Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
environment
Hát akkor visszatértünk az első hozzászóláshoz: root tud, más nem.
v3cŧ0r wrote:nálam sem stimmel az md5, de nézd meg a MediaCheck menüvel, mert most hirtelen már nem tudom, hogy hajnalban mint kevertem össze…. (egyébként a tömörített iso-val is vannak gondok úgy látom)A GRUB Mediacheck menüje nem médiachecket indít, hanem kernelt.
GRUB parancssorban átírva (vmlinuz helyett mediacheck, sor többi része törölve, initrd törölve)
Error 13: Invalid or unsupported executable format az eredmény.Ellenpróba: memtest indítás:
Error 15: File not found
(De memtest tényleg nincs is ott.)Viszont az md5 nálam nem stimmel.
Másodszor letöltve sem._rel20.iso
De lehet, hogy csak itt írtad el.
Biztos, hogy annak a sudo varázsigének ott kell lennie?
szabodev wrote:A többinél részben nem áll össze a grafikus felület, reset kellszabodev wrote:Csak akkor resetelek, ha semmi – billentyűkombinációk, ráolvasás, varázsigék – nem segítettek.Tehát annyira „nem áll össze a grafikus felület”, hogy a billentyűzet sem működik (numlock)?
Jól látom, hogy rel20-at látok?
BlackPanther wrote:A blackpanther oldalárol: http://www.blackpanther.hu/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=3Neve akapján az egy szkript.
Teszel rá futási jogot, és elindítod.Félek tőle, hogy a 2006-os fejlesztés nem fog zökkenőmentesen futni a 2010-es rendszeren.
Honnan töltötted le?
-
SzerzőBejegyzés