Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
birno wrote:Kezdem kicsit unni az ilyen játékokat, egész tűrhető ez a Win 7. ;D
Probléma megoldva, topik zárható.
Grafikusan meg tudod nézni a helyfoglalást a konqueror fileméret-nézet módjában.
turboczi wrote:napról napra kisebb a home könyvtáramon a hely.Nem tudom, mekkora területet esznek meg a rendszermentések meg ilyesmik.
Szerintem a rendszermentések nem a /home alá dolgoznak.
Szerintem nem akart.
Én pár hete cseréltem gépet a rendszer(ek) alatt.
Teljesen magába fordult mind az XP, mind a SUSE.Mindkettő bekonfigolta magának a VIA chipsetet, és nagyon furán érezték magukat, hogy Intel chipkészleten kéne folytatni az életet.
birno wrote:a kérdés az, hogy hogyan lehet a grubtól megkérdezni, hiogy ő melyik eszközön találta meg a fájlokat.Van a parancssorában valami find parancsa, ahova beírod a keresett file-t, ő meg megmondja, melyik partíciókon talált ilyet.
Ja: helpje is van.
(Bocs, kb egy hónapja játszottam vele, a konkrétumokat elfelejtettem.)Nem tudom.
Nálam nem akart ilyet csinálni.
Én nem engedtem el automatán, hanem erőszakosan belenyúltam a partícionálásba, mert szeretem, ha én mondom meg, hogy hova kerüljenek a dolgok.Fel ne húzd magad.
Árt a vérnyomásomnak.Nagy nap (volt) ez a mai.
Fórumunk alapítója soha többé nem kezdheti éveinek számát hármassal.
Boldog öregedést, csaba!

-
SzerzőBejegyzés
