kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196766
    kisbetu
    Felhasználó

      (Akkor a rel nélküli valami link lehet erre, mert ugyanakkora a hossza, csak pár perccel újabb.)
      Köszi.

      Hozzászólás: Live USB Stick #2197118
      kisbetu
      Felhasználó
        borbi wrote:
        Vagy most röhögni fogtok, akánljak ubuntu-t? Abban egyszerű mint az ágybakakilás liveusb-t csinálni.

        Ezt is egyszerű volt megcsinálni. Csak aztán ollan egyszerű lett az istenadta, hogy bepánikol.

        Én (középhaladó mindentkezdő) úgy szoktam CF-et és pent csinálni, hogy felmountolom az ISO-t, kézzel felmásolgatom a komponenseket, aztán az isolinux.cfg-t ellopva csinálok syslinux.cfg-t, és syslinux /dev/sdb1. Ott meg tudom szerkeszteni a parancssort, tudok próbaindítókat csinálni, stb.

        kisbetu
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          kisbetu wrote:
          Macskajancsi wrote:
          Ahogy elnézem a műsorkínálatot, azzal járnék a legjobban, ha semmit se játszana le.  ;D

          Pedig minden ilyen szarságra ugrani szoktam, hogy kipróbáljam, az enyém hogy viseli…
          Most nem fogok.

          Pedig ugorhatnál és akkor megnézhetnéd Benkőt amint szépségek közt válogat 😀

          Kösz, nekem elég szalagcímként a zindekszen.

          Vannak bejáratott oldalaim, ahol találok magamnak szépségeket.

          Chompoo-Araya-FHM09-3.jpg

          Hozzászólás: Black Panther ASUS eee 701-en??? #2197126
          kisbetu
          Felhasználó

            Akkor az egyiket dotációként elviszed v3cŧ0rhoz, és karácsonyi ajándéknak lesz rajta Panther.

            szerintem

            (Tudom, más vesszejével a csalánt esete…)

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196764
            kisbetu
            Felhasználó

              Van itthon valaki?

              Melyik az aktuális változat?
              rel14?
              vagy rel nélküli?

              kisbetu
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                Ahogy elnézem a műsorkínálatot, azzal járnék a legjobban, ha semmit se játszana le.  ;D

                Pedig minden ilyen szarságra ugrani szoktam, hogy kipróbáljam, az enyém hogy viseli…
                Most nem fogok.

                Hozzászólás: Black Panther ASUS eee 701-en??? #2197124
                kisbetu
                Felhasználó
                  kiskindak wrote:
                  Ha szépen fütyülne rajta, akkor tuti, hogy váltanék erre az oprendszerre…

                  ;D

                  Miről váltanál?

                  Hozzászólás: Live USB Stick #2197115
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    utgyuru wrote:
                    Szeretnék ezzel a módszerrel egy live usb stick-et készíteni. A problémám az, hogy megcsinálom amit írnak a leírásban (# 1.1.1 Linux Instructions),

                    Írd le, kérlek, saját szavaiddal, mit csináltál.

                    Hozzászólás: Felhívás #2197091
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ki a címzett?

                      kisbetu
                      Felhasználó
                        GegSite wrote:
                        u.i.: Mit is értem el vele?

                        Nőtt a hozzászólásaid száma.
                        De utólag legalább megdolgoztál érte.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 19,719