kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Boot probléma #2196697
    kisbetu
    Felhasználó
      birno wrote:
      Kezdem kicsit unni az ilyen játékokat, egész tűrhető ez a Win 7. ;D

      Probléma megoldva, topik zárható.

      Hozzászólás: Vészesen telik a Home könyvtáram #2196715
      kisbetu
      Felhasználó

        Grafikusan meg tudod nézni a helyfoglalást a konqueror fileméret-nézet módjában.

        Hozzászólás: Vészesen telik a Home könyvtáram #2196714
        kisbetu
        Felhasználó
          turboczi wrote:
          napról napra kisebb a home könyvtáramon a hely.

          Nem tudom, mekkora területet esznek meg a rendszermentések meg ilyesmik.

          Szerintem a rendszermentések nem a /home alá dolgoznak.

          Hozzászólás: Telepítés régenvolt win-es vinchesterre #2196666
          kisbetu
          Felhasználó

            Szerintem nem akart.

            Hozzászólás: Boot probléma #2196693
            kisbetu
            Felhasználó

              Én pár hete cseréltem gépet a rendszer(ek) alatt.
              Teljesen magába fordult mind az XP, mind a SUSE.

              Mindkettő bekonfigolta magának a VIA chipsetet, és nagyon furán érezték magukat, hogy Intel chipkészleten kéne folytatni az életet.

              Hozzászólás: Boot probléma #2196690
              kisbetu
              Felhasználó
                birno wrote:
                a kérdés az, hogy hogyan lehet a grubtól megkérdezni, hiogy ő melyik eszközön találta meg a fájlokat.

                Van a parancssorában valami find parancsa, ahova beírod a keresett file-t, ő meg megmondja, melyik partíciókon talált ilyet.

                Ja: helpje is van.
                (Bocs, kb egy hónapja játszottam vele, a konkrétumokat elfelejtettem.)

                Hozzászólás: Telepítés régenvolt win-es vinchesterre #2196663
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nem tudom.

                  Nálam nem akart ilyet csinálni.
                  Én nem engedtem el automatán, hanem erőszakosan belenyúltam a partícionálásba, mert szeretem, ha én mondom meg, hogy hova kerüljenek a dolgok.

                  Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2193017
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Fel ne húzd magad.
                    Árt a vérnyomásomnak.

                    Hozzászólás: Évfordulók #2173817
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Nagy nap (volt) ez a mai.

                      Fórumunk alapítója soha többé nem kezdheti éveinek számát hármassal.

                      Boldog öregedést, csaba!

                      bdaycake.gif

                      Hozzászólás: Évfordulók #2173818
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nagy nap (volt) ez a mai.

                        Fórumunk alapítója soha többé nem kezdheti éveinek számát hármassal.

                        Boldog öregedést, csaba!

                        bdaycake.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 19,719