Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A homokfúvásnál ugye valamiféle matrica kerül az üvegre, és annak a résein alakul ki a minta?
A homokfúvásnál ugye valamiféle matrica kerül az üvegre, és annak a résein alakul ki a minta?
Zöldséget nem szeretnék beszélni, de tudtommal a levelek a ~/Mail mappában laknak.
Zöldséget nem szeretnék beszélni, de tudtommal a levelek a ~/Mail mappában laknak.
vadkan wrote:de ebben nincs semmi élvezet…Az nincs.
Egyszerűen csak működik, és teszi a dolgát.Mint a linugz.
vizsla wrote:Abban az esetben, ha tizedesvessző van (akkor elvileg mennie kéne)… ha tizedespont (tehát pl. angolszász beállítás), akkor kell pont és akkor viszont pont kell.
Hát, hacsak nem Hz-ben számol és akkor nincs tizedesjegy, hanem még 0-ák vannak. (A franc tudja, hogy mibe kell megadni neki… meg kéne nézni a dokumentációban.)Én, buta hardveres ezt úgy oldom meg, hogy belépek a tévéprogiba, rákapcsolok a csatornára.
Aztán kilépek, és indítom az mencodert. Csatornamegjelölés nélkül, így azt veszi, amire a tuner utoljára be volt állítva.vadkan wrote:A kábeltv fejállomáson a csatornák beállításakor gyakran „elhuzzák” egy kissé egymástól a csatornákat, hogy ne lépjen fel az interferencia.
Ettől még a minőség jó marad de a csatornát az adott készülék kereséskor nem jeleniti meg kiváltképp ha autokeresést végzünk.
Ilyenkor utólag kézileg, finomhangolással kell kikeresni az elveszettnek hitt sávon a csatornát.
Talán az előzőekben leírt hibák okai is itt keresendőek…Igen, a drót tudja a fizikát.
Kár, hogy a kétéves disztró ugyanazon a dróton működik, az új meg nem.
schmied wrote:Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?
Javaslom, hogy ne nézd meg a HUP-os reakciókat.
schmied wrote:Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?
Javaslom, hogy ne nézd meg a HUP-os reakciókat.
v3cŧ0r wrote:a v10.1-benTulképpen hogy áll a 10.1? Alfa, béta, omega?
-
SzerzőBejegyzés