killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991045
    killall
    Felhasználó

      Most frissítettem a forummotort, remélem a problémák nagy része megoldódik.
      Majd kérnék visszajelzéseket errõl az „okádék” oldalról.

      Csaba
      [align=right][snapback]104161[/snapback][/align]

      csabibacsi… netessek mar megsertodni…. en kizarolag a szinekre mondtam, hogy okadek (amugy, ha a naranccsarga mas szinu lenne, mar nem lenne semmi bajom).
      amit meg mostis fenttartok…
      viszont! hirekhez hozzalehet szolni vegre, nincs idojaras, viszont van szep google kereso, szoval alakul a dolog 😉
      csak igy tovabb 😉

      Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991041
      killall
      Felhasználó

        Jo bocs a kirohanasomert 🙂 feszult vagyok par dolog miatt mostanaban 🙂

        Utolagos elnezesedet kerem 🙂

        udv
        -krix-
        [align=right][snapback]104131[/snapback][/align]

        ugyanmar… envoltam egy kisse paraszt hangnemben. de egyebkent tenyleg nagyon szivesen atszineznem a fooldalt, ha lenne ra modom…

        Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991039
        killall
        Felhasználó

          krix:

          eloszor is. total felreertettel… ez a dolog nem ellenetek iranyult, csak egyszeruen leirtam azokat, amiket mar honapok ota latok. sorry, abszolut nem lelektiprasnak szantam. (plane nem Neked)

          „Igergetes igergetes. Oszinten, nekem igy most nincs idom belenyulni ebbe. Eleg a szerver adminisztraciojat elvinni.. Ezenkivul mas rengeteg dolgom van, amiert kapok fizetest. Sok dologgal vagyok elszorva ezert nincs idojarasmodul … Mintha annyira fontos lenne. A tobbirol nem tudok nyilatkozni.”

          **
          ok, tiszta sor. javaslat: vegyetek meg be par embert. 2 elfoglalt ember nemtud egy ekkora projectet a vallan vinni. nyilvan vannak ott ismerosok, guruk a kornyeketeken. ofkoz haveri alapon (mert ugye nonprofit) sztem nemartana korulnezni ott kecson…
          idojarasmodul _ofkoz_ nem fontos. de minek van, ha nem megy?

          „Nem akarom magam felhuzni. DE killall. A LEHETOSEG ADOTT. KREALJ EGY SZEBB FOOLDAL TEMAT. Es utana anyazz. „

          nemis kell. es nem anyaztam.. sorry, ha ugytunt (de ezt emlitettem is).

          ***
          szivesen _atszinezem_ a fooldalt, ha vki elmondja, hogy hogy kell (forras, stb).
          az anyazas meg amugysem nektek ment volna, ha lett volna, hanem a tisztelt deeneslabponthus emberkenek. ezert nehuzd fel magad 🙂
          mar nemazert, de a szineket atdefinialni egy kodban nemlehet akkora vaszisztdasz…

          „A szemelyes sertegetest itt be is lehet fejezni.”

          sir, yes sir!

          „Ez a helyzet. Nekunk sem jo ez igy persze. De meg most heyet is keressunk meg meg fizessuk is erte a penzt, igy meg csinaljuk is meg hiperszuperre, meg meg designoljunk is es meg ilyen kis szarsagokra is figyeljunk hogy idojaras modul, igy ez kurvara nem megy 2 embernek ……”

          goto **

          „A segitseg meg nemigazan erkezik.

          Mindenki csak ugat, de ha kene valamit csinalni akkor SENKI nem mozdul semerre……..”

          goto ***

          „istenit.”

          umm..

          „Koszi a biztatast…”

          emlekezz vissza, en mindig megmondtam, ha vmi jo. de aztis, ha vmi nemjo…

          udv: killall

          Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988809
          killall
          Felhasználó

            haldoklik a topic :unsure:

            ismerkedoknek, ill. juzereknek is hasznos lehet:

            http://csirke.elte.hu/~maulis/progkorny/jegyzet/index.html

            Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987145
            killall
            Felhasználó

              Na ehhez is csak a magyarok értenek. Egy nyavajás desktopversenybõl lassan bírósági tárgyalás lesz . Voltam már az idén páron , nem vagyok kiváncsi többre.
              [align=right][snapback]103765[/snapback][/align]

              ez ilyen amerikabol atvett szokas. „ramneztel? anyad! beperellek!” kb hasonlo szinvonalu 😉

              Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990705
              killall
              Felhasználó

                PcZolee:

                par posttal elobb irtad, hogy azok az fps-ek erdekelnek, amiben nem csak loni kell, hanem gondolkodni is 🙂 [na ezzel maximalisan egyetertek, engem pl iszonyatosan untatnak a q3 tipusu jatekok (bar neha azok is jok)]
                nos, akkor ajanlom neked a red faction-t. nemtudom ismered-e, ha nem, akkor vhonnan szerezd meg. nem fogsz csalodni, raadasul sima wine-nal is megy *****an. (mivel ugye mar van benne directx support). egyebkent 2001-es jatek, es a szemelyes kedvencem. az atmoszferaja es a feelingje leirhatatlan.
                letezik red faction 2 is, bar asszem pc-re nem adtak ki. (ha mar vki jatszott vele, az szoljon mar, mert erdekelne. thx)

                Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990694
                killall
                Felhasználó

                  sima wine-nal probald

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987131
                  killall
                  Felhasználó

                    figy a kepeim jogairol nem mondtam le. es a rendszeruk nem engei torolni.
                    aszem irok nekik egy levelet 🙂

                    mi a mail cimuk?
                    [align=right][snapback]103647[/snapback][/align]

                    lehet azt torolni, csak ugyesen kell 🙂
                    asszem kepek szerkesztese, majd kicsekkeled a csekboxokat (torles), majd muvelet vegrehajtasa. enis nehezen jottem ra… 🙂

                    Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987129
                    killall
                    Felhasználó

                      ahh micsoda joreggeltlevel 🙂
                      ezek nemnormalisak….
                      vhogy azert rendesen megkene oket szivatni, de ugy jo alaposan. meghogy karterites…

                      Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987121
                      killall
                      Felhasználó

                        2048ra nyomtam a limitet, teszteljed…….. majd írok kovinak, pontosabban biztos látja majd :))
                        [align=right][snapback]103551[/snapback][/align]

                        teszteltem, muxik 😉
                        thx

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 3,638