kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196619
    kisbetu
    Felhasználó

      A homokfúvásnál ugye valamiféle matrica kerül az üvegre, és annak a résein alakul ki a minta?

      Hozzászólás: Gravírozott Tux pohár #2196620
      kisbetu
      Felhasználó

        A homokfúvásnál ugye valamiféle matrica kerül az üvegre, és annak a résein alakul ki a minta?

        Hozzászólás: Megint alkottam… #2196640
        kisbetu
        Felhasználó

          Zöldséget nem szeretnék beszélni, de tudtommal a levelek a ~/Mail mappában laknak.

          Hozzászólás: Megint alkottam… #2196641
          kisbetu
          Felhasználó

            Zöldséget nem szeretnék beszélni, de tudtommal a levelek a ~/Mail mappában laknak.

            Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037386
            kisbetu
            Felhasználó
              vadkan wrote:
              de ebben nincs semmi élvezet…

              Az nincs.
              Egyszerűen csak működik, és teszi a dolgát.

              Mint a linugz.

              Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037384
              kisbetu
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                Abban az esetben, ha tizedesvessző van (akkor elvileg mennie kéne)… ha tizedespont (tehát pl. angolszász beállítás), akkor kell pont és akkor viszont pont kell.
                Hát, hacsak nem Hz-ben számol és akkor nincs tizedesjegy, hanem még 0-ák vannak. (A franc tudja, hogy mibe kell megadni neki… meg kéne nézni a dokumentációban.)

                Én, buta hardveres ezt úgy oldom meg, hogy belépek a tévéprogiba, rákapcsolok a csatornára.
                Aztán kilépek, és indítom az mencodert. Csatornamegjelölés nélkül, így azt veszi, amire a tuner utoljára be volt állítva.

                Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037376
                kisbetu
                Felhasználó
                  vadkan wrote:
                  A kábeltv fejállomáson a csatornák beállításakor gyakran „elhuzzák” egy kissé egymástól a csatornákat, hogy ne lépjen fel az interferencia.
                  Ettől még a minőség jó marad de a csatornát az adott készülék kereséskor nem jeleniti meg kiváltképp ha autokeresést végzünk.
                  Ilyenkor utólag kézileg, finomhangolással kell kikeresni az elveszettnek hitt sávon a csatornát.
                  Talán az előzőekben leírt hibák okai is itt keresendőek…

                  Igen, a drót tudja a fizikát.

                  Kár, hogy a kétéves disztró ugyanazon a dróton működik, az új meg nem.

                  Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171651
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    schmied wrote:
                    Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !

                    Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?

                    Javaslom, hogy ne nézd meg a HUP-os reakciókat.

                    Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171652
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      schmied wrote:
                      Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !

                      Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?

                      Javaslom, hogy ne nézd meg a HUP-os reakciókat.

                      Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171648
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        v3cŧ0r wrote:
                        a v10.1-ben

                        Tulképpen hogy áll a 10.1? Alfa, béta, omega?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 19,719