kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196816
    kisbetu
    Felhasználó
      Lafi wrote:
      Muszáj volt kivárni a Kylix programok végleges kimúlását, és a Lazarus felnőttkorát. 

      Ez egy nagy munka, és ezt nehezen vállaltam be.

      Köszönjük.

      Anno, mikor még volt, tettem pár kísérletet Kylixszel, de igazából csak a kihalását tapasztalhattam meg.

      Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080489
      kisbetu
      Felhasználó

        Ájunk meg 1 szóra!

        Megnéztem szoftverkezelőmben, szerinte az xorgom 7.4-x.x…
        Megnéztem a disztrovicson: SUSE 11.1 (7.4), SUSE 11.2 1.6.5, SUSE factory 7.4.

        Mivaaaaaaaaaaaaaaan?

        Nekem 11.2 van…
        Megy benne az nvidia 173.xx.

        Nagyon nem vagyok képben, a tények meg csak összezavarnak.

        Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080487
        kisbetu
        Felhasználó

          ATI-m soha nem volt, ATI-s ismerősöm sem.

          Nvidiánál van egy legacy driver az olyan régi modellekhez, mint pl. az enyém.

          (Slacket megértettem. Köszönöm.)

          Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197032
          kisbetu
          Felhasználó

            Ja, ha resetelgetsz, akkor akár a következő indulás is csekkolással kezdődhet.
            Viszont jó hír, hogy ekkor a 30 boot számolása újra kezdődik.

            Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197031
            kisbetu
            Felhasználó
              szabodev wrote:
              A filerendszer az, amit telepítéskor alapból felajánlott, bizonyára ext3, a grafikus felületen (Places..) van ugyan Properties megnézés lehetőség, de „unknown type” (miért?).
              milyen gyakran van a „máskor” – minden 5-10. induláskor. A többinél részben nem áll össze a grafikus felület, reset kell, máskor gond nélkül elindul a rendszer. Gyakoriság? Két hete minden két v három indításból csak egyszer indult simán, egy hete megfordult az arány, kopp-kopp most legtöbbször gond nélkül indul. Kivéve, ha rossz napja van, megjött neki, vagy tkp miért is???

              Tkp irhtnk gy s mnt te, d akk ki olvsa el?

              Tehát szépen kérlek, írd ki a szavakat.

              Az ext2-ext3 filerendszer olyan, mint az autó garanciális szervize: 6 hónap vagy 100 ezer kilométer.

              Itt valahány nap (180 talán?) VAGY 30 bootolás után automatikusan filerendszer-ellenőrzést végez.
              Ezt formázáskor állítottad be neki (tudom, fingod se volt róla…).
              De meg is változtathatod, de nem írom le, hogyan, mert jobb, ha úgy hagyod.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952455
              kisbetu
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                Magam sem mondhattam volna szebben. 🙂
                Sőt, talán már van arra is egy petíció… mármint, hogy a Psychnak legyen már végre vége. :DDD

                Azért a Monk mellett azt is meg tudom nézni.
                (No, azt azért bevallom, hogy a Magnumot nem nézem.)

                Hozzászólás: mobil internet #2177645
                kisbetu
                Felhasználó
                  attila1964 wrote:
                  Látom, Neked sincs ma jó napod…

                  attila1964 wrote:
                  sőt písz…  😉

                  Figyi, barát!

                  Óvassá visszafele: Vector hetek óta nem alszik, disztrólázban úszik.
                  Nemhogy „jó” napja nincs, egyáltalán nincs napja.

                  Hozzászólás: Ati driver telepítése #2080484
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Nem csapongasz te egy kissé?

                    Feltűnsz a Slackware-ben, átcuccolsz Debianba, aztán SUSÉba, most megint Slacki.

                    EGY disztró mellett köss ki annyira, hogy mindent megismerj benne, amire szükséged van. Aztán, ha már úgy érzed, tiéd a linugz, akkor cserélj disztrót. De akkor is egyszerre csak egyet.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1952452
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      v3cŧ0r wrote:
                      A közelébe sem ér ! :D)

                      Régi vicc: mi a különbség a geológia és a teológia között?

                      Ég és föld!

                      Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193028
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        Nergy wrote:
                        vizsla wrote:
                        Hát egen, úgy a kihívás!
                        Az ember a természeténél fogva szeret kockáztatni… erre építenek a szerencsejátékok… mint pl. ez is. 😀

                        néha kell kockáztatni. de általában jobb, ha az ember tudja, mit csinál. úgy látszik, ti rulettezés helyett szoktatok rootként loginolni. ez elég logikátlan..

                        A te bemutatott logikáddal van valami probléma.
                        De lehet, hogy csak rossz szűrőn keresztül csepegteted nekünk, ezért nem érthetjük.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 19,719