kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196783
    kisbetu
    Felhasználó

      képek

      Hozzászólás: stdout #2197204
      kisbetu
      Felhasználó
        Nergy wrote:
        egy reboot biztosan megoldaná, de anélkül szeretném megoldani ezt az egészet

        sportértéke mindenesetre van a dolognak

        Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196781
        kisbetu
        Felhasználó
          v3cŧ0r wrote:
          ez a fránya nap még mindig 24 órából áll…

          Rosszul tudod: 24 óra, plusz az éjszaka.

          Hozzászólás: Pm üzenet! #2197195
          kisbetu
          Felhasználó

            Akkor most itt egy nyilvános PM…
            De tényleg!

            Mi a lópikula ez a gyors boot, amit újabban nyomat ez a köcsög linuksz?

            Rendszeresen eljátssza nekem, hogy – ahogy én megfogalmaztam magamnak – nem tölt be modulokat.

            Fut a gkrellm, ami monitoroz mindenféléket. Van olyan indítás, hogy a hőhérők egyáltalán nem jelennek meg, máskor az alaplapiak megvannak, de a hddtemp nincs ott.
            szintén gyakran kihagyja a Tv-kártya felhúzását.

            Ezt már kifigyeltem: megy a csík, pici kattanás: jön a hangkártya. 1 cm-rel odébb súgás: lesz TV.
            Ha nincs súgás, akkor nincs TV.

            Most meg a virtualbox nem indul. Hőmérők sehol, TV van.

            Szóval: mi ez a quickboot, és mit lehet tenni vele? (SUSE, 2.6.31.5-ös kernel.)

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196779
            kisbetu
            Felhasználó
              v3cŧ0r wrote:
              Ronda login? Nem láttam mert még telepíteni nem volt időm, de ahogy leírjátok, csak beraktam neki az xdm-et, hogy ne keresse .D) Majd dobok egy próbainstallt és megnézem, de jól jönne egy fotó, akkor látnám és nem kéne egy rakat időt vele töltenem:) Próbaképpen:

              Az lehet, mert tegnap panaszkodott rá, de nem emlékszem ronda loginra.

              Fotó? Még ha virtuálba tettem volna… Csak ott olyan lassú minden, könnyebb volt egy partíciót elővenni és 10 perc alatt fenn is volt.

              Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196777
              kisbetu
              Felhasználó
                v3cŧ0r wrote:
                kisbetu: a hangot lejjebb vettem majd jelezz, hogy elég-e.

                (Telepítés után írok…)


                – SUSÉn hallgattam egy kis cipőt, nem túl halkan.
                – kiléptem, a KDE búcsúzenéje ahhoz képest hangos volt, de még kibírható.
                – bootoltam 10.1rel17-et.
                – olyan hangos volt, hogy a lányom vizes fejjel kirohant a fürdőszobából, hogy mi a frász van velem…

                A master kb. 85%-on van, a PCM kb. 75-ön.
                Nálam ez hangos (a hangfalon, de ahhoz nem nyúlok, mert ha bedugom a gép elejébe a fejhallgatót, akkor pont jók voltak a susés beállítások.)


                Firefox:
                file:///usr/share/doc/HTML/index.html

                Ez üdvözöl és: Gratulálunk és szívből köszönjük, hogy a blackPanther OS v9.x operációs rendszert választotta.


                Nagyon szép a GRUB háttér!
                El kéne viszont tüntetni az alsó sorból az F1, F2, F3 gombokat, nálam legalábbis semmi választást nem tudtak okozni.


                Ronda a szép boot után a GDM(?) semmilyen képernyője.
                Hozzászólás: Pm üzenet! #2197193
                kisbetu
                Felhasználó

                  Az én tippem még mindig az, hogy újregesnek más beállításokkal megy a fórum.
                  Valami adminszerű hozzáértő megnézhetné.

                  Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196771
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    vadkan wrote:
                    Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196769
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      BOCSÁNAT, HOGY KIABÁLOK, DE UGYANÍGY A POFÁMBA ORDÍTOTT A Panther, AMIKOR ELINDÍTOTTAM.

                      Ugrottam egyből a hangfal kikapcsolójához.
                      Lehetne kisebbre venni a default hangerőt?

                      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196768
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        distrowatch
                        blackpanther
                        10.1
                        iso

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 19,719