kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171669
    kisbetu
    Felhasználó

      Bocsánat, a héten majdnem pofonkeféltem a lányomat, mert azt mondta, hogy a hogy előtt mindig vessző kell.
      Vector: a te hogyod az a tipikus eset, amikor helytelen előtte a vessző.)

      Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171670
      kisbetu
      Felhasználó

        Bocsánat, a héten majdnem pofonkeféltem a lányomat, mert azt mondta, hogy a hogy előtt mindig vessző kell.
        Vector: a te hogyod az a tipikus eset, amikor helytelen előtte a vessző.)

        Hozzászólás: 2 BPos egy hdd-n hogyan? #2196661
        kisbetu
        Felhasználó

          Ennek ellenére a dolog egyáltalán nem kivitelezhetetlen.

          1. Meg kell tanulni partícionálni. (Könnyebb, mint vasalni.)
          2. Fel kell tenni egy oprendszert az egyik partíciókészletre.

          3. Amikor a másikat teszed fel, tudnod kell, hol az első, és hol a szabad hely.
          4. A swap lehet közös.

          5. Meg kell tanulni GRUB-ot konfigurálni. (Az se nehezebb egy szendvics összerakásánál.)

          És akkor az értelmesen konfigurált GRUB-ból indítható bármelyik telepített rendszer.
          (Nemcsak két rendszerre, nemcsak két linugzra igaz. Lehet a gépen negyvenkét oprendszered is, ha éppen ez a perverziód.)

          Hozzászólás: 2 BPos egy hdd-n hogyan? #2196662
          kisbetu
          Felhasználó

            Ennek ellenére a dolog egyáltalán nem kivitelezhetetlen.

            1. Meg kell tanulni partícionálni. (Könnyebb, mint vasalni.)
            2. Fel kell tenni egy oprendszert az egyik partíciókészletre.

            3. Amikor a másikat teszed fel, tudnod kell, hol az első, és hol a szabad hely.
            4. A swap lehet közös.

            5. Meg kell tanulni GRUB-ot konfigurálni. (Az se nehezebb egy szendvics összerakásánál.)

            És akkor az értelmesen konfigurált GRUB-ból indítható bármelyik telepített rendszer.
            (Nemcsak két rendszerre, nemcsak két linugzra igaz. Lehet a gépen negyvenkét oprendszered is, ha éppen ez a perverziód.)

            Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196633
            kisbetu
            Felhasználó
              Pocka wrote:
              kisbetu wrote:
              (Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)

              Én sem randit kértem volna 🙂 Csak szerettem volna válaszolni, ha már privát üzenetet kaptam. Azért privát, mert nem fogok itt rá válaszolni 😉

              Nem tudom, mi lehet a bibi a dologban.
              Én csak bután kattintok az idézésre, és már írhatok is.

              (Lehet, hogy új regesek nehezítve vannak párszáz hozzászólásig? Ki tudja…)

              Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196634
              kisbetu
              Felhasználó
                Pocka wrote:
                kisbetu wrote:
                (Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)

                Én sem randit kértem volna 🙂 Csak szerettem volna válaszolni, ha már privát üzenetet kaptam. Azért privát, mert nem fogok itt rá válaszolni 😉

                Nem tudom, mi lehet a bibi a dologban.
                Én csak bután kattintok az idézésre, és már írhatok is.

                (Lehet, hogy új regesek nehezítve vannak párszáz hozzászólásig? Ki tudja…)

                Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196627
                kisbetu
                Felhasználó

                  (Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)

                  Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196628
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    (Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)

                    Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171665
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Vizsla mindig kiszagolja a lényeget.

                      Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171666
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Vizsla mindig kiszagolja a lényeget.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 19,719