kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196532
    kisbetu
    Felhasználó

      Kiírás előtt ellenőrizted, hogy jó-e a lemezkép?

      Milyen gépre nyomnád fel, milyen másik hasonló oprendszert próbáltál rajta?

      Hozzászólás: BlackPanther Letöltése #2196533
      kisbetu
      Felhasználó

        Kiírás előtt ellenőrizted, hogy jó-e a lemezkép?

        Milyen gépre nyomnád fel, milyen másik hasonló oprendszert próbáltál rajta?

        Hozzászólás: hálókártya miatt lefagy a gép #2196528
        kisbetu
        Felhasználó
          dzseronimo01 wrote:
          Megpróbáltam 8.04, 8.10ubuntu.. & kubuntu, madwifi… de semmi sem müxik. Segítségeteket elöre is köszi

          Próbáld meg 9.10-zel is.
          Az eltelt egy év alatt sokat fejlődött az orvostudomány.

          Ha meg nem megy, akkor próbálj ki egy hazai linukszot. Nem súgok, hogy melyiket.

          Hozzászólás: hálókártya miatt lefagy a gép #2196529
          kisbetu
          Felhasználó
            dzseronimo01 wrote:
            Megpróbáltam 8.04, 8.10ubuntu.. & kubuntu, madwifi… de semmi sem müxik. Segítségeteket elöre is köszi

            Próbáld meg 9.10-zel is.
            Az eltelt egy év alatt sokat fejlődött az orvostudomány.

            Ha meg nem megy, akkor próbálj ki egy hazai linukszot. Nem súgok, hogy melyiket.

            kisbetu
            Felhasználó
              e-sanyi wrote:
              mármint ide csatoljam/másoljam be az xorg.log-ot, hogyan is?

              Igen.

              Hogyan?
              Amikor írod a hozzászólást, jólnevelten kérsz egy előnézetet, hiszen úgyis el akarod olvasni, hogy mit hoztál össze.

              Ekkor alul kapsz egy gombot, hogy expand.gif További opciók…

              Na, erre bátran ráklikkelsz, és feljön, hogy Csatolás:.
              Ide betallózod azt a szövegfile-t, amit meg akarsz mutatni nekünk. (Előtte át kell nevezned .txt-re.)
              Képet ugyanígy csatolsz…

              Felhívom fikázó fórumlátogató embertársunk figyelmét, hogy értelmes kérdésre szoktak értelmes válaszok születni.
              Pont.

              kisbetu
              Felhasználó
                e-sanyi wrote:
                mármint ide csatoljam/másoljam be az xorg.log-ot, hogyan is?

                Igen.

                Hogyan?
                Amikor írod a hozzászólást, jólnevelten kérsz egy előnézetet, hiszen úgyis el akarod olvasni, hogy mit hoztál össze.

                Ekkor alul kapsz egy gombot, hogy expand.gif További opciók…

                Na, erre bátran ráklikkelsz, és feljön, hogy Csatolás:.
                Ide betallózod azt a szövegfile-t, amit meg akarsz mutatni nekünk. (Előtte át kell nevezned .txt-re.)
                Képet ugyanígy csatolsz…

                Felhívom fikázó fórumlátogató embertársunk figyelmét, hogy értelmes kérdésre szoktak értelmes válaszok születni.
                Pont.

                Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196470
                kisbetu
                Felhasználó
                  v3cŧ0r wrote:
                  A mai napon megtört a varázslat. Örömmel jelenthetem be azoknak akik az Ubuntu-s ócskaságokat szeretik, hogy a Gnome desktop környezet a v10.1 repójában elérhetővé vált:

                  Ez nem is barna!

                  Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196471
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    v3cŧ0r wrote:
                    A mai napon megtört a varázslat. Örömmel jelenthetem be azoknak akik az Ubuntu-s ócskaságokat szeretik, hogy a Gnome desktop környezet a v10.1 repójában elérhetővé vált:

                    Ez nem is barna!

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A nagyság átka.

                      Amikor megírtam első (és szerencsétekre egyetlen) linukszos cikkemet, félve kérdeztem a felbujtómat, hogy nem árasztanak-e el kérdésekkel az olvasók. Megnyugtatott, hogy nem jellemző a dolog.
                      Tényleg nem is keresett senki, bár a cikk több éven át látható volt.

                      kisbetu
                      Felhasználó
                        v3cŧ0r wrote:
                        azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….

                        Titkosított mélcím, esetleg nem titkosított, csak kamu. Az enyém asszem ilyen.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 19,719