killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Baj: Kernel panic #1993490
    killall
    Felhasználó

      miert a dev agbol szedted? igy ertheto a szivas…
      egyszeruen apt-get install vmware, azt kesz. es milyen csomagokat szedtel? vmware-hez ugytudom, hogy eleg a vmware csomag is magaban 😉

      Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975022
      killall
      Felhasználó

        szívinfarktus rulez:
        [align=right][snapback]106674[/snapback][/align]

        muxik is?

        (amugy a leveledre itt valaszolnek: sajna nem erek ra a szervezesre, de sztem az osszejovetelre sem… most jon 2 uv, aztan a tobbi vizsga, szal suxx minden…)

        Hozzászólás: Edonkey beállítása #1993384
        killall
        Felhasználó
          Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992644
          killall
          Felhasználó

            ok, kis megjegyzes a topichoz, ami egy hatalmas IMHO (ezert pls ne is tamadjatok):

            a linux mindigis a _hozzaertok_ rendszere volt, es az is marad. vagyis merem remelni, hogy x ev mulva mariskaneni nem linuxon fog passzianszozni… ha ez a muvelet bekovetkezne, az azt vonna maga utan, hogy a linux „elfelhasznalobaratosodott”, ergo konnyen kezelhetove valt, ergo total felhigult a felhasznalok bazisa. ez egyenesen a linux halalahoz vezetne.
            nekunk nem erdekunk, hogy a linux elterjedjen. aki akar, az ugyis _fogja_ hasznalni. nemkell minden szerencsetlenre linuxot eroltetni. viszont aki akar tanulni, annak segiteni kell.
            a linuxnak eppen abban all az erossege, hogy stabil, flexibilis, konnyen alakithato. de csak annak felhasznalobarat, aki valamicsket konyit a szamitastechnikahoz. ennek mindig igykell maradnia.
            nekunk marhara nem banto dolog, ha vki wint hasznal. nyugodtan hasznalja, o dolga. mi tudjuk, hogy szegeny mennyit fog szivni. es majd talan egyszer o is rajon.
            kis pelda: baratnomeknel csak windows van, tobb szamitogepuk van, tobb helyen. folyton panaszkodik, hogy ez meg az romlott el, meg hogy a virusirto ennyi meg annyi virust talalt. en ezerszer elmondtam neki, hogy atkene terni linuxra (raadasul egyik gepen van is uhu), de mivel a szulei a windowshoz szoktak es nem szeretik a valtozast, ezert inkabb „szakembert” hivnak, ha mar total gallyra mentek a gepek. tehat vegulis nekik jo igy, o dolguk. nekik sokkal konnyebb lenne az eletuk, ha linuxot hasznalnanak, de felnek a valtozastol az ismeretlentol, ezert inkabb szivnak a winnel.
            ezzel terek vissza ahhoz a gondolathoz, hogy linuxot csak az fog hasznalni, aki _akar_, ill rakenyszerul. a tobbieknek jo a havi telepitgetes, a tonkrement hardverek, az elveszett adatok.
            ez az elet rendje, es mindigis ez lesz.
            ezert marad meg a linux a hozzaertok rendszerenek.

            Hozzászólás: Mi az a VMWare? #1992991
            killall
            Felhasználó

              OFF:

              NetBSD-t már régóta le akarom tölteni, de sehol sem találom. Aki tud vmi lelõheleyt, akkor az írja meg nekem… Köszike
              [align=right][snapback]106041[/snapback][/align]

              minek?
              elobb inkabb linux alapok, http://linux.lap.hu , http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules , http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=Search&f=19

              ezeket tanulmanyozd. elegge megszenvednel a NetBSD-vel ezek hianyaban…

              Hozzászólás: recseg az xmms #1993109
              killall
              Felhasználó

                fordits 2.6 kernelt pure alsa tamogatassal. de inkabb valts at winbe, mert a kernelforgatas nem szentestere valo :xmas:

                Hozzászólás: Mit tudtok a QNX-rõl? #1993094
                killall
                Felhasználó

                  qnx==quick unix

                  nekem megvan a qnx rtp 6.1 (rtp==real time platform). ez kb 2 es fel evvel ezelotti release. sosem raktam fel, vki akkor ajanlotta.
                  fellow tobbet tudna mondani a qnxrol.

                  Hozzászólás: fájlcserélõ #1992954
                  killall
                  Felhasználó

                    mldonkey ++

                    Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992577
                    killall
                    Felhasználó

                      Az UHUban is? Akkor gratulálok a hozzáállásodhoz és zárd nyugodtan a témát. Ennyit a Linuxos közösség megértõ magatartásáról az egyszerû felhasználóval szemben.
                      [align=right][snapback]106157[/snapback][/align]

                      az uhuban is suxx. amig uhu juzer voltam, addig az elso dolgom volt kiirtani belole.
                      de ok, nem zarom be, egyszer van karacsony egy evben :xmas:

                      Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992571
                      killall
                      Felhasználó

                        na sracok… belehet fejezni. supermount suxx, maradjunk ennel. ha tovabb folytatodik a flame, akkor zarok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 3,638