Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bthomyka wrote:középkorú emberről van szó, mondjuk valahol 30 és 50 között.
Francba, lassan már középkorú sem lehetek? Eddig azt hittem, fiatal vagyok.
Pfffffffffffff.bthomyka wrote:(huncut mosoly nincs a szmájlik között?)Idegen szavakat csak megfelelően magyarítva: szmályli.
Mire lehet használni egy vodás kártyát, ha nincs hozzá szerződés?
uzsolt wrote:majd adok egy elegáns és rövid megoldást 😉Imádom nézegetni a tőletek származó scripteket.
Tele vannak jobbra-balra kunkorodó, meg különbözőképpen hullámos vonalakkal, amik betűkre a legritkább esetben hasonlítanak. És legfeljebb egy fél sorból megoldják a világegyetem kialakulásának problémáját is.
uzsolt wrote:majd adok egy elegáns és rövid megoldást 😉Imádom nézegetni a tőletek származó scripteket.
Tele vannak jobbra-balra kunkorodó, meg különbözőképpen hullámos vonalakkal, amik betűkre a legritkább esetben hasonlítanak. És legfeljebb egy fél sorból megoldják a világegyetem kialakulásának problémáját is.
v3cŧ0r wrote:látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))Bocs, a tiédnek csak a címét láttam, és erről beugrott, hogy már napokkal ezelőtt linkelni akartam az esemény bejelentését, ha már a szervezők szerénységüktől vezéreltetve nem írták be ide.
Most viszont kapva kaptam a mondatodon, és hoztam a hírt.
EMBEREK, FIGYELEM!
Ha már a szervezők tényleg saját zsebből kibérlik a termet, fizetik az infrastruktúrát, az lenne a minimum, hogy akit valamennyire érdekel a téma, akkor odatolja a fizimiskáját, és netán még kérdez is a „srácoktól”. (Idézőjel, mert janu egyáltalán nem srác kategória már. Viszont tapasztalata, az összegyűlt már jócskán.)
Szóval: ingyenes, önszerveződő.
Mindenki menjen el, ha érdekli, esetleg regisztráljon, hogy tudjanak a tömeggel kalkulálni.
Ígérem, én nem megyek, hogy ne rontsam a légkört.v3cŧ0r wrote:látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))Bocs, a tiédnek csak a címét láttam, és erről beugrott, hogy már napokkal ezelőtt linkelni akartam az esemény bejelentését, ha már a szervezők szerénységüktől vezéreltetve nem írták be ide.
Most viszont kapva kaptam a mondatodon, és hoztam a hírt.
EMBEREK, FIGYELEM!
Ha már a szervezők tényleg saját zsebből kibérlik a termet, fizetik az infrastruktúrát, az lenne a minimum, hogy akit valamennyire érdekel a téma, akkor odatolja a fizimiskáját, és netán még kérdez is a „srácoktól”. (Idézőjel, mert janu egyáltalán nem srác kategória már. Viszont tapasztalata, az összegyűlt már jócskán.)
Szóval: ingyenes, önszerveződő.
Mindenki menjen el, ha érdekli, esetleg regisztráljon, hogy tudjanak a tömeggel kalkulálni.
Ígérem, én nem megyek, hogy ne rontsam a légkört.birno wrote:ilyennek ismertelek meg eddig. 😉+1
birno wrote:ilyennek ismertelek meg eddig. 😉+1
Kitörlöd azt, ami be van állítva, és amikor egyik sem beállított, akkor próbálkozol a blasterrel.
(Nincs, sosem volt blasterem, nem tudom a buktatóit.)Kitörlöd azt, ami be van állítva, és amikor egyik sem beállított, akkor próbálkozol a blasterrel.
(Nincs, sosem volt blasterem, nem tudom a buktatóit.) -
SzerzőBejegyzés