Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönöm, hogy ismét példakép lehettem egy fél pillanatig.
A „simán” azért nem a legkifejezőbb megfogalmazása kálváriámnak. A tény azonban tény: benn vagyok.
És hogy annyira azért ne kelljen irigyelned: képet még nem sikerült beraknom.
Meg az aláírásommal sem vagyok kibékülve: a tegnapiak megvannak, az előnézetben ma is látom, aztán ha elküldöm, akkor meg nincs ott.
Szóval: CD be, bootképnek örülés.
GRUB menüben mászkálás.
F2: nyelv
F3: más beállítások, felbontás
No, ez a kettő egymás után nem megy.
Akár előbb F2 és utána F3, akár fordítva.
Az elsőt megcsinálja, utána a menüben még tudok lépkedni.
De ha megnyomom a másikat (F2/F3), akkor billentyűzet elveszik (numlock sem vált).
Még egy:
– acpid: exiting még mindig ott világít a sarokban leállításkor.
Aztán az ilyen darabolt letöltésnek mi értelme van?
Varezpistike windózos mekszokás?
Gondolom, a rendszer (aki darabolta és aki illeszti) biztosít ellenőrzési lehetőséget a „kész” fályl hibátlanságának eldöntésére.
Én azért kis lendülettel seggen billenteném az adminoknak beszólongató delikvenst.
Macskajancsi wrote:Szeretnék okosodni.Te már így is nagyon okos vagy, nem hiszem, hogy pont ettől az infótól egy milliméternyit is emelkedne a péháértéked.
szabodev wrote:már meg vagyok kavarodva… ???Ne hagyd magad!
Ki fog az tisztulni.attila1964 wrote:Fáradunk.De azért még olvashatnánk.
susyp wrote:Egyébként máskor, ha felteszel egy kérdést, próbálj me gminél több infót adni hozá. Ebben az esetben pl. a disztróhoz a verziószámot is, a gép típusát, a kártrya típusát, logfájlokat, stb.
/off
Nem ismerek a fórumra :)! Már a 4.oldalon tart a post és még senki nem mondta ezt!!
/offMIÉRT kellett volna, mikor már a LEGELSŐ, topiknyitó kérdésben ott volt:
szabodev wrote:Üdv,Ubuntu 9.10-es van Toshiba N1 A300-as laptopra telepítve
Komoly!
A neve alapján picit rosszra gondoltam, de a tartalom láttán megjött az első mosoly. (A második a névjegynél, mert az alapgondolat visszaköszönt.)
Ami talán nem hiba, csak elsőre talán furcsa: húzom a csúszkát lefelé, a highlight (vagy mi, szóval a kiválasztott sor) mindig az ablak tetejére mutat, vagyis állandóan változik. Nem tudom, hogy baj-e, csak elsőre fura.
openSUSE 11.2, csont nélkül indult.
Tony Magic wrote:Egy magyar oldalon nem lehetne magyarul? 😛Tudod, ha valaki átküzdi magát Bodnár kolléga szűrőjén, akkor azt látja, hogy a bP OS támogató fórumának a linugzfórum ponthu van beírva.
Mondjuk, rákattint.
A világon a magyaron kívül van még százegynéhány ország, nemtomhány nyelvvel.
Van esélye, hogy egy külföldi idetalál. (Kérhetünk talán Csabától találati statisztikát. Kérjünk? Kérjünk.)Ha meg idejön szegény idegen panthernézőbe, akkor engedd már meg Vectornak, hogy egy angol nyelvre hajazó mondattal útbaigazítsa.
-
SzerzőBejegyzés