Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
v3cŧ0r wrote:norbert0630 wrote:oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.
Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.
Most kezdjek poénkodni, hogy ubuntus hekker?
(Vagy netán Windowsból próbálkozik?)v3cŧ0r wrote:norbert0630 wrote:oké te nyomi , próbálkozni lehet , kíváncsi leszek mit tudsz elérni.Én nem próbálkozom de te rendesen , kis gyökér.
Most kezdjek poénkodni, hogy ubuntus hekker?
(Vagy netán Windowsból próbálkozik?)norbert0630 wrote:akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dologHa jól érzed magad, gyere máskor is.
Mindenkit szívesen látunk.norbert0630 wrote:akármikor vissza jöhetek , ja és feltörni sem nagy dologHa jól érzed magad, gyere máskor is.
Mindenkit szívesen látunk.norbert0630 wrote:Hát ahoz hogy jobb legyen a fórum színvonala ahoz az ilyen nyomorék adminisztrátorokat és moderátorokat mint kisbetu és Viktor kikéne rakni , és egy olyant felvenni akinek van türelme és kedve is csinálni. Nemcsak a beszólások mennek egy segítségkérőnek . Akkor lett elrontva ez a fórum amikor csaba az ilyen nyomik kezébe adott nagy hatalmat.És akkor javult meg a mai jóságára, amikor visszavette.
Különben te már nem pampognál itt.Arról meg elfelejtettél beszámolni, hogy hol tart a totálkomander-project.
mrphoenix wrote:kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.
mrphoenix wrote:kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.
Köszönöm.
mrphoenix wrote:kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.
mrphoenix wrote:kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
kisbetu wrote:mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
Értsd jól és EGÉSSÉGEDRE.
Köszönöm.
Jó hosszú reakcióidőd van.
Nem keresnél elő valamit 2005-ből is?
Jó hosszú reakcióidőd van.
Nem keresnél elő valamit 2005-ből is?
Kép?
Képtelenség. -
SzerzőBejegyzés