Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
killall -9 X
vagy init 3
rootként of korz
[align=right][snapback]105255[/snapback][/align]killallhoz nemkell -9, mivel az minden adott nevu futo processt kilo.
x kilovese:
ctrl-alt-bckspc
killall kdm
killall gdm
killall xdm
init 3valaszthatsz kozuluk (rendszerfuggo)
találtam egy bugot:
aláírás változtatásánál…erre akarom változtatni, erre kiírja, h túl hosszú, holott nem is, mert a karakterszámláló szerint nem…
kicseréltem a „-t, és jé…
ezt meg engedi, holott mind2 elvileg ugyanannyi karakter;
[align=right][snapback]104968[/snapback][/align]ha nem haragszol, megcsinaltam neked 🙂
a baratnom mondta, hogy ezt irjam ide be: ha Nóra lesz a live neve, akkor elfog kezdeni komolyan linuxozni 😉
sztem megerne ezt a nevet valasztani, persze ha mar megvan, akkor ofkoz a 2.3-ra ervenyes 🙂Eterm viszont hasznalhato keret nelkul.
riva tnt2 m64-em van. legujabb nvidia cucc nalam is gany, a 6106-ot ajanlom, nalam az tutko.
Gyuszk:
„ps.: amd 2500, 512 mega ram, 80 gb vinyo, abit nf7-s alaplap – ezen volt lassu. bar bizonyara csak kerlent kellett volna forgatnom tongue.gif
nah megfogadtam h. ezentul nem ajánlok senkinek semmien distrot, ugyis el tudja dönteni.. tongue.gif”nekem cel1ghz, 512mramon gyorsan fut a debian sid…
amugy nincs semmi bajom veled 🙂
hat eleg tre… irc rulz 😉

nyugodj bekeben, dime…
aki ismerte es szerette, igyon egyet az emlekere…Utana majd kapsz hideget-meleget, hogy milyen hulye izlesed van, meglasd…. 😉 🙂
[align=right][snapback]104167[/snapback][/align]valoszinu… igy Bbt hozzaszolasat nezve nekem lehet tul ferde az izlesem (vagy tul kifinomult? ;))
en egyedul a naranccsargat cserelnem le kekre, es akkor teljes lenne az osszhang. bar nyilvan akkor tobben mondanak, hogy jobbvolt a naranccsarga.
nekem bantja a szemem, majd veszek masik monitort… -
SzerzőBejegyzés
