Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
killall:
ez amit írsz nem igaz. tudtommal egyszer hagytam ki egy hírt, persze érthetõ a mondatod – mivel ezt pont Te küldted, egy Debi János hír volt. Ezt igaz, hogy elnéztem, de nem csak én hanem két admin is.
nem mellékesen a híred kb ennyi volt:
fejléc: érdekességek a debian háza tájáról, rc3 /pont/
a törzsben: kb másfél oldalnyi kiollózott angol szöveg, tördelés meg ilyesmi nélkül, ömlesztve, asszem még meg van az adatbázisban, ha kell beollózom ide.más:
term más is tudna kitenni híreket, de az a baj, hogy az adminmodulról látszik:
1. nem nagyon küldtök híreket.
2. ha küldtök is, sajnos még mindig tornázni kell vele, mert sok esetben a., szintaktikailag nem helyes, vagy b., a hírmotor allergiás a kódotok egyes részleteire.
3. mivel én nem járok feszesebben attól, hogy az adminmodulra rálátok meg ilyesmi, így természetesen én is örülnék, ha más is rálátna… viszont azt elõre mondom, hogy néhány rossz kattintás és a fórumnak egy idõre lõttek, meg ilyesmi, szal csak óvatosan, bárki is lesz az.
üdv
[align=right][snapback]105593[/snapback][/align]ok, negondold azt, hogy ellened leptem fel. de pl en szivesen raknek be hireket. nemkell attol felni, hogy mellenyulok, meg ilyesmi. na mind1
Killall 🙂 Elsosorban neked szol :))
Most jobb lett egy fokkal a fooldal kinezete ?
Elkezdtem beleturni, kerlek ird meg szerinted hogy lehetne jobba tenni.
Most bennevagyok ugyhogy most irjal :))
Vagy gyere fel esetleg IRC-re azirc.freenode.net / #debian.hu csatira.
Udv
-krix-
[align=right][snapback]105459[/snapback][/align]🙂
termeszetesen sokkal jobb, irtam is abba a topicba, ahol kifakadtam 🙂
esetleg ha az osszes narancssargat ugyanilyen szep pasztellre atnyomnad, akkor tenyleg kewl lenne.
a masik dolog, hogy nekem sajna (es sztem nemcsak nekem) kis monitorom van, max. 800×600-as felbontassal. a fooldal meg imho 1024×768-ra van optimalizalva. ha esetleg ezen tudnal valtoztatni, annak orulnek. ha kell screenshot, hogy milyen nalam, akkor szolj nyugodtan.
kosz, hogy nekem cimezted a kerdest, valljuk be, tenyleg en kukacoskodok folyton, de remelem epito jelleggel 😉
csak igy tovabb 🙂ui: sorry, hogy csak most reagalok, de folyton vizsgak, meg stressz, meg ilyesmi. 🙂
marha nehez 30 naponta uj kodot kerni… kb 5 perces procedura.
„Vhogy nem ertem: a jatekprogramok (most a nativ LiNUX-osakra gondolok) iroi miert nem szeretik az ilyen automatikus fel-le csatolokat…”
na vajon miertnem…
kb azert mert egy linuxuser sem szereti.. mindenki szereti, hogy a rendszere azt csinalja, amit o mond neki, nem pedig automatikusan tesz a tudta nelkul dolgokat. termeszetesen joval egyszerubb a supermount, de egy linuxosnak sem jelent akkora gondot egy parancs begepelese. akinek ez nem tetszik, az hasznaljon olyan disztrot (ill. patcheljen maganak kernelt – bar ezt gondolom egy supermont kedvelo sem tudja) ami tamogatja.
summa summarum: a linux paranccsori oprendszer, a parancsertelmezo (shell) alatt barmit vegre lehet hajtani, es ezt parancsokkal teszik. ha vki sok parancsot ir, akkor megtanul gyorsan gepelni, es egy mount /cdrom nem okoz neki gondot.
najo, meguntam 🙂Te VectoR a http://desctops.blackpanter.hu/-on nem lehet a hozzászóláshoz urlt adni.
[align=right][snapback]105974[/snapback][/align]dehogynemlehet
nemmondjatok, hogy nincs meg nektek regrol a gta 2 😉
ezereves jatek..:)Nemá, KIR
Hétvégi linuxfelhasználó vagyok, ne húzzátok fel magatokat.
Nem vagyok kibékülve azzal amennyi idõ alatt a linux elindít egy (akármelyik) alkalmazást.
Több féle kaliberû gépen hasonlítottam össze a programok indulási idejét és az a személyes tapasztalatom, hogy linux alatt akár a win98-hoz képest is észrevehetõen lassan indulnak a programok. /vagy csak én vagyok a béna.
Túl sok idõ még egy 2,4 ghz-s laptopon is amíg a konqueror, kmail stb elindul, hogy a mozilláról, thunderbidrõl ne is beszéljek.
A munkahelyemen egy 600 mhz-s gépre raktam slackware 10-et hallván, hogy csucsszupergyors. Valóban gyorsan feláll a rendszer, gyorsan gurulnak elõ a menük. De amíg egy program bejön….
Nem akartam senkit/semmit bántani csak abban reménykedem , hogy valaki majd elmondja hogy én voltam a béna, és hogy hogyan kell ezt kezelni.
[align=right][snapback]105820[/snapback][/align]hasznalj mas alternativakat.
kde helyet: xfce, *box (open, flux, black), enlightenment, icewm, windowmaker
kmail helyett: evolution, sylpheed
konqueror helyett: firefox vagy operaha ezekhez tartod magad, akkor joval gyorsabb lesz minden. torekedj arra, hogy k* cuccokat _ne_ hasznalj, helyette inkabb gtk-s dolgokat.
szepen fejlodik a forum dizajn 🙂
a fooldalon a topicoknak vegre emberi szine lett, tessek megtartani ezt a jo szokast, es szepen eltuntetni a narancssargat 😉
hajra hajra 🙂 -
SzerzőBejegyzés