kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1952444
    kisbetu
    Felhasználó
      borbi wrote:

      Suck my dick if you want to criticize us only.

      Felületesen olvasol: a kezdetek óta ott van.

      Tudod, ő az a moderátor, akinek mindent szabad. Uzsolt talán kiharcolta nála, hogy leszokjon a vinfos szóról, de utána Zsoltot is kiharcolták onnan.

      p.s. 1.

      Mekkülömbenis: mindenkinek van egy stílusa, ahogyan írni tud. Eztetet tessék szíves lenni bele venni a figyelembe, és nem szólni érte.

      p.s. 2.

      …szólni érte…
      Most hazafelé hallottam a Neon az ezeröcsiben: Ne bízz meg abban az emberben, aki nem szól, hogy fika lóg az orrodból.

      Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197233
      kisbetu
      Felhasználó

        Appendix B. X Config Options

        The following driver options are supported by the NVIDIA X driver. They may be specified either in the Screen or Device sections of the X config file.

        Option „ConnectToAcpid” „boolean”

        Set this option to „off” to prevent the NVIDIA X driver from connecting to acpid

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191486
        kisbetu
        Felhasználó

          Émmeg elbóbiskoltam a Hauszon…

          Hozzászólás: stdout #2197215
          kisbetu
          Felhasználó

            Rootként bármilyen aljasság elkövethető. Aztán linuss legyen a pingvintalpán, aki kinyomozza.
            De rebootolni az olyan snassz…

            „Élj veszélyesen, használd a gépet rootként!”

            Hozzászólás: stdout #2197213
            kisbetu
            Felhasználó

              Ebből az derül ki, hogy nem való neked a linugz.

              És igen, én vagyok a paraszt, mert kimondom, amit ki kell mondani.

              Hozzászólás: stdout #2197211
              kisbetu
              Felhasználó
                Nergy wrote:
                54M /home

                CSAK 54 mega a home?

                Ki használja azt a gépet?
                Hogyan?

                Árulás van ott, de nagyon.

                Hozzászólás: stdout #2197210
                kisbetu
                Felhasználó

                  Totál Kommander?

                  azt hittem, linugzról szól a történet.

                  Hozzászólás: nVidia griver kontra acpid #2197230
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    borbi wrote:
                    Kis guglizás után

                    Bakker, mire elolvasom  a kérdést, már válaszolsz is!

                    Fiatalság! Tiétek a jövő.

                    Hozzászólás: stdout #2197206
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      borbi wrote:
                      Újabb kérdések merültek fel:
                      Melyik disztró?

                      Igen, ez bennem is már vagy négyszer felötlött, de nem akartam még jobban  disztrónácinak tűnni, ezért nem mertem rákérdezni.

                      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196787
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        v3cŧ0r wrote:
                        Nektek két lehetőség van, vagy elindítjátok a képen látható beállítást, vagy leszeditek az xdm-et.

                        Három: feltesszük a következőt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 19,719