kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      6-0 oda

      kisbetu
      Felhasználó

        Akkor én kiestem.

        Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197029
        kisbetu
        Felhasználó
          szabodev wrote:
          Máskor meg egy Filesystem csheck-kel kezdi, ez miért lehet, leálláskor történhetett valami  gixer?

          Ehhez tudni kéne, milyen filerendszer, és meg kéne figyelned, milyen gyakran van a „máskor”.

          Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197028
          kisbetu
          Felhasználó
            szabodev wrote:
            Olykor az eddigieknél kevésbé durva, de kellemetlen jelenség is előfordul: az egeret húzogatva a szöveget folyamatosan kijelöli, mintha a Shift beragadt volna, de az egér kihúzása után a touchpad ezt nem produkálja.

            Ehhez nem kell a shiftnek beragadni, lehet az bal egérgomb is.

            Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191492
            kisbetu
            Felhasználó
              v3cŧ0r wrote:
              már elérhető

              Már megint nem alvásra használod az éjszakát.

              Hozzászólás: root probléma #2095575
              kisbetu
              Felhasználó
                bagameri wrote:

                Magam sem fogalmazhattam volna meg tömörebben…

                Hozzászólás: Live USB Stick #2197122
                kisbetu
                Felhasználó

                  Másik tanács: nézd végig a BIOS-t, és mindent, amiben szerepel az USB mozaikszó, kapcsolj be.

                  Hozzászólás: Live USB Stick #2197121
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Khm…

                    Amikor Vector az első USB-s Panthert (a 800 megásat) csinálta, próbálgattam.

                    Azt tapasztaltam, hogy a sis-es alaplapon retttttttenetesen lassan bootol. Pedig USB 2-esnek mondta magát a lik.

                    Azóta a gépházban alaplapot cseréltem, és az a lik, ami az előlapra jött ki, egyáltalán nem ment az inteles lappal.

                    Kiderült, hogy az előlapi USB-t mezei szalagkábellel vitték el a lapig. Amint kicseréltem a kivezetést igazi árnyékolt USB-kábelre, megjavult a lik. (Természetesen rögtön visszavontam minden szitkot, amit addig a sis-es chipkészletre szórtam.)

                    Összefoglalva: bármi előfordulhat, sőt az ellenkezője is. Próbáltad a gép hátuljába dugni?

                    Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197247
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Amúgy nem tudom, hogy miért kell a széles képernyőket nyomatni, mert filmet nézni jó

                      Kérdésedben elrejtve ott a válasz:

                      mert filmet nézni jó, tehát ezt az LCD-t gyártják a gyárak. TV-hez, mert abból fogy több.

                      Aztán meg ezt építik be monitorba is, mert a 3×4-es sokkal többe kerülne.

                      Hozzászólás: stdout #2197227
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        Nergy wrote:
                        majd ha rájöttem a megoldásra, esetleg leírom.
                        viszlát

                        Ne fáradj vele, látod, hogy nem érdekel senkit.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 19,719