Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(Akkor a rel nélküli valami link lehet erre, mert ugyanakkora a hossza, csak pár perccel újabb.)
Köszi.borbi wrote:Vagy most röhögni fogtok, akánljak ubuntu-t? Abban egyszerű mint az ágybakakilás liveusb-t csinálni.Ezt is egyszerű volt megcsinálni. Csak aztán ollan egyszerű lett az istenadta, hogy bepánikol.
Én (középhaladó mindentkezdő) úgy szoktam CF-et és pent csinálni, hogy felmountolom az ISO-t, kézzel felmásolgatom a komponenseket, aztán az isolinux.cfg-t ellopva csinálok syslinux.cfg-t, és syslinux /dev/sdb1. Ott meg tudom szerkeszteni a parancssort, tudok próbaindítókat csinálni, stb.
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Macskajancsi wrote:Ahogy elnézem a műsorkínálatot, azzal járnék a legjobban, ha semmit se játszana le. ;DPedig minden ilyen szarságra ugrani szoktam, hogy kipróbáljam, az enyém hogy viseli…
Most nem fogok.Pedig ugorhatnál és akkor megnézhetnéd Benkőt amint szépségek közt válogat 😀
Kösz, nekem elég szalagcímként a zindekszen.
Vannak bejáratott oldalaim, ahol találok magamnak szépségeket.

Akkor az egyiket dotációként elviszed v3cŧ0rhoz, és karácsonyi ajándéknak lesz rajta Panther.
szerintem
(Tudom, más vesszejével a csalánt esete…)
Van itthon valaki?
Melyik az aktuális változat?
rel14?
vagy rel nélküli?Macskajancsi wrote:Ahogy elnézem a műsorkínálatot, azzal járnék a legjobban, ha semmit se játszana le. ;DPedig minden ilyen szarságra ugrani szoktam, hogy kipróbáljam, az enyém hogy viseli…
Most nem fogok.kiskindak wrote:Ha szépen fütyülne rajta, akkor tuti, hogy váltanék erre az oprendszerre…;D
Miről váltanál?
utgyuru wrote:Szeretnék ezzel a módszerrel egy live usb stick-et készíteni. A problémám az, hogy megcsinálom amit írnak a leírásban (# 1.1.1 Linux Instructions),Írd le, kérlek, saját szavaiddal, mit csináltál.
Ki a címzett?
GegSite wrote:u.i.: Mit is értem el vele?Nőtt a hozzászólásaid száma.
De utólag legalább megdolgoztál érte. -
SzerzőBejegyzés