kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az Istennek sem tudok bejelentkezni #2197456
    kisbetu
    Felhasználó

      Köszönöm, hogy ismét példakép lehettem egy fél pillanatig.

      A „simán” azért nem a legkifejezőbb megfogalmazása kálváriámnak. A tény azonban tény: benn vagyok.

      És hogy annyira azért ne kelljen irigyelned: képet még nem sikerült beraknom.

      Meg az aláírásommal sem vagyok kibékülve: a tegnapiak megvannak, az előnézetben ma is látom, aztán ha elküldöm, akkor meg nincs ott.

      Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197299
      kisbetu
      Felhasználó

        Szóval: CD be, bootképnek örülés.

        GRUB menüben mászkálás.

        F2: nyelv

        F3: más beállítások, felbontás

        No, ez a kettő egymás után nem megy.

        Akár előbb F2 és utána F3, akár fordítva.


        Az elsőt megcsinálja, utána a menüben még tudok lépkedni.

        De ha megnyomom a másikat (F2/F3), akkor billentyűzet elveszik (numlock sem vált).


        Még egy:

        – acpid: exiting még mindig ott világít a sarokban leállításkor.

        Hozzászólás: Linux alatt iso fájl irása #2197191
        kisbetu
        Felhasználó

          Aztán az ilyen darabolt letöltésnek mi értelme van?

          Varezpistike windózos mekszokás?

          Gondolom, a rendszer (aki darabolta és aki illeszti) biztosít ellenőrzési lehetőséget a „kész” fályl hibátlanságának eldöntésére.

          Hozzászólás: English language forum #2197405
          kisbetu
          Felhasználó

            Én azért kis lendülettel seggen billenteném az adminoknak beszólongató delikvenst.

            Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193040
            kisbetu
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              Szeretnék okosodni.

              Te már így is nagyon okos vagy, nem hiszem, hogy pont ettől az infótól egy milliméternyit is emelkedne a péháértéked.

              Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197067
              kisbetu
              Felhasználó
                szabodev wrote:
                már meg vagyok kavarodva… ???

                Ne hagyd magad!
                Ki fog az tisztulni.

                Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197064
                kisbetu
                Felhasználó
                  attila1964 wrote:
                  Fáradunk.

                  De azért még olvashatnánk.

                  Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197063
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    susyp wrote:
                    Egyébként máskor, ha felteszel egy kérdést, próbálj me gminél több infót adni hozá. Ebben az esetben pl. a disztróhoz a verziószámot is, a gép típusát, a kártrya típusát, logfájlokat, stb.
                    /off
                    Nem ismerek a fórumra :)! Már a 4.oldalon tart a post és még senki nem mondta ezt!!
                    /off

                    MIÉRT kellett volna, mikor már a LEGELSŐ, topiknyitó kérdésben ott volt:

                    szabodev wrote:
                    Üdv,

                    Ubuntu 9.10-es van Toshiba N1 A300-as laptopra telepítve

                    Hozzászólás: Segítség kérés alkalmazás próbához #2197419
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Komoly!

                      A neve alapján picit rosszra gondoltam, de a tartalom láttán megjött az első mosoly. (A második a névjegynél, mert az alapgondolat visszaköszönt.)

                      Ami talán nem hiba, csak elsőre talán furcsa: húzom a csúszkát lefelé, a highlight (vagy mi, szóval a kiválasztott sor) mindig az ablak tetejére mutat, vagyis állandóan változik. Nem tudom, hogy baj-e, csak elsőre fura.

                      openSUSE 11.2, csont nélkül indult.

                      Hozzászólás: English language forum #2197401
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        Egy magyar oldalon nem lehetne magyarul?  😛

                        Tudod, ha valaki átküzdi magát Bodnár kolléga szűrőjén, akkor azt látja, hogy a bP OS támogató fórumának a linugzfórum ponthu van beírva.

                        Mondjuk, rákattint.

                        A világon a magyaron kívül van még százegynéhány ország, nemtomhány nyelvvel.
                        Van esélye, hogy egy külföldi idetalál.  (Kérhetünk talán Csabától találati statisztikát. Kérjünk? Kérjünk.)

                        Ha meg idejön szegény idegen panthernézőbe, akkor engedd már meg Vectornak, hogy egy angol nyelvre hajazó mondattal útbaigazítsa.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 19,719