Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
genesis wrote:Gratulálok na by megyek is innen , ebből a pöcegödörből . SOK SIKERT!!
Szívesen látják a linugz iránt érdeklődő kezdőket a Birodalom fórumán. És van külön fóruma az általad állítólag használt disztribúciónak is, ahol CSAK azzal a disztróval, annak használatával foglalkoznak.
Ezt már írtuk neked régebben is.
Meg azt is, hogy ott nem beszélhetsz így, mert rövid úton kipenderítenek.genesis wrote:Kisbetu és Viktor nyomorékoknak itt túl nagy a hatalmuk ! És vissza is élnek vele .Hogyan élnek vele vissza?
Hozzászólásokat írnak a topikokba?genesis wrote:Kisbetu és Viktor nyomorékoknak itt túl nagy a hatalmuk ! És vissza is élnek vele .Hogyan élnek vele vissza?
Hozzászólásokat írnak a topikokba?Egy szőke nő sehogy sem boldogult a köhögés elleni szirupja kupakjával, és végül a férjéhez fordul:
– Miért nem tudom én ezt kinyitni?
– Mert biztonsági zár van rajta, hogy gyerekek ne tudják kinyitni – felelte.
Még egyszer próbálkozott a kupakkal, aztán azt kérdezte:
– De honnan veszi ez a kupak, hogy én gyerek vagyok?vadkan wrote:kisbetu wrote:vadkan wrote:Ugy nézett ki…Így nézett ki:
Jól néztünk volna ki…
Már aki…
vadkan wrote:Ugy nézett ki…Így nézett ki:
„Device communication error 5012”
Google bőséges felhozatalt mutat, mindegyik a hplip-et szidja.
Volt, akinek root-ként működött, másnak úgy sem.Hirtelen ennyit tudtam olvasni a témában.
„Device communication error 5012”
Google bőséges felhozatalt mutat, mindegyik a hplip-et szidja.
Volt, akinek root-ként működött, másnak úgy sem.Hirtelen ennyit tudtam olvasni a témában.
Későn jöttél, a szabadszájú kisfiú most számunkra láthatatlanul hekkeli a fórumot.
Ha leállás lesz mostanában, mehet a büntetőfeljelentés. A log megvan.Későn jöttél, a szabadszájú kisfiú most számunkra láthatatlanul hekkeli a fórumot.
Ha leállás lesz mostanában, mehet a büntetőfeljelentés. A log megvan. -
SzerzőBejegyzés