kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó
      genesis wrote:
      Gratulálok na by megyek is innen , ebből a pöcegödörből . SOK SIKERT!!

      Szívesen látják a linugz iránt érdeklődő kezdőket a Birodalom fórumán. És van külön fóruma az általad állítólag használt disztribúciónak is, ahol CSAK azzal a disztróval, annak használatával foglalkoznak.

      Ezt már írtuk neked régebben is.
      Meg azt is, hogy ott nem beszélhetsz így, mert rövid úton kipenderítenek.

      Hozzászólás: Moderátori és Adminisztrátori idiotizmus #2196488
      kisbetu
      Felhasználó
        genesis wrote:
        Kisbetu és Viktor nyomorékoknak itt túl nagy a hatalmuk ! És vissza is élnek vele .

        Hogyan élnek vele vissza?
        Hozzászólásokat írnak a topikokba?

        Hozzászólás: Moderátori és Adminisztrátori idiotizmus #2196489
        kisbetu
        Felhasználó
          genesis wrote:
          Kisbetu és Viktor nyomorékoknak itt túl nagy a hatalmuk ! És vissza is élnek vele .

          Hogyan élnek vele vissza?
          Hozzászólásokat írnak a topikokba?

          Hozzászólás: vicc #1924505
          kisbetu
          Felhasználó

            Egy szőke nő sehogy sem boldogult a köhögés elleni szirupja kupakjával, és végül a férjéhez fordul:
            – Miért nem tudom én ezt kinyitni?
            – Mert biztonsági zár van rajta, hogy gyerekek ne tudják kinyitni – felelte.
            Még egyszer próbálkozott a kupakkal, aztán azt kérdezte:
            – De honnan veszi ez a kupak, hogy én gyerek vagyok?

            Hozzászólás: Kocsma topik #1952437
            kisbetu
            Felhasználó
              vadkan wrote:
              kisbetu wrote:
              vadkan wrote:
              Ugy nézett ki…

              Így nézett ki:

              Jól néztünk volna ki…

              Már aki…

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952434
              kisbetu
              Felhasználó
                vadkan wrote:
                Ugy nézett ki…

                Így nézett ki:

                kisbetu
                Felhasználó

                  „Device communication error 5012”

                  Google bőséges felhozatalt mutat, mindegyik a hplip-et szidja.
                  Volt, akinek root-ként működött, másnak úgy sem.

                  Hirtelen ennyit tudtam olvasni a témában.

                  kisbetu
                  Felhasználó

                    „Device communication error 5012”

                    Google bőséges felhozatalt mutat, mindegyik a hplip-et szidja.
                    Volt, akinek root-ként működött, másnak úgy sem.

                    Hirtelen ennyit tudtam olvasni a témában.

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Későn jöttél, a szabadszájú kisfiú most számunkra láthatatlanul hekkeli a fórumot.
                      Ha leállás lesz mostanában, mehet a büntetőfeljelentés. A log megvan.

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Későn jöttél, a szabadszájú kisfiú most számunkra láthatatlanul hekkeli a fórumot.
                        Ha leállás lesz mostanában, mehet a büntetőfeljelentés. A log megvan.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 19,719