Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bocsánat, a héten majdnem pofonkeféltem a lányomat, mert azt mondta, hogy a hogy előtt mindig vessző kell.
Vector: a te hogyod az a tipikus eset, amikor helytelen előtte a vessző.)Bocsánat, a héten majdnem pofonkeféltem a lányomat, mert azt mondta, hogy a hogy előtt mindig vessző kell.
Vector: a te hogyod az a tipikus eset, amikor helytelen előtte a vessző.)Ennek ellenére a dolog egyáltalán nem kivitelezhetetlen.
1. Meg kell tanulni partícionálni. (Könnyebb, mint vasalni.)
2. Fel kell tenni egy oprendszert az egyik partíciókészletre.3. Amikor a másikat teszed fel, tudnod kell, hol az első, és hol a szabad hely.
4. A swap lehet közös.5. Meg kell tanulni GRUB-ot konfigurálni. (Az se nehezebb egy szendvics összerakásánál.)
És akkor az értelmesen konfigurált GRUB-ból indítható bármelyik telepített rendszer.
(Nemcsak két rendszerre, nemcsak két linugzra igaz. Lehet a gépen negyvenkét oprendszered is, ha éppen ez a perverziód.)Ennek ellenére a dolog egyáltalán nem kivitelezhetetlen.
1. Meg kell tanulni partícionálni. (Könnyebb, mint vasalni.)
2. Fel kell tenni egy oprendszert az egyik partíciókészletre.3. Amikor a másikat teszed fel, tudnod kell, hol az első, és hol a szabad hely.
4. A swap lehet közös.5. Meg kell tanulni GRUB-ot konfigurálni. (Az se nehezebb egy szendvics összerakásánál.)
És akkor az értelmesen konfigurált GRUB-ból indítható bármelyik telepített rendszer.
(Nemcsak két rendszerre, nemcsak két linugzra igaz. Lehet a gépen negyvenkét oprendszered is, ha éppen ez a perverziód.)Pocka wrote:kisbetu wrote:(Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)Én sem randit kértem volna 🙂 Csak szerettem volna válaszolni, ha már privát üzenetet kaptam. Azért privát, mert nem fogok itt rá válaszolni 😉
Nem tudom, mi lehet a bibi a dologban.
Én csak bután kattintok az idézésre, és már írhatok is.(Lehet, hogy új regesek nehezítve vannak párszáz hozzászólásig? Ki tudja…)
Pocka wrote:kisbetu wrote:(Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)Én sem randit kértem volna 🙂 Csak szerettem volna válaszolni, ha már privát üzenetet kaptam. Azért privát, mert nem fogok itt rá válaszolni 😉
Nem tudom, mi lehet a bibi a dologban.
Én csak bután kattintok az idézésre, és már írhatok is.(Lehet, hogy új regesek nehezítve vannak párszáz hozzászólásig? Ki tudja…)
(Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)
(Én nem is rajongok a PÜkért, azért van itt a fórum, hogy ide írkáljuk az agymenéseinket. Randira meg nem megyek.)
Vizsla mindig kiszagolja a lényeget.
Vizsla mindig kiszagolja a lényeget.
-
SzerzőBejegyzés