killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: X kilövése #1992340
    killall
    Felhasználó

      killall -9 X
      vagy init 3
      rootként of korz
      [align=right][snapback]105255[/snapback][/align]

      killallhoz nemkell -9, mivel az minden adott nevu futo processt kilo.

      Hozzászólás: X kilövése #1992339
      killall
      Felhasználó

        x kilovese:

        ctrl-alt-bckspc
        killall kdm
        killall gdm
        killall xdm
        init 3

        valaszthatsz kozuluk (rendszerfuggo)

        Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984266
        killall
        Felhasználó

          találtam egy bugot:
          aláírás változtatásánál…

          erre akarom változtatni, erre kiírja, h túl hosszú, holott nem is, mert a karakterszámláló szerint nem…

          kicseréltem a „-t, és jé…

          ezt meg engedi, holott mind2 elvileg ugyanannyi karakter;
          [align=right][snapback]104968[/snapback][/align]

          ha nem haragszol, megcsinaltam neked 🙂

          Hozzászólás: Live neve. #1987945
          killall
          Felhasználó

            a baratnom mondta, hogy ezt irjam ide be: ha Nóra lesz a live neve, akkor elfog kezdeni komolyan linuxozni 😉
            sztem megerne ezt a nevet valasztani, persze ha mar megvan, akkor ofkoz a 2.3-ra ervenyes 🙂

            Hozzászólás: Aterm #1963076
            killall
            Felhasználó

              Eterm viszont hasznalhato keret nelkul.

              Hozzászólás: riva tnt2 pro probléma #1991363
              killall
              Felhasználó

                riva tnt2 m64-em van. legujabb nvidia cucc nalam is gany, a 6106-ot ajanlom, nalam az tutko.

                Hozzászólás: Riva TNT2 64M Aladdin alaplappal #1989653
                killall
                Felhasználó

                  Gyuszk:

                  „ps.: amd 2500, 512 mega ram, 80 gb vinyo, abit nf7-s alaplap – ezen volt lassu. bar bizonyara csak kerlent kellett volna forgatnom tongue.gif
                  nah megfogadtam h. ezentul nem ajánlok senkinek semmien distrot, ugyis el tudja dönteni.. tongue.gif”

                  nekem cel1ghz, 512mramon gyorsan fut a debian sid…

                  amugy nincs semmi bajom veled 🙂

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969861
                  killall
                  Felhasználó

                    hat eleg tre… irc rulz 😉

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948185
                    killall
                    Felhasználó

                      damageplan3.jpg

                      nyugodj bekeben, dime…
                      aki ismerte es szerette, igyon egyet az emlekere…

                      Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991046
                      killall
                      Felhasználó

                        Utana majd kapsz hideget-meleget, hogy milyen hulye izlesed van, meglasd…. 😉 🙂
                        [align=right][snapback]104167[/snapback][/align]

                        valoszinu… igy Bbt hozzaszolasat nezve nekem lehet tul ferde az izlesem (vagy tul kifinomult? ;))
                        en egyedul a naranccsargat cserelnem le kekre, es akkor teljes lenne az osszhang. bar nyilvan akkor tobben mondanak, hogy jobbvolt a naranccsarga.
                        nekem bantja a szemem, majd veszek masik monitort…

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 3,638