killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986675
    killall
    Felhasználó

      kik a rendszeresen jutalmazandok?

      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986672
      killall
      Felhasználó

        nah, en rajottem. regeleskor benyom egy szamlaszamot a lap, es addig nem lehet hozzaszolni amig nem fizetsz. ellenben lesz egy viki szeru cucc, amiben konkret problemamegoldasok vannak leirva, pl igy meg ugy nem megy az nvidia, ezt meg ezt csinald iylesmi. na?:D
        [align=right][snapback]102994[/snapback][/align]

        akkor mindenki a hupra fog menni, szal ez elegge halott ugy.

        Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988801
        killall
        Felhasználó
          Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988799
          killall
          Felhasználó

            ne bonyolodj bele 🙂 teljesen más a billentyûzet a dec-en és a pc-n

            pl. a (f1)hold arra jó hogy ha szalad a képernyõ akkor megállítja, az (f5)break kb. a crtl-c -nek felel meg.

            a gépek nálunk használhatóak de vagy 5 évig bizti nem selejtezik le õket 🙁 még nekem se adnak
            [align=right][snapback]102932[/snapback][/align]

            pedig kenytelen leszek belebonyolodni, mert elegge erdekel dolog 😉
            (tudom, hogy mas, epp ezt ecseteltem)
            csilatam egy tesztet (bar igaz, a bootkepernyovel), ami negativ lett. ez ofkoz nemjelenti azt, hogy nem mukodnek a billentyuk…;)

            Hozzászólás: MSNnel hogyan? #1989553
            killall
            Felhasználó

              De nincs M$-om akkor is lehet?
              [align=right][snapback]102938[/snapback][/align]

              kerj meg vkit, akinek van windows-a, hogy regisztraljon neked egyet.
              (nekem van vmware alatt win98-am, de nincs alatta net)

              Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988797
              killall
              Felhasználó

                illetve: vms-en belul hol is tudnam ezt letesztelni? (milyen progival? edit?)

                Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988796
                killall
                Felhasználó

                  szép a desktopod! milyen ablakkezelõ ez?

                  a másik neked simh-n mûködnek a dec billentyûk? pl. f1-hold, f5-break?
                  [align=right][snapback]102915[/snapback][/align]

                  koszi :blush:
                  enlightenment-et hasznalok mar egy ideje kisebb megszakitasokkal (valtogatni szoktam az xfce-fluxbox-enlightenment mesterharmast, bar asszem most marad az enlightenment, mert eleg jora sikerult ;))

                  billentyuk: ennyire meg nemvagyok benne a dologban 🙂 azt tudom, hogy kulon billentyuzet van VMS-hez (asszem F20-ig mennek a funkciok, stb), hetfon volt rola szo eloadason 😉
                  majd utananezek 🙂

                  Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988795
                  killall
                  Felhasználó

                    Most faggattam egy sokat a vms gurut és elárulta hogy nem kell feltétlen microvax mert az országba nem sokat hoztak be. viszont vax és alpha stationból viszonylag sokat ilyeneket esetleg tudsz szerezni. itt nálunk van vagy 5 a szekrényben de az istennek nem akarják kidobni 🙁
                    [align=right][snapback]102914[/snapback][/align]

                    es talan el is adnak? 🙂
                    vagy azok mar teljesen kiszuperaltak? (magyarul hasznalhatatlanok)

                    Hozzászólás: woody telepitési gond #1979586
                    killall
                    Felhasználó

                      A diszt-upgrade-nek hogy is van a pontos szintaktikája? apt-get install dist-upgrade?
                      [align=right][snapback]102917[/snapback][/align]

                      apt-get update
                      apt-get dist-upgrade

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988792
                      killall
                      Felhasználó

                        kicsit atszerkesztettem a topic cimet, igy imho jobb.
                        annyit beszelunk a vmsrol, de semmilyen foto nem dokumentalja.
                        ezen oknal fogva itt egy kep az en vmsemrol (OpenVMS/VAX 7.2 login promptja), amit tegnap huztam fel egy simh nevu emulator segitsegevel linuxra:
                        vms.png

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,638