Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kiírás előtt ellenőrizted, hogy jó-e a lemezkép?
Milyen gépre nyomnád fel, milyen másik hasonló oprendszert próbáltál rajta?
Kiírás előtt ellenőrizted, hogy jó-e a lemezkép?
Milyen gépre nyomnád fel, milyen másik hasonló oprendszert próbáltál rajta?
dzseronimo01 wrote:Megpróbáltam 8.04, 8.10ubuntu.. & kubuntu, madwifi… de semmi sem müxik. Segítségeteket elöre is kösziPróbáld meg 9.10-zel is.
Az eltelt egy év alatt sokat fejlődött az orvostudomány.Ha meg nem megy, akkor próbálj ki egy hazai linukszot. Nem súgok, hogy melyiket.
dzseronimo01 wrote:Megpróbáltam 8.04, 8.10ubuntu.. & kubuntu, madwifi… de semmi sem müxik. Segítségeteket elöre is kösziPróbáld meg 9.10-zel is.
Az eltelt egy év alatt sokat fejlődött az orvostudomány.Ha meg nem megy, akkor próbálj ki egy hazai linukszot. Nem súgok, hogy melyiket.
2009-11-23-16:53 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196454e-sanyi wrote:mármint ide csatoljam/másoljam be az xorg.log-ot, hogyan is?Igen.
Hogyan?
Amikor írod a hozzászólást, jólnevelten kérsz egy előnézetet, hiszen úgyis el akarod olvasni, hogy mit hoztál össze.Ekkor alul kapsz egy gombot, hogy
További opciók…Na, erre bátran ráklikkelsz, és feljön, hogy Csatolás:.
Ide betallózod azt a szövegfile-t, amit meg akarsz mutatni nekünk. (Előtte át kell nevezned .txt-re.)
Képet ugyanígy csatolsz…Felhívom fikázó fórumlátogató embertársunk figyelmét, hogy értelmes kérdésre szoktak értelmes válaszok születni.
Pont.2009-11-23-16:53 Hozzászólás: Ubuntu 9.10 + intel integrált vga = rossz állíthatatlan képernyő felbontás #2196455e-sanyi wrote:mármint ide csatoljam/másoljam be az xorg.log-ot, hogyan is?Igen.
Hogyan?
Amikor írod a hozzászólást, jólnevelten kérsz egy előnézetet, hiszen úgyis el akarod olvasni, hogy mit hoztál össze.Ekkor alul kapsz egy gombot, hogy
További opciók…Na, erre bátran ráklikkelsz, és feljön, hogy Csatolás:.
Ide betallózod azt a szövegfile-t, amit meg akarsz mutatni nekünk. (Előtte át kell nevezned .txt-re.)
Képet ugyanígy csatolsz…Felhívom fikázó fórumlátogató embertársunk figyelmét, hogy értelmes kérdésre szoktak értelmes válaszok születni.
Pont.v3cŧ0r wrote:A mai napon megtört a varázslat. Örömmel jelenthetem be azoknak akik az Ubuntu-s ócskaságokat szeretik, hogy a Gnome desktop környezet a v10.1 repójában elérhetővé vált:Ez nem is barna!
v3cŧ0r wrote:A mai napon megtört a varázslat. Örömmel jelenthetem be azoknak akik az Ubuntu-s ócskaságokat szeretik, hogy a Gnome desktop környezet a v10.1 repójában elérhetővé vált:Ez nem is barna!
A nagyság átka.
Amikor megírtam első (és szerencsétekre egyetlen) linukszos cikkemet, félve kérdeztem a felbujtómat, hogy nem árasztanak-e el kérdésekkel az olvasók. Megnyugtatott, hogy nem jellemző a dolog.
Tényleg nem is keresett senki, bár a cikk több éven át látható volt.v3cŧ0r wrote:azt sem tudtam megoldani, hogy ilyen emberek nekem ne írogassanak maileket. Át kéne alakítani az egészet….Titkosított mélcím, esetleg nem titkosított, csak kamu. Az enyém asszem ilyen.
-
SzerzőBejegyzés