Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ctrl – alt – F2
Persze nekem nincs laptopom, nem tudhatom, hogy neked milyen billentyűk nincsenek felszerelve.
Hozd át, megnézem.nvidia.com
google.hu
elnoyle wrote:aham, igy már megoldódott a problémám, kösz -.-Örülök, hogy tudásom legjavát adva közelebb kerültél a megoldáshoz.
Gyere máskor is.
v3cŧ0r wrote:Meg sem kell néznem a linketPedig.
Ugyanis erősen ragaszkodik a win és mac platformra letölthető szarsághoz.
Mihez hasonló?
Olyan dolgot írj, amit rajtad kívül más is ismerhet.
v3cŧ0r wrote:OK, kicseréltem az md5 fájlt, remélem egyezik…Kapkocc!
Benne maradt a régi rossz, de a második sor már jó!
v3cŧ0r wrote:A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
Teszteltem a feltöltetlen változatban működikHa így kell, akkor legyen így: elengedtem, és tényleg elindult egy ellenőrzés a /dev/hdc-re.
Kihozta, hogy PASS, szerinte mehet a telepítés.Ez virtualboxban volt az iso-val.
Most ráengedem a gazdagép CD-olvasójával.
Nem várok hibát.v3cŧ0r wrote:Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))1. Tippeltem.
2. Bíztam benned.3. Kilogikáztam, hogy ahol nagyüzemben gyártasz, ott vannak minták, szkriptek, amiket te magad látsz, meg esetleg ők is szólnak egy elírásra.
4. A hozzászólásban meg én magam is annyit hibázok, hogy természetes nekem, ha más is félrenyom.elnoyle wrote:és akkor most mi a teendő?Meg kell tanulni használni a linugzot.
Kezelőnek kezelői szinten, szerverüzemeltetőnek szerverüzemeltetői szinten.Én az első fokozatnál tartok.
-
SzerzőBejegyzés