a bme-n 🙂 )tagok is vannak/voltak benne ;>
par notatokat is hallottam, nagyon kellemes, nehol hejehujajancsikas zene 🙂
egyik haverom nagy rajongotok. 😉nem az volt a gáz, hanem hogy a december 4 elõtti wired mellé ajánlott portaudio nem akart mûködni.
a jelenlegi problémám, hogy sem ardour, sem wired alatt nem tudom megoldani, hogy két db hangkártya line-in bemenetét használhassam szimultán (4 csatorna) utánaolvastam a neten, de mindenféle szinnkronizálási problémákra hivatkozást találtam, megoldást nem. Pedig sajna ez elengedhetetlen számomra… wmvare rulez, de inkább alap windows, meg egy cooledit. végül is ha stúdiózunk, akkor úgysem kell se net, se semmi, csak cooledit.
[align=right][snapback]107036[/snapback][/align]hat nekem csak 1 hangkartyam van, szal ebben nemtudok segiteni.
nekemis van par cooledites notam (gitarozom), tobb savon jatszottam fel oket, gitar jack be a multieffektbe, onnan a jack kimenet be a hangkartya line-injebe, azt hajra. amugy audacityvel sikerult eddig egyetlen notat (2savos kis felperces gitarpruntyoges) felvennem linux alatt egesz jo minosegbenm. az ardour nalam muxik, de tul nagyok az atmeretezhetetlen ablakai az en 800x600amhoz, ugyhogy azzal meg semmit sem csinaltam. a wired jonak tunik, de most mivel vizsgaidoszak van, igy meg gitarozni sincs idom….
amugy milyen zenet nyom(tok || sz) ?
torold ki kezzel a livecd alol a debian azon moduljait, amik fagynak (/lib/modules)
vmi bovebb infot mondj. mit csesztel el, stb.
./vmware-install
vmware-config.plvagy: apt-get install vmware, majd a vmware-config.pl
a hálózatot meg NAT-ra állítsd…tényleg, kérdés, ha már itt tartunk: hogyan lehet megoldani azt, h a router a vmware-es gépemet teljesen külön gépként kezelje, és kapjon ip-t a dhcp szervertõl?
[align=right][snapback]106942[/snapback][/align]a bridged networking ezt csinalja pont.
attol ne ijedj meg, hogy a full wired-forditas dependency-kkel, meg miegymassal egyutt 2 ora ;>
most raktam fel a wired-ot. dec. 8-i verziot. sikerult debian sidre, eleg pofas (ezt Neked mondom, Bbt 😉 tartsd magad az install readme-hez, dependency-ket rakd fel, meg nehany kodot atkell irni)
A slackware topicban az „USB pendrive és Slacki, és egy ötlet..” alatt az egyik hozzászólásomat töröltem és a vegyes felvágottban új témaként ( usb pendrive fájlrendszer ) létrehoztam…
[align=right][snapback]106779[/snapback][/align]maskor sajat hozzaszolas torleset ne jelentsd be 🙂
plane a sajatodet… annyi sajat postot torolsz, amennyi jolesik.amugy meg:
nem ertesz a linuxhoz: olvass, keress, tanulj
nem beszelsz angolul: tanulj meg -
SzerzőBejegyzés