Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sikerült a téma címével jól átvágni!
Te nem gépet akarsz bérelni, hanem szervert!
Szilveszterkor a gyerekek alszanak.
(Egyébként nálam a Karácsony dec. 20-tól jan. 4-ig tart.)
Para nolya rulez:. én romlott sonka szagát érzem belőle.
Ha v3cŧ0r túléli a Karácsonyt, akkor jövőre kiadja.
Egy oly an kérdés el fordul k hozzá tok, hogy van egy debian al telepit ett szerver m ami n van egy beállít tt postfix em, ami kuldi a levelek t.
A lényeg a következő lenne, hogy hogyan lehetne az e-mail címeket egy .txt vagy akármilyen file ból behívni és ne kelljen egyesé vel beirogatni. Illetve, hogyan tudok html formátumú level t küldeni. Mind ezt konzol ból a mail parancs után.
A segít ség tek t előre is köszön m.
egy magyar user wrote:Meguntam.Elegem lett az utóbbi hetek szenvedéseiből, a megmagyarázhatatlan viselkedésből, a „majd én mindent megcsinálok helyetted (persze szarul) ” windowsizmusból.
Nem azért hagyom el közel három év után az ubuntut, mert az nem jó, hanem azért mert már működésképtelen.
Méghozzá teljesen.Alig van már olyan szegmense ennek a linux kiadásnak, ahol az egyszerű felhasználó életét ne keserítenék bajok, s nem hinném, hogy annyira specifikus hardverem lenne, hogy ennek szükségszerűen így kellene történnie (IntelCore 2 Duo E8500 processzor, Gygabyte EP43-UD3L alaplap) A tároló tele van bétának is alig nevezhető szoftverekkel, s jól megfigyelhető egy-egy újabb kiadás csak ront a stabilitáson. Sajnos ez alól kulcsfontosságú rendszerprogramok sem kivételek.
Persze, a bajok nagyobbik részét biztosan megoldhatnám VALAHOGYAN, de az a helyzet, hogy már nem akarom.
Ha valami eddig jól is működött, az a Frissítéskezelő lefuttatása után garantáltan összeomlik. Tehát, nem kérem, köszönöm.
…GegSite wrote:« Utoljára szerkesztve: Tegnap – 21:20:08 írta GegSite »Hijába, no! Mennyivel tömörebb ez a szép magyar nyelv: angolul kábé négyszer ilyen hosszú volt a hír.
De a méltán híres posztoló egy huszárvágással megoldotta, hogy a „hírére” érkezett panaszok az utókor számára teljesen feleslegesnek, mi több hülyének látsszanak.
Köszönjük, Emese. A netikett nevében!
Ráadásul – kis előkészüléssel – a GRUB-nak a saját parancssorában is el lehet mesélni, mit akarunk tőle.
vizsla wrote:A warez süsüben (persze ki tudja még hol) megcsinálták, hogy két gyors egymás utáni megnyomásra ugyanaz legyen a tünet. (Többször nem kell megnyomni, csak várni… kivéve, ha annyira elfoglalt a rendszer, hogy a két feldolgozás között sok idő telik el.)Nos, én pont azt tapasztaltam, hogy
– nem kell gyors egymásutánban, elég neki az én öreguras tempóm is
– ha jól számoltam, akkor a harmadik nyomásra lépett ki.De nem szoktam napi szinten összeomlasztani a gépet – sőt, örülök, ha felbootol – ezért igazán autentikus, kísérletekkel alátámasztott jegyzőkönyvet nem tudok bemutatni.
birno wrote:Akkor úgy tűnik hiányosak az ismereteim ismét.
Grub-nak hogyan adod a tudtára a változásokat, anélkül, hogy egy grub-install-t csinálnál?Szerkesztem a menu.lst-t.
-
SzerzőBejegyzés