killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988791
    killall
    Felhasználó

      ahaaa ez microvax 2000 😉
      ugylatszik en egy kicsit regebbi verziot neztem, mivel az telleg akkora volt, mint egy hutoszekreny 😉
      (asszem 1985-os modell)
      bar nemnagyon hinnem, hogy az altalad mutatott gepet meglehetne venni 1ft-ert az ecserin 🙂 🙂
      itt is van egy pic (kicsit modified ;)) : http://www.obsoletecomputermuseum.org/microvax/

      Hozzászólás: torent progi #1989372
      killall
      Felhasználó

        hasznalj mldonkey-t. ofkoz ismeri a torrent szervereket, mint ahogy a dc-hubokat is.

        Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988788
        killall
        Felhasználó

          mivel csak eszmei értéke van, ezért vagy 1ft vagy 1.000.000ft attól függ hol akarod megvenni a bolhán vagy a hptól 🙂
          [align=right][snapback]102719[/snapback][/align]

          jah… meg kb akkora mint egy frigo:) el sem ferne 😉
          pedig ez a mikro… marad a simh 😉

          Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988786
          killall
          Felhasználó

            mi is vettünk tavaly 2 db asztali alpha-t mintegy 1milla/db-ért 🙂
            ja és volt benne agp! ja és rakattunk bele egy ati 9000-et! ja és kicsit kezeli is (vesa módban) 🙂
            szóval atom fejlett meg minden 🙂
            [align=right][snapback]102700[/snapback][/align]

            🙂 🙂
            es vajon mennyibe kerulhet hasznaltan egy microvax? (kisbetu?)

            Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988783
            killall
            Felhasználó

              VMS-re visszatérve:
              Amikor bodogult munkahelyemen az RSX-et leváltottuk egy másik DEC rendszerrel, akkor pár hónapig én is ismerkedhettem a VMS-sel egy VAX-on. Sajnos további beszerzések kellettek volna a rendszerhez, így gyõztek az ablakok.

              Hozzászólás: Monitor freki #1989333
              killall
              Felhasználó

                xvidtune

                Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987047
                killall
                Felhasználó

                  tenyleg nemlehet torolni. azert ez gaz.

                  Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987046
                  killall
                  Felhasználó

                    hmm… rápittyentek az album törlésére, erre meg:
                    „torles nem engedelyezett …”
                    meg a képeket se lehet törölni; ez így nem fair.
                    [align=right][snapback]102546[/snapback][/align]

                    bejelentkeztel?:)

                    Hozzászólás: Beszédfelismerés #1989316
                    killall
                    Felhasználó

                      egy linuxportal musorban (fix.tv) volt vmi hasonlorol szo. sztem nezz utana. http://linuxportal.hu

                      Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988776
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 3,638