kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wifi #2174956
    kisbetu
    Felhasználó

      Kép?
      Képtelenség.

      kisbetu
      Felhasználó
        mrphoenix wrote:
        Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

        mrphoenix wrote:
        Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

        Magadra is gondoltál?

        (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

        kisbetu
        Felhasználó
          mrphoenix wrote:
          Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

          mrphoenix wrote:
          Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!

          Magadra is gondoltál?

          (Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)

          kisbetu
          Felhasználó
            salaud wrote:
            mrphoenix wrote:
            Egyébként meg látogatás előtt a flash-t nyugodtan ki is kapcsolhatod, ha ennyire zavar…

            1, engem is zavar.

            2, alapban le van persze tiltva a villódzó flash ízléstelenség.

            3, valami nem oké az oldalon, a szövegben bizonyos betűk ki vannak emelve, pl a két té. Linkelek képet:

            4121055631_5a10ec651a_b.jpg

            Ha képet linkelsz, az megy.

            kisbetu
            Felhasználó
              salaud wrote:
              mrphoenix wrote:
              Egyébként meg látogatás előtt a flash-t nyugodtan ki is kapcsolhatod, ha ennyire zavar…

              1, engem is zavar.

              2, alapban le van persze tiltva a villódzó flash ízléstelenség.

              3, valami nem oké az oldalon, a szövegben bizonyos betűk ki vannak emelve, pl a két té. Linkelek képet:

              4121055631_5a10ec651a_b.jpg

              Ha képet linkelsz, az megy.

              kisbetu
              Felhasználó
                mrphoenix wrote:
                Köszönöm, hogy szóltál, de nálam valamiért a linkedben van hiba: This is not the page you’re looking for.

                És ott a feladott képek közül a legbaloldalibb.

                Biztos zavar a megtalálásban, hogy nem jöm a kard.

                kisbetu
                Felhasználó
                  mrphoenix wrote:
                  Köszönöm, hogy szóltál, de nálam valamiért a linkedben van hiba: This is not the page you’re looking for.

                  És ott a feladott képek közül a legbaloldalibb.

                  Biztos zavar a megtalálásban, hogy nem jöm a kard.

                  kisbetu
                  Felhasználó
                    mrphoenix wrote:
                    Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                    Oké!

                    Itt épp az előbb írták ki az IP-címem, használd egésséggel.

                    Ja, bocs, nem!
                    Router mögött vagyok! A gépem címe: 127.0.0.1

                    kisbetu
                    Felhasználó
                      mrphoenix wrote:
                      Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛

                      Oké!

                      Itt épp az előbb írták ki az IP-címem, használd egésséggel.

                      Ja, bocs, nem!
                      Router mögött vagyok! A gépem címe: 127.0.0.1

                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Jobbat tudok: nem látogatom.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,461-1,470 / 19,719