kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Videó dokumentáció kérése #2171647
    kisbetu
    Felhasználó
      v3cŧ0r wrote:
      a v10.1-ben

      Tulképpen hogy áll a 10.1? Alfa, béta, omega?

      Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037374
      kisbetu
      Felhasználó
        csablak wrote:
        De nézzük tovább. Nekem is Nvidia kártyám van de integrált, és érdekes módon nincs az együttműködéssel gond.

        No de azért is kérdezem mert most a jelenség az, hogy egyes adókat egyszerűen nem értelmez, kihagy, nem vesz róla tudomást.

        Az is érdekes hogy a az új rendszeren pld. a rádió része sem szól, csak súg, míg a régi rendszeren az új kernellel az is továbbra is működik.

        Viszont ubuntu 9.1, opensuse 11.2, és blackpanther 9.1.1 alatt sincs ilyen gond. A blackpanther 10.0-t még nem teszteltem ebből a szempontból.

        Nos, mint a pálya széléről bekiabáló drukker, annyit tudok hozzátenni, hogy a fentieket szinte én is írhattam volna, pedig a Panther csak a gépem talponállójáig szokott csak benézni, éjszakára nem marad.

        Nálam az openSUSE 11.2-n bizony előjöttek az idézett hibák: van csatorna, ami nincs, rádió nincs.
        Ráadásul a kdetv is megszűnt, ismét a fapados xawtv-t kell használnom.

        Azt viszont nem tudtam, hogy az nvidiával össze kéne akadnia, ezt még nem figyeltem ki.

        VISZONT: gyakran előfordul, hogy a „gyors” indítás miatt nem tölt be (időben, vagy egyáltalán?) modulokat. Képes úgy elindulni, hogy nincs TV-kártya, máskor meg a sensors nem töltődik be. De ez OFF, mert nem Panther, hanem a buta suse.

        Hozzászólás: SPAM ALERT #2196591
        kisbetu
        Felhasználó
          zoltan22 wrote:
          Kivancsiva tett ez a problema.
          En onnan kezdenem, hogy az alabbi szovegbol egy-egy mondatot kivagnek, majd problanam elkuldeni. Igy lenyegesen csokkenne a lehetseges szavak szama. Masodik lepesben a megtalalt mondat szavait hagynam ki egyesevel.
          Bar elotte konzultalnek az amdinisztratorral, nehogy kirakjon 😀

          Mé rakna ki?

          Pont most indult a pontgyűjtő akció. Ha minden mondatot elküldök külön hozzászólásban, azzal rengeteg pontot szerzek.

          Jó az ötlet.

          (Megjegyzem, az admin egy az egyben beidézte a szövegemet, és az ő tollából megjelenhetett.
          Persze a gyönyörű formázásom elveszett, így olyan, mintha a kutyám kihányta volna a reggelijét.
          Marad a véleményem: köcsög fórummotor.)

          Hozzászólás: SPAM ALERT #2196592
          kisbetu
          Felhasználó
            zoltan22 wrote:
            Kivancsiva tett ez a problema.
            En onnan kezdenem, hogy az alabbi szovegbol egy-egy mondatot kivagnek, majd problanam elkuldeni. Igy lenyegesen csokkenne a lehetseges szavak szama. Masodik lepesben a megtalalt mondat szavait hagynam ki egyesevel.
            Bar elotte konzultalnek az amdinisztratorral, nehogy kirakjon 😀

            Mé rakna ki?

            Pont most indult a pontgyűjtő akció. Ha minden mondatot elküldök külön hozzászólásban, azzal rengeteg pontot szerzek.

            Jó az ötlet.

            (Megjegyzem, az admin egy az egyben beidézte a szövegemet, és az ő tollából megjelenhetett.
            Persze a gyönyörű formázásom elveszett, így olyan, mintha a kutyám kihányta volna a reggelijét.
            Marad a véleményem: köcsög fórummotor.)

            Hozzászólás: port forward #2196597
            kisbetu
            Felhasználó

              Mármint kicsodában állítottál be forwardingot?
              (Ja, hogy nem állítottál, hanem álítottál… Ezt sem ismerem.)

              És mi a lópikula az a prb?

              Hozzászólás: port forward #2196598
              kisbetu
              Felhasználó

                Mármint kicsodában állítottál be forwardingot?
                (Ja, hogy nem állítottál, hanem álítottál… Ezt sem ismerem.)

                És mi a lópikula az a prb?

                Hozzászólás: Konzoli vigasságok #2196438
                kisbetu
                Felhasználó
                  espero wrote:
                  Látom, az már föl se tűnik, hogy nagybetűket is használ. 😉

                  Bocsáss meg, de számomra a helyesírás nem csak egy ajánlás.

                  Hozzászólás: Konzoli vigasságok #2196439
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    espero wrote:
                    Látom, az már föl se tűnik, hogy nagybetűket is használ. 😉

                    Bocsáss meg, de számomra a helyesírás nem csak egy ajánlás.

                    Hozzászólás: SPAM ALERT #2196585
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      bthomyka wrote:
                      kisbetu ?

                      Bocs, de az a szó a szövegben nem szerepel.
                      Más hozzászólások átmennek, nem a küldővel van gond.

                      (Jó, tudom: dehogynem!)

                      Hozzászólás: SPAM ALERT #2196586
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        bthomyka wrote:
                        kisbetu ?

                        Bocs, de az a szó a szövegben nem szerepel.
                        Más hozzászólások átmennek, nem a küldővel van gond.

                        (Jó, tudom: dehogynem!)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 19,719