Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
képek
Nergy wrote:egy reboot biztosan megoldaná, de anélkül szeretném megoldani ezt az egészetsportértéke mindenesetre van a dolognak
v3cŧ0r wrote:ez a fránya nap még mindig 24 órából áll…Rosszul tudod: 24 óra, plusz az éjszaka.
Akkor most itt egy nyilvános PM…
De tényleg!Mi a lópikula ez a gyors boot, amit újabban nyomat ez a köcsög linuksz?
Rendszeresen eljátssza nekem, hogy – ahogy én megfogalmaztam magamnak – nem tölt be modulokat.
Fut a gkrellm, ami monitoroz mindenféléket. Van olyan indítás, hogy a hőhérők egyáltalán nem jelennek meg, máskor az alaplapiak megvannak, de a hddtemp nincs ott.
szintén gyakran kihagyja a Tv-kártya felhúzását.Ezt már kifigyeltem: megy a csík, pici kattanás: jön a hangkártya. 1 cm-rel odébb súgás: lesz TV.
Ha nincs súgás, akkor nincs TV.Most meg a virtualbox nem indul. Hőmérők sehol, TV van.
Szóval: mi ez a quickboot, és mit lehet tenni vele? (SUSE, 2.6.31.5-ös kernel.)
v3cŧ0r wrote:Ronda login? Nem láttam mert még telepíteni nem volt időm, de ahogy leírjátok, csak beraktam neki az xdm-et, hogy ne keresse .D) Majd dobok egy próbainstallt és megnézem, de jól jönne egy fotó, akkor látnám és nem kéne egy rakat időt vele töltenem:) Próbaképpen:Az lehet, mert tegnap panaszkodott rá, de nem emlékszem ronda loginra.
Fotó? Még ha virtuálba tettem volna… Csak ott olyan lassú minden, könnyebb volt egy partíciót elővenni és 10 perc alatt fenn is volt.
v3cŧ0r wrote:kisbetu: a hangot lejjebb vettem majd jelezz, hogy elég-e.(Telepítés után írok…)
– SUSÉn hallgattam egy kis cipőt, nem túl halkan.
– kiléptem, a KDE búcsúzenéje ahhoz képest hangos volt, de még kibírható.
– bootoltam 10.1rel17-et.
– olyan hangos volt, hogy a lányom vizes fejjel kirohant a fürdőszobából, hogy mi a frász van velem…A master kb. 85%-on van, a PCM kb. 75-ön.
Nálam ez hangos (a hangfalon, de ahhoz nem nyúlok, mert ha bedugom a gép elejébe a fejhallgatót, akkor pont jók voltak a susés beállítások.)
Firefox:
file:///usr/share/doc/HTML/index.htmlEz üdvözöl és: Gratulálunk és szívből köszönjük, hogy a blackPanther OS v9.x operációs rendszert választotta.
Nagyon szép a GRUB háttér!
El kéne viszont tüntetni az alsó sorból az F1, F2, F3 gombokat, nálam legalábbis semmi választást nem tudtak okozni.
Ronda a szép boot után a GDM(?) semmilyen képernyője.Az én tippem még mindig az, hogy újregesnek más beállításokkal megy a fórum.
Valami adminszerű hozzáértő megnézhetné.vadkan wrote:kisbetu wrote:distrowatch
blackpanther
10.1
isoKöszönöm az információt.
Én itt jártam: ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/blackpanther/All/Devel/
és nem itt: ftp://ftp.linuxforum.hu/mirrors/ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/Nem is!
BOCSÁNAT, HOGY KIABÁLOK, DE UGYANÍGY A POFÁMBA ORDÍTOTT A Panther, AMIKOR ELINDÍTOTTAM.
Ugrottam egyből a hangfal kikapcsolójához.
Lehetne kisebbre venni a default hangerőt?distrowatch
blackpanther
10.1
iso -
SzerzőBejegyzés