kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó
      v3cŧ0r wrote:
      norbert0630 wrote:
      oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.

      Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.

      Most kezdjek poénkodni, hogy ubuntus hekker?
      (Vagy netán Windowsból próbálkozik?)

      kisbetu
      Felhasználó
        v3cŧ0r wrote:
        norbert0630 wrote:
        oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.

        Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.

        Most kezdjek poénkodni, hogy ubuntus hekker?
        (Vagy netán Windowsból próbálkozik?)

        kisbetu
        Felhasználó
          norbert0630 wrote:
          akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dolog

          Ha jól érzed magad, gyere máskor is.
          Mindenkit szívesen látunk.

          kisbetu
          Felhasználó
            norbert0630 wrote:
            akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dolog

            Ha jól érzed magad, gyere máskor is.
            Mindenkit szívesen látunk.

            kisbetu
            Felhasználó
              norbert0630 wrote:
              Hát ahoz hogy jobb legyen a fórum színvonala ahoz az ilyen nyomorék  adminisztrátorokat és moderátorokat mint kisbetu és Viktor kikéne rakni , és egy olyant felvenni akinek van türelme és kedve is csinálni. Nemcsak a beszólások mennek egy segítségkérőnek . Akkor lett elrontva ez a fórum amikor csaba az ilyen nyomik kezébe adott nagy hatalmat.

              És akkor javult meg a mai jóságára, amikor visszavette.
              Különben te már nem pampognál itt.

              Arról meg elfelejtettél beszámolni, hogy hol tart a totálkomander-project.

              kisbetu
              Felhasználó
                mrphoenix wrote:
                kisbetu wrote:
                mrphoenix wrote:
                Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                mrphoenix wrote:
                Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                Magadra is gondoltál?

                (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                kisbetu wrote:
                mrphoenix wrote:
                Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                mrphoenix wrote:
                Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                Magadra is gondoltál?

                (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.

                mrphoenix wrote:
                kisbetu wrote:
                mrphoenix wrote:
                Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                mrphoenix wrote:
                Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                Magadra is gondoltál?

                (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                kisbetu wrote:
                mrphoenix wrote:
                Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                mrphoenix wrote:
                Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                Magadra is gondoltál?

                (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.

                Köszönöm.

                kisbetu
                Felhasználó
                  mrphoenix wrote:
                  kisbetu wrote:
                  mrphoenix wrote:
                  Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                  mrphoenix wrote:
                  Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                  Magadra is gondoltál?

                  (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                  kisbetu wrote:
                  mrphoenix wrote:
                  Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                  mrphoenix wrote:
                  Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                  Magadra is gondoltál?

                  (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                  Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.

                  mrphoenix wrote:
                  kisbetu wrote:
                  mrphoenix wrote:
                  Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                  mrphoenix wrote:
                  Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                  Magadra is gondoltál?

                  (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                  kisbetu wrote:
                  mrphoenix wrote:
                  Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                  mrphoenix wrote:
                  Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

                  Magadra is gondoltál?

                  (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

                  Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.

                  Köszönöm.

                  Hozzászólás: wifi #2174961
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Jó hosszú reakcióidőd van.

                    Nem keresnél elő valamit 2005-ből is?

                    Hozzászólás: wifi #2174962
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Jó hosszú reakcióidőd van.

                      Nem keresnél elő valamit 2005-ből is?

                      Hozzászólás: wifi #2174955
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Kép?
                        Képtelenség.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,460 / 19,719