Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
v3cŧ0r wrote:a v10.1-ben
Tulképpen hogy áll a 10.1? Alfa, béta, omega?
csablak wrote:De nézzük tovább. Nekem is Nvidia kártyám van de integrált, és érdekes módon nincs az együttműködéssel gond.No de azért is kérdezem mert most a jelenség az, hogy egyes adókat egyszerűen nem értelmez, kihagy, nem vesz róla tudomást.
Az is érdekes hogy a az új rendszeren pld. a rádió része sem szól, csak súg, míg a régi rendszeren az új kernellel az is továbbra is működik.
Viszont ubuntu 9.1, opensuse 11.2, és blackpanther 9.1.1 alatt sincs ilyen gond. A blackpanther 10.0-t még nem teszteltem ebből a szempontból.
Nos, mint a pálya széléről bekiabáló drukker, annyit tudok hozzátenni, hogy a fentieket szinte én is írhattam volna, pedig a Panther csak a gépem talponállójáig szokott csak benézni, éjszakára nem marad.
Nálam az openSUSE 11.2-n bizony előjöttek az idézett hibák: van csatorna, ami nincs, rádió nincs.
Ráadásul a kdetv is megszűnt, ismét a fapados xawtv-t kell használnom.Azt viszont nem tudtam, hogy az nvidiával össze kéne akadnia, ezt még nem figyeltem ki.
VISZONT: gyakran előfordul, hogy a „gyors” indítás miatt nem tölt be (időben, vagy egyáltalán?) modulokat. Képes úgy elindulni, hogy nincs TV-kártya, máskor meg a sensors nem töltődik be. De ez OFF, mert nem Panther, hanem a buta suse.
zoltan22 wrote:Kivancsiva tett ez a problema.
En onnan kezdenem, hogy az alabbi szovegbol egy-egy mondatot kivagnek, majd problanam elkuldeni. Igy lenyegesen csokkenne a lehetseges szavak szama. Masodik lepesben a megtalalt mondat szavait hagynam ki egyesevel.
Bar elotte konzultalnek az amdinisztratorral, nehogy kirakjon 😀Mé rakna ki?
Pont most indult a pontgyűjtő akció. Ha minden mondatot elküldök külön hozzászólásban, azzal rengeteg pontot szerzek.
Jó az ötlet.
(Megjegyzem, az admin egy az egyben beidézte a szövegemet, és az ő tollából megjelenhetett.
Persze a gyönyörű formázásom elveszett, így olyan, mintha a kutyám kihányta volna a reggelijét.
Marad a véleményem: köcsög fórummotor.)zoltan22 wrote:Kivancsiva tett ez a problema.
En onnan kezdenem, hogy az alabbi szovegbol egy-egy mondatot kivagnek, majd problanam elkuldeni. Igy lenyegesen csokkenne a lehetseges szavak szama. Masodik lepesben a megtalalt mondat szavait hagynam ki egyesevel.
Bar elotte konzultalnek az amdinisztratorral, nehogy kirakjon 😀Mé rakna ki?
Pont most indult a pontgyűjtő akció. Ha minden mondatot elküldök külön hozzászólásban, azzal rengeteg pontot szerzek.
Jó az ötlet.
(Megjegyzem, az admin egy az egyben beidézte a szövegemet, és az ő tollából megjelenhetett.
Persze a gyönyörű formázásom elveszett, így olyan, mintha a kutyám kihányta volna a reggelijét.
Marad a véleményem: köcsög fórummotor.)Mármint kicsodában állítottál be forwardingot?
(Ja, hogy nem állítottál, hanem álítottál… Ezt sem ismerem.)És mi a lópikula az a prb?
Mármint kicsodában állítottál be forwardingot?
(Ja, hogy nem állítottál, hanem álítottál… Ezt sem ismerem.)És mi a lópikula az a prb?
espero wrote:Látom, az már föl se tűnik, hogy nagybetűket is használ. 😉Bocsáss meg, de számomra a helyesírás nem csak egy ajánlás.
espero wrote:Látom, az már föl se tűnik, hogy nagybetűket is használ. 😉Bocsáss meg, de számomra a helyesírás nem csak egy ajánlás.
bthomyka wrote:kisbetu ?Bocs, de az a szó a szövegben nem szerepel.
Más hozzászólások átmennek, nem a küldővel van gond.(Jó, tudom: dehogynem!)
bthomyka wrote:kisbetu ?Bocs, de az a szó a szövegben nem szerepel.
Más hozzászólások átmennek, nem a küldővel van gond.(Jó, tudom: dehogynem!)
-
SzerzőBejegyzés