Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
v3cŧ0r wrote:Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.
Mondjuk, van olyan CD-RW-m, ami azt írja, hogy hi speed driveokhoz, 16-24x speed.
v3cŧ0r wrote:Így van, és még azt hozzá érdemes tenni, hogy alacsony sebességgel írd, az a biztos. Így későbbi értelmetlen kérdéseket takaríthatsz meg.Mondjuk, van olyan CD-RW-m, ami azt írja, hogy hi speed driveokhoz, 16-24x speed.
CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
Meg lehetőleg újraírhatóra.CSAK úgy szabad írni. Tehát nem megpróbálom, hanem úgy csinálom.
Meg lehetőleg újraírhatóra.Talán előbb meg kéne ismerkedni a „lemezírás képmásból” menüponttal.
Nero is tud olyat.Talán előbb meg kéne ismerkedni a „lemezírás képmásból” menüponttal.
Nero is tud olyat.BlackPanther wrote:Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .Mivel, hogyan készítetted azt a lemezt?
BlackPanther wrote:Tévedés mert van internetem és a választó menüig el sem jut mert odáig jut csak el hogy berakom a DVD újraindítom a számítógépet és bebootol és megjelenik a kis vonal a bal felső sarokba az villog várok egy darabig de semmi .Mivel, hogyan készítetted azt a lemezt?
BlackPanther wrote:A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :- Boot[/*:m]
- livecd.sqfs[/*:m]
- isolinux
[/*:m][/list:u]
Nem!
A lemezképen nincsenek file-ok.
A lemezkép egyetlen file, benne vannak a felsorolt file-ok.
De tartalmazza a boot-kódot is, meg ki tudja mi mindent.Ahonnan leszeded, találsz mellette egy checksum file-t, amivel le tudod ellenőrizni, hogy épségben szedted-e le az
iso-t.Nálam az íróprogram automatikusan számolja a checksumot, amint betöltöm neki az iso-t. (Bár nekem nincs linukszom, csak SUSÉ-m.)
BlackPanther wrote:A lemezképen az alábbi mappák/fájlok vannak :- Boot[/*:m]
- livecd.sqfs[/*:m]
- isolinux
[/*:m][/list:u]
Nem!
A lemezképen nincsenek file-ok.
A lemezkép egyetlen file, benne vannak a felsorolt file-ok.
De tartalmazza a boot-kódot is, meg ki tudja mi mindent.Ahonnan leszeded, találsz mellette egy checksum file-t, amivel le tudod ellenőrizni, hogy épségben szedted-e le az
iso-t.Nálam az íróprogram automatikusan számolja a checksumot, amint betöltöm neki az iso-t. (Bár nekem nincs linukszom, csak SUSÉ-m.)
-
SzerzőBejegyzés