kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197036
    kisbetu
    Felhasználó

      ctrl – alt – F2

      Persze nekem nincs laptopom, nem tudhatom, hogy neked milyen billentyűk nincsenek felszerelve.
      Hozd át, megnézem.

      Hozzászólás: webes divx #2197345
      kisbetu
      Felhasználó
        Hozzászólás: webes divx #2197344
        kisbetu
        Felhasználó

          nvidia.com

          google.hu

          kisbetu
          Felhasználó
            elnoyle wrote:
            aham, igy már megoldódott a problémám, kösz -.-

            Örülök, hogy tudásom legjavát adva közelebb kerültél a megoldáshoz.

            Gyere máskor is.

            Hozzászólás: webes divx #2197342
            kisbetu
            Felhasználó
              v3cŧ0r wrote:
              Meg sem kell néznem a linket

              Pedig.

              Ugyanis erősen ragaszkodik a win és mac platformra letölthető szarsághoz.

              Hozzászólás: webes divx #2197336
              kisbetu
              Felhasználó

                Mihez hasonló?

                Olyan dolgot írj, amit rajtad kívül más is ismerhet.

                Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197264
                kisbetu
                Felhasználó
                  v3cŧ0r wrote:
                  OK, kicseréltem az md5 fájlt, remélem egyezik…

                  Kapkocc!

                  Benne maradt a régi rossz, de a második sor már jó!

                  Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197262
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    v3cŧ0r wrote:
                    A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
                    Teszteltem a feltöltetlen változatban működik

                    Ha így kell, akkor legyen így: elengedtem, és tényleg elindult egy ellenőrzés a /dev/hdc-re.
                    Kihozta, hogy PASS, szerinte mehet a telepítés.

                    Ez virtualboxban volt az iso-val.

                    Most ráengedem a gazdagép CD-olvasójával.
                    Nem várok hibát.

                    Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120850
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      v3cŧ0r wrote:
                      Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))

                      1. Tippeltem.
                      2. Bíztam benned.

                      3. Kilogikáztam, hogy ahol nagyüzemben gyártasz, ott vannak minták, szkriptek, amiket te magad látsz, meg esetleg ők is szólnak egy elírásra.
                      4. A hozzászólásban meg én magam is annyit hibázok, hogy természetes nekem, ha más is félrenyom.

                      kisbetu
                      Felhasználó
                        elnoyle wrote:
                        és akkor most mi a teendő?

                        Meg kell tanulni használni a linugzot.
                        Kezelőnek kezelői szinten, szerverüzemeltetőnek szerverüzemeltetői szinten.

                        Én az első fokozatnál tartok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 19,719