Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
admins: ki lehetne rakni top topiknak 1-2 napra ?
[align=right][snapback]103270[/snapback][/align]megtortent 😉
hehehe ha mas bongeszovel szavaztok, azt nem veszi eszre. 🙂 🙂
tehat mozilla, firefox, galeon, konqueror, opera, dillo, xlinks, hajra 🙂
en nyomtam 5×5-ot Vectorra, magamra, meg Bbtre. gyerunk sracok, a fakkjus kepeket felkell kuzdeni 😉
linuxforum fakoff team rulz 😉 😉 😉„SZóval hol van az UHU forrása? Esetleg külön kell telepíteni?”
Code:apt-get update && apt-get install kernel-sourceutana a /usr/src-ben lesz.
desktopverseny.blackpanther.hu/2004
es megvan oldva 😉
„A kifizetések miatt biztosan eccerûbb lenne, mivel magánszemélyeket( pl. killall smile.gif ) is támogatása is „
hmm.. en nem penzert vagyok itt. sosem kernek egy fillert sem semmiert. enis tanulok, ill. a kezdoknek probalok adni egy lokest. (halistennek mar vagyunk elegen ahhoz (halado[bbak]), hogy nekelljen minden ‘nvidias’ kerdessel foglalkoznom).
szal nemertem ezt sany…
meg a mondatod furcsan fogalmazva lett is van bar ugye?; Define disk drive types. RA92 is largest-supported VAX drive.
set rq0 ra92
set rq1 ra92
set rq2 ra92; Attach defined drives to local files
attach rq0 /usr/local/vax/data/d0.dsk
attach rq1 /usr/local/vax/data/d1.dsk
attach rq2 /usr/local/vax/data/d2.dsk😉
tudom hogy nem vms emu 😛
azt olvastam a simh docjában, hogy nem kell a cdrõl image elég egy attach.sim> set rq1 cdrom
sim> att rq1 /dev/cdrom_drivetöbb konzol? haha 🙂 az vax/alpha -n csak gépenként egy konzol van 🙂 a többi csak sima soros terminál, ami a rendszer felállása után enged csak be 🙂
[align=right][snapback]103097[/snapback][/align]ja, eleg egy attach, de en csinaltam image-et, igy nemkell koptatni a cd-t 😛 (bar ugysem kopik ;))
ahh, muszaj tanulmanyoznom ezeket a regi masinakat, elegge elvagyok maradva 😉jaja 🙂
rakjatok be tiis 😉nem arra gondoltam, hogy ne foglalkozz vele, hanem hogy egyszerûen a bootnál is mûködnie kellene, különben érdekes lesz debugolni, ugyanis a vms emu szerintem csak 1 konzolt enged, amire alapból küldi a status üziket is, ami idõnként szalad mint a nyúl és ha nem tudod megfogni (f1-hold) akkor nem látod mi baja 🙂
[align=right][snapback]103013[/snapback][/align]jo, majd meg probalkozom 😉
mivel a simh nem VMS-emu, hanem architekturakat emulal, koztuk VAX-ot is. eloszor lekell forditani a simh VAX reszet, majd kell csinalni egy iso-t a VMS cd-bol, aztan simh-n bebootolni, isot mountolni, aztan arrol telepiteni 🙂
(mivel lehet tobb konzolt elocsalni?) -
SzerzőBejegyzés