killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975033
    killall
    Felhasználó

      ha mar igy belelendultunk:

      Te, mint hegedus, nemismered veletlenul a dixie dregs-t? 🙂

      (egyik kedvenc bandam; steve morse – guitar, allan sloan – violin, rod morgenstein – drums, dave larue – bass, t lavitz – piano)

      Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975032
      killall
      Felhasználó

        hm. az ardour túl nagy 1024×768 hoz is, úgyhogy kap egy morcipofát, hogy Kisbetût idézzem.

        amúgy:
        http://www.magura.hu
        http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/picihaz.mp3
        http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/somogyi.mp3
        http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/szepen_veri.mp3
        http://www.freeweb.hu/mag-ura/sound/hozzal_alkonyat.mp3

        ezeket én is kevertem, de sajnos a zenekar azóta megszûnt.
        Ezen kívül fõállásban „Fél hivatásos” népzenész vagyok, a magyarabbik fajtából, hegedûn.
        [align=right][snapback]107046[/snapback][/align]

        hallottam a magurarol, ex-vagtazo halottkemek ( apam tanitotta grandpierre-t a bme-n 🙂 )tagok is vannak/voltak benne ;>
        par notatokat is hallottam, nagyon kellemes, nehol hejehujajancsikas zene 🙂
        egyik haverom nagy rajongotok. 😉

        Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975030
        killall
        Felhasználó

          nem az volt a gáz, hanem hogy a december 4 elõtti wired mellé ajánlott portaudio nem akart mûködni.

          a jelenlegi problémám, hogy sem ardour, sem wired alatt nem tudom megoldani, hogy két db hangkártya line-in bemenetét használhassam szimultán (4 csatorna) utánaolvastam a neten, de mindenféle szinnkronizálási problémákra hivatkozást találtam, megoldást nem. Pedig sajna ez elengedhetetlen számomra… wmvare rulez, de inkább alap windows, meg egy cooledit. végül is ha stúdiózunk, akkor úgysem kell se net, se semmi, csak cooledit.
          [align=right][snapback]107036[/snapback][/align]

          hat nekem csak 1 hangkartyam van, szal ebben nemtudok segiteni.

          nekemis van par cooledites notam (gitarozom), tobb savon jatszottam fel oket, gitar jack be a multieffektbe, onnan a jack kimenet be a hangkartya line-injebe, azt hajra. amugy audacityvel sikerult eddig egyetlen notat (2savos kis felperces gitarpruntyoges) felvennem linux alatt egesz jo minosegbenm. az ardour nalam muxik, de tul nagyok az atmeretezhetetlen ablakai az en 800x600amhoz, ugyhogy azzal meg semmit sem csinaltam. a wired jonak tunik, de most mivel vizsgaidoszak van, igy meg gitarozni sincs idom….

          amugy milyen zenet nyom(tok || sz) ?

          Hozzászólás: új kernel, halott rendszeren #1993797
          killall
          Felhasználó

            torold ki kezzel a livecd alol a debian azon moduljait, amik fagynak (/lib/modules)

            Hozzászólás: új kernel, halott rendszeren #1993783
            killall
            Felhasználó

              vmi bovebb infot mondj. mit csesztel el, stb.

              Hozzászólás: Mi az a VMWare? #1992995
              killall
              Felhasználó

                ./vmware-install
                vmware-config.pl

                vagy: apt-get install vmware, majd a vmware-config.pl
                a hálózatot meg NAT-ra állítsd…

                tényleg, kérdés, ha már itt tartunk: hogyan lehet megoldani azt, h a router a vmware-es gépemet teljesen külön gépként kezelje, és kapjon ip-t a dhcp szervertõl?
                [align=right][snapback]106942[/snapback][/align]

                a bridged networking ezt csinalja pont.

                Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975027
                killall
                Felhasználó

                  attol ne ijedj meg, hogy a full wired-forditas dependency-kkel, meg miegymassal egyutt 2 ora ;>

                  Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975024
                  killall
                  Felhasználó

                    most raktam fel a wired-ot. dec. 8-i verziot. sikerult debian sidre, eleg pofas (ezt Neked mondom, Bbt 😉 tartsd magad az install readme-hez, dependency-ket rakd fel, meg nehany kodot atkell irni)

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972603
                    killall
                    Felhasználó

                      A slackware topicban  az „USB pendrive és Slacki, és egy ötlet..”  alatt az egyik hozzászólásomat töröltem és a vegyes felvágottban új témaként ( usb pendrive fájlrendszer ) létrehoztam…
                      [align=right][snapback]106779[/snapback][/align]

                      maskor sajat hozzaszolas torleset ne jelentsd be 🙂
                      plane a sajatodet… annyi sajat postot torolsz, amennyi jolesik.

                      Hozzászólás: Baj: Kernel panic #1993491
                      killall
                      Felhasználó

                        amugy meg:

                        nem ertesz a linuxhoz: olvass, keress, tanulj
                        nem beszelsz angolul: tanulj meg

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,638