Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jobbat tudok: nem látogatom.
mrphoenix wrote:Ahogy gondolod.Így gondolom.
Réjnment zavarják a villódzó képek.mrphoenix wrote:Ahogy gondolod.Így gondolom.
Réjnment zavarják a villódzó képek.T_chris wrote:Nagyon korrekt oldalt rakott össze…Csak nagyon frusztráló, hogy álandójan jön a lézerkard és mindig le kell húznom a fejem, nehogy levágja.
T_chris wrote:Nagyon korrekt oldalt rakott össze…Csak nagyon frusztráló, hogy álandójan jön a lézerkard és mindig le kell húznom a fejem, nehogy levágja.

d0r0ttya wrote:kritikákat szívesen várunk!d0r0ttya wrote:igen, Linuxra,
Linux-os programot is,Az első jó, igen. A második kötőjel nélkül, és velem (kisbetűvel), mert melléknév: linuxos program.
d0r0ttya wrote:kritikákat szívesen várunk!d0r0ttya wrote:igen, Linuxra,
Linux-os programot is,Az első jó, igen. A második kötőjel nélkül, és velem (kisbetűvel), mert melléknév: linuxos program.
bthomyka wrote:középkorú emberről van szó, mondjuk valahol 30 és 50 között.Francba, lassan már középkorú sem lehetek? Eddig azt hittem, fiatal vagyok.
Pfffffffffffff.bthomyka wrote:(huncut mosoly nincs a szmájlik között?)Idegen szavakat csak megfelelően magyarítva: szmályli.
-
SzerzőBejegyzés