Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ahaaa ez microvax 2000 😉
ugylatszik en egy kicsit regebbi verziot neztem, mivel az telleg akkora volt, mint egy hutoszekreny 😉
(asszem 1985-os modell)
bar nemnagyon hinnem, hogy az altalad mutatott gepet meglehetne venni 1ft-ert az ecserin 🙂 🙂
itt is van egy pic (kicsit modified ;)) : http://www.obsoletecomputermuseum.org/microvax/hasznalj mldonkey-t. ofkoz ismeri a torrent szervereket, mint ahogy a dc-hubokat is.
mivel csak eszmei értéke van, ezért vagy 1ft vagy 1.000.000ft attól függ hol akarod megvenni a bolhán vagy a hptól 🙂
[align=right][snapback]102719[/snapback][/align]jah… meg kb akkora mint egy frigo:) el sem ferne 😉
pedig ez a mikro… marad a simh 😉mi is vettünk tavaly 2 db asztali alpha-t mintegy 1milla/db-ért 🙂
ja és volt benne agp! ja és rakattunk bele egy ati 9000-et! ja és kicsit kezeli is (vesa módban) 🙂
szóval atom fejlett meg minden 🙂
[align=right][snapback]102700[/snapback][/align]🙂 🙂
es vajon mennyibe kerulhet hasznaltan egy microvax? (kisbetu?)VMS-re visszatérve:
Amikor bodogult munkahelyemen az RSX-et leváltottuk egy másik DEC rendszerrel, akkor pár hónapig én is ismerkedhettem a VMS-sel egy VAX-on. Sajnos további beszerzések kellettek volna a rendszerhez, így gyõztek az ablakok.xvidtune
tenyleg nemlehet torolni. azert ez gaz.
hmm… rápittyentek az album törlésére, erre meg:
„torles nem engedelyezett …”
meg a képeket se lehet törölni; ez így nem fair.
[align=right][snapback]102546[/snapback][/align]bejelentkeztel?:)
egy linuxportal musorban (fix.tv) volt vmi hasonlorol szo. sztem nezz utana. http://linuxportal.hu
-
SzerzőBejegyzés