Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borbi wrote:
Suck my dick if you want to criticize us only.
Felületesen olvasol: a kezdetek óta ott van.
Tudod, ő az a moderátor, akinek mindent szabad. Uzsolt talán kiharcolta nála, hogy leszokjon a vinfos szóról, de utána Zsoltot is kiharcolták onnan.
p.s. 1.
Mekkülömbenis: mindenkinek van egy stílusa, ahogyan írni tud. Eztetet tessék szíves lenni bele venni a figyelembe, és nem szólni érte.
p.s. 2.
…szólni érte…
Most hazafelé hallottam a Neon az ezeröcsiben: Ne bízz meg abban az emberben, aki nem szól, hogy fika lóg az orrodból.Appendix B. X Config Options
The following driver options are supported by the NVIDIA X driver. They may be specified either in the Screen or Device sections of the X config file.
Option „ConnectToAcpid” „boolean”
Set this option to „off” to prevent the NVIDIA X driver from connecting to acpid
Émmeg elbóbiskoltam a Hauszon…
Rootként bármilyen aljasság elkövethető. Aztán linuss legyen a pingvintalpán, aki kinyomozza.
De rebootolni az olyan snassz…„Élj veszélyesen, használd a gépet rootként!”
Ebből az derül ki, hogy nem való neked a linugz.
És igen, én vagyok a paraszt, mert kimondom, amit ki kell mondani.
Nergy wrote:54M /homeCSAK 54 mega a home?
Ki használja azt a gépet?
Hogyan?Árulás van ott, de nagyon.
Totál Kommander?
azt hittem, linugzról szól a történet.
borbi wrote:Kis guglizás utánBakker, mire elolvasom a kérdést, már válaszolsz is!
Fiatalság! Tiétek a jövő.
borbi wrote:Újabb kérdések merültek fel:
Melyik disztró?Igen, ez bennem is már vagy négyszer felötlött, de nem akartam még jobban disztrónácinak tűnni, ezért nem mertem rákérdezni.
v3cŧ0r wrote:Nektek két lehetőség van, vagy elindítjátok a képen látható beállítást, vagy leszeditek az xdm-et.Három: feltesszük a következőt.
-
SzerzőBejegyzés