Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lafi wrote:Muszáj volt kivárni a Kylix programok végleges kimúlását, és a Lazarus felnőttkorát.
Ez egy nagy munka, és ezt nehezen vállaltam be.
Köszönjük.
Anno, mikor még volt, tettem pár kísérletet Kylixszel, de igazából csak a kihalását tapasztalhattam meg.
Ájunk meg 1 szóra!
Megnéztem szoftverkezelőmben, szerinte az xorgom 7.4-x.x…
Megnéztem a disztrovicson: SUSE 11.1 (7.4), SUSE 11.2 1.6.5, SUSE factory 7.4.Mivaaaaaaaaaaaaaaan?
Nekem 11.2 van…
Megy benne az nvidia 173.xx.Nagyon nem vagyok képben, a tények meg csak összezavarnak.
ATI-m soha nem volt, ATI-s ismerősöm sem.
Nvidiánál van egy legacy driver az olyan régi modellekhez, mint pl. az enyém.
(Slacket megértettem. Köszönöm.)
Ja, ha resetelgetsz, akkor akár a következő indulás is csekkolással kezdődhet.
Viszont jó hír, hogy ekkor a 30 boot számolása újra kezdődik.szabodev wrote:A filerendszer az, amit telepítéskor alapból felajánlott, bizonyára ext3, a grafikus felületen (Places..) van ugyan Properties megnézés lehetőség, de „unknown type” (miért?).
milyen gyakran van a „máskor” – minden 5-10. induláskor. A többinél részben nem áll össze a grafikus felület, reset kell, máskor gond nélkül elindul a rendszer. Gyakoriság? Két hete minden két v három indításból csak egyszer indult simán, egy hete megfordult az arány, kopp-kopp most legtöbbször gond nélkül indul. Kivéve, ha rossz napja van, megjött neki, vagy tkp miért is???Tkp irhtnk gy s mnt te, d akk ki olvsa el?
Tehát szépen kérlek, írd ki a szavakat.
Az ext2-ext3 filerendszer olyan, mint az autó garanciális szervize: 6 hónap vagy 100 ezer kilométer.
Itt valahány nap (180 talán?) VAGY 30 bootolás után automatikusan filerendszer-ellenőrzést végez.
Ezt formázáskor állítottad be neki (tudom, fingod se volt róla…).
De meg is változtathatod, de nem írom le, hogyan, mert jobb, ha úgy hagyod.vizsla wrote:Magam sem mondhattam volna szebben. 🙂
Sőt, talán már van arra is egy petíció… mármint, hogy a Psychnak legyen már végre vége. :DDDAzért a Monk mellett azt is meg tudom nézni.
(No, azt azért bevallom, hogy a Magnumot nem nézem.)attila1964 wrote:Látom, Neked sincs ma jó napod…attila1964 wrote:sőt písz… 😉Figyi, barát!
Óvassá visszafele: Vector hetek óta nem alszik, disztrólázban úszik.
Nemhogy „jó” napja nincs, egyáltalán nincs napja.Nem csapongasz te egy kissé?
Feltűnsz a Slackware-ben, átcuccolsz Debianba, aztán SUSÉba, most megint Slacki.
EGY disztró mellett köss ki annyira, hogy mindent megismerj benne, amire szükséged van. Aztán, ha már úgy érzed, tiéd a linugz, akkor cserélj disztrót. De akkor is egyszerre csak egyet.
v3cŧ0r wrote:A közelébe sem ér ! :D)Régi vicc: mi a különbség a geológia és a teológia között?
Ég és föld!
Nergy wrote:vizsla wrote:Hát egen, úgy a kihívás!
Az ember a természeténél fogva szeret kockáztatni… erre építenek a szerencsejátékok… mint pl. ez is. 😀néha kell kockáztatni. de általában jobb, ha az ember tudja, mit csinál. úgy látszik, ti rulettezés helyett szoktatok rootként loginolni. ez elég logikátlan..
A te bemutatott logikáddal van valami probléma.
De lehet, hogy csak rossz szűrőn keresztül csepegteted nekünk, ezért nem érthetjük. -
SzerzőBejegyzés