Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kép?
Képtelenség.mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛mrphoenix wrote:Az ilyesmit a (leendő) gyerekeiddel játszd el, ne velem!Magadra is gondoltál?
(Nálam egyébként az unoka esélyesebb…)
salaud wrote:mrphoenix wrote:Egyébként meg látogatás előtt a flash-t nyugodtan ki is kapcsolhatod, ha ennyire zavar…1, engem is zavar.
2, alapban le van persze tiltva a villódzó flash ízléstelenség.
3, valami nem oké az oldalon, a szövegben bizonyos betűk ki vannak emelve, pl a két té. Linkelek képet:

Ha képet linkelsz, az megy.
salaud wrote:mrphoenix wrote:Egyébként meg látogatás előtt a flash-t nyugodtan ki is kapcsolhatod, ha ennyire zavar…1, engem is zavar.
2, alapban le van persze tiltva a villódzó flash ízléstelenség.
3, valami nem oké az oldalon, a szövegben bizonyos betűk ki vannak emelve, pl a két té. Linkelek képet:

Ha képet linkelsz, az megy.
mrphoenix wrote:Köszönöm, hogy szóltál, de nálam valamiért a linkedben van hiba: This is not the page you’re looking for.És ott a feladott képek közül a legbaloldalibb.
Biztos zavar a megtalálásban, hogy nem jöm a kard.
mrphoenix wrote:Köszönöm, hogy szóltál, de nálam valamiért a linkedben van hiba: This is not the page you’re looking for.És ott a feladott képek közül a legbaloldalibb.
Biztos zavar a megtalálásban, hogy nem jöm a kard.
mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛Oké!
Itt épp az előbb írták ki az IP-címem, használd egésséggel.
Ja, bocs, nem!
Router mögött vagyok! A gépem címe: 127.0.0.1mrphoenix wrote:Tudod mit? Ha megadod az ip-címe(i)d megoldom, hogy még véletlenül se látogass oda! 😛Oké!
Itt épp az előbb írták ki az IP-címem, használd egésséggel.
Ja, bocs, nem!
Router mögött vagyok! A gépem címe: 127.0.0.1Jobbat tudok: nem látogatom.
-
SzerzőBejegyzés
