kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196570
    kisbetu
    Felhasználó
      v3cŧ0r wrote:
      Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.

      Mondjuk, van olyan CD-RW-m, ami azt írja, hogy hi speed driveokhoz, 16-24x speed.

      Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196571
      kisbetu
      Felhasználó
        v3cŧ0r wrote:
        Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.

        Mondjuk, van olyan CD-RW-m, ami azt írja, hogy hi speed driveokhoz, 16-24x speed.

        Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196564
        kisbetu
        Felhasználó

          CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
          Meg lehetőleg újraírhatóra.

          Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196565
          kisbetu
          Felhasználó

            CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
            Meg lehetőleg újraírhatóra.

            Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196560
            kisbetu
            Felhasználó

              Talán előbb meg kéne ismerkedni a „lemezírás képmásból” menüponttal.
              Nero is tud olyat.

              Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196561
              kisbetu
              Felhasználó

                Talán előbb meg kéne ismerkedni a „lemezírás képmásból” menüponttal.
                Nero is tud olyat.

                Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196550
                kisbetu
                Felhasználó
                  BlackPanther wrote:
                  Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .

                  Mivel, hogyan készítetted azt a lemezt?

                  Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196551
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    BlackPanther wrote:
                    Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .

                    Mivel, hogyan készítetted azt a lemezt?

                    Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196536
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      BlackPanther wrote:
                      A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :

                      • Boot[/*:m]
                      • livecd.sqfs[/*:m]
                      • isolinux

                        [/*:m][/list:u]

                        Nem!

                        A lemezképen nincsenek file-ok.
                        A lemezkép egyetlen file, benne vannak a felsorolt file-ok.
                        De tartalmazza a boot-kódot is, meg ki tudja mi mindent.

                        Ahonnan leszeded, találsz mellette egy checksum file-t, amivel le tudod ellenőrizni, hogy épségben szedted-e le az
                        iso-t.

                        Nálam az íróprogram automatikusan számolja a checksumot, amint betöltöm neki az iso-t. (Bár nekem nincs linukszom, csak SUSÉ-m.)

                      Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196537
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        BlackPanther wrote:
                        A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :

                        • Boot[/*:m]
                        • livecd.sqfs[/*:m]
                        • isolinux

                          [/*:m][/list:u]

                          Nem!

                          A lemezképen nincsenek file-ok.
                          A lemezkép egyetlen file, benne vannak a felsorolt file-ok.
                          De tartalmazza a boot-kódot is, meg ki tudja mi mindent.

                          Ahonnan leszeded, találsz mellette egy checksum file-t, amivel le tudod ellenőrizni, hogy épségben szedted-e le az
                          iso-t.

                          Nálam az íróprogram automatikusan számolja a checksumot, amint betöltöm neki az iso-t. (Bár nekem nincs linukszom, csak SUSÉ-m.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 19,719