Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
6-0 oda
Akkor én kiestem.
szabodev wrote:Máskor meg egy Filesystem csheck-kel kezdi, ez miért lehet, leálláskor történhetett valami gixer?Ehhez tudni kéne, milyen filerendszer, és meg kéne figyelned, milyen gyakran van a „máskor”.
szabodev wrote:Olykor az eddigieknél kevésbé durva, de kellemetlen jelenség is előfordul: az egeret húzogatva a szöveget folyamatosan kijelöli, mintha a Shift beragadt volna, de az egér kihúzása után a touchpad ezt nem produkálja.Ehhez nem kell a shiftnek beragadni, lehet az bal egérgomb is.
v3cŧ0r wrote:már elérhetőMár megint nem alvásra használod az éjszakát.
bagameri wrote:–Magam sem fogalmazhattam volna meg tömörebben…
Másik tanács: nézd végig a BIOS-t, és mindent, amiben szerepel az USB mozaikszó, kapcsolj be.
Khm…
Amikor Vector az első USB-s Panthert (a 800 megásat) csinálta, próbálgattam.
Azt tapasztaltam, hogy a sis-es alaplapon retttttttenetesen lassan bootol. Pedig USB 2-esnek mondta magát a lik.
Azóta a gépházban alaplapot cseréltem, és az a lik, ami az előlapra jött ki, egyáltalán nem ment az inteles lappal.
Kiderült, hogy az előlapi USB-t mezei szalagkábellel vitték el a lapig. Amint kicseréltem a kivezetést igazi árnyékolt USB-kábelre, megjavult a lik. (Természetesen rögtön visszavontam minden szitkot, amit addig a sis-es chipkészletre szórtam.)
Összefoglalva: bármi előfordulhat, sőt az ellenkezője is. Próbáltad a gép hátuljába dugni?
vizsla wrote:Amúgy nem tudom, hogy miért kell a széles képernyőket nyomatni, mert filmet nézni jóKérdésedben elrejtve ott a válasz:
mert filmet nézni jó, tehát ezt az LCD-t gyártják a gyárak. TV-hez, mert abból fogy több.
Aztán meg ezt építik be monitorba is, mert a 3×4-es sokkal többe kerülne.
Nergy wrote:majd ha rájöttem a megoldásra, esetleg leírom.
viszlátNe fáradj vele, látod, hogy nem érdekel senkit.
-
SzerzőBejegyzés