Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kik a rendszeresen jutalmazandok?
nah, en rajottem. regeleskor benyom egy szamlaszamot a lap, es addig nem lehet hozzaszolni amig nem fizetsz. ellenben lesz egy viki szeru cucc, amiben konkret problemamegoldasok vannak leirva, pl igy meg ugy nem megy az nvidia, ezt meg ezt csinald iylesmi. na?:D
[align=right][snapback]102994[/snapback][/align]akkor mindenki a hupra fog menni, szal ez elegge halott ugy.
ne bonyolodj bele 🙂 teljesen más a billentyûzet a dec-en és a pc-n
pl. a (f1)hold arra jó hogy ha szalad a képernyõ akkor megállítja, az (f5)break kb. a crtl-c -nek felel meg.
a gépek nálunk használhatóak de vagy 5 évig bizti nem selejtezik le õket 🙁 még nekem se adnak
[align=right][snapback]102932[/snapback][/align]pedig kenytelen leszek belebonyolodni, mert elegge erdekel dolog 😉
(tudom, hogy mas, epp ezt ecseteltem)
csilatam egy tesztet (bar igaz, a bootkepernyovel), ami negativ lett. ez ofkoz nemjelenti azt, hogy nem mukodnek a billentyuk…;)De nincs M$-om akkor is lehet?
[align=right][snapback]102938[/snapback][/align]kerj meg vkit, akinek van windows-a, hogy regisztraljon neked egyet.
(nekem van vmware alatt win98-am, de nincs alatta net)illetve: vms-en belul hol is tudnam ezt letesztelni? (milyen progival? edit?)
szép a desktopod! milyen ablakkezelõ ez?
a másik neked simh-n mûködnek a dec billentyûk? pl. f1-hold, f5-break?
[align=right][snapback]102915[/snapback][/align]koszi :blush:
enlightenment-et hasznalok mar egy ideje kisebb megszakitasokkal (valtogatni szoktam az xfce-fluxbox-enlightenment mesterharmast, bar asszem most marad az enlightenment, mert eleg jora sikerult ;))billentyuk: ennyire meg nemvagyok benne a dologban 🙂 azt tudom, hogy kulon billentyuzet van VMS-hez (asszem F20-ig mennek a funkciok, stb), hetfon volt rola szo eloadason 😉
majd utananezek 🙂Most faggattam egy sokat a vms gurut és elárulta hogy nem kell feltétlen microvax mert az országba nem sokat hoztak be. viszont vax és alpha stationból viszonylag sokat ilyeneket esetleg tudsz szerezni. itt nálunk van vagy 5 a szekrényben de az istennek nem akarják kidobni 🙁
[align=right][snapback]102914[/snapback][/align]es talan el is adnak? 🙂
vagy azok mar teljesen kiszuperaltak? (magyarul hasznalhatatlanok)A diszt-upgrade-nek hogy is van a pontos szintaktikája? apt-get install dist-upgrade?
[align=right][snapback]102917[/snapback][/align]apt-get update
apt-get dist-upgradekicsit atszerkesztettem a topic cimet, igy imho jobb.
annyit beszelunk a vmsrol, de semmilyen foto nem dokumentalja.
ezen oknal fogva itt egy kep az en vmsemrol (OpenVMS/VAX 7.2 login promptja), amit tegnap huztam fel egy simh nevu emulator segitsegevel linuxra:

-
SzerzőBejegyzés
