kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Konzoli vigasságok #2196433
    kisbetu
    Felhasználó
      bthomyka wrote:
      középkorú emberről van szó, mondjuk valahol 30 és 50 között.

      Francba, lassan már középkorú sem lehetek? Eddig azt hittem, fiatal vagyok.
      Pfffffffffffff.

      bthomyka wrote:
      (huncut mosoly nincs a szmájlik között?)

      Idegen szavakat csak megfelelően magyarítva: szmályli.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1952427
      kisbetu
      Felhasználó

        Mire lehet használni egy vodás kártyát, ha nincs hozzá szerződés?

        Hozzászólás: Csak bizonyos sorok manipulálása #2196368
        kisbetu
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          majd adok egy elegáns és rövid megoldást 😉

          Imádom nézegetni a tőletek származó scripteket.

          Tele vannak jobbra-balra kunkorodó, meg különbözőképpen hullámos vonalakkal, amik betűkre a legritkább esetben hasonlítanak. És legfeljebb egy fél sorból megoldják a világegyetem kialakulásának problémáját is.

          Hozzászólás: Csak bizonyos sorok manipulálása #2196369
          kisbetu
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            majd adok egy elegáns és rövid megoldást 😉

            Imádom nézegetni a tőletek származó scripteket.

            Tele vannak jobbra-balra kunkorodó, meg különbözőképpen hullámos vonalakkal, amik betűkre a legritkább esetben hasonlítanak. És legfeljebb egy fél sorból megoldják a világegyetem kialakulásának problémáját is.

            Hozzászólás: Konzoli vigasságok #2196428
            kisbetu
            Felhasználó
              v3cŧ0r wrote:
              látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))

              Bocs, a tiédnek csak a címét láttam, és erről beugrott, hogy már napokkal ezelőtt linkelni akartam az esemény bejelentését, ha már a szervezők szerénységüktől vezéreltetve nem írták be ide.

              Most viszont kapva kaptam a mondatodon, és hoztam a hírt.

              EMBEREK, FIGYELEM!

              Ha már a szervezők tényleg saját zsebből kibérlik a termet, fizetik az infrastruktúrát, az lenne a minimum, hogy akit valamennyire érdekel a téma, akkor odatolja a fizimiskáját, és netán még kérdez is a „srácoktól”. (Idézőjel, mert janu egyáltalán nem srác kategória már. Viszont tapasztalata, az összegyűlt már jócskán.)

              Szóval: ingyenes, önszerveződő.
              Mindenki menjen el, ha érdekli, esetleg regisztráljon, hogy tudjanak a tömeggel kalkulálni.
              Ígérem, én nem megyek, hogy ne rontsam a légkört.

              Hozzászólás: Konzoli vigasságok #2196429
              kisbetu
              Felhasználó
                v3cŧ0r wrote:
                látom megtaláltad a párhuzamot :D))))))))))))))))))

                Bocs, a tiédnek csak a címét láttam, és erről beugrott, hogy már napokkal ezelőtt linkelni akartam az esemény bejelentését, ha már a szervezők szerénységüktől vezéreltetve nem írták be ide.

                Most viszont kapva kaptam a mondatodon, és hoztam a hírt.

                EMBEREK, FIGYELEM!

                Ha már a szervezők tényleg saját zsebből kibérlik a termet, fizetik az infrastruktúrát, az lenne a minimum, hogy akit valamennyire érdekel a téma, akkor odatolja a fizimiskáját, és netán még kérdez is a „srácoktól”. (Idézőjel, mert janu egyáltalán nem srác kategória már. Viszont tapasztalata, az összegyűlt már jócskán.)

                Szóval: ingyenes, önszerveződő.
                Mindenki menjen el, ha érdekli, esetleg regisztráljon, hogy tudjanak a tömeggel kalkulálni.
                Ígérem, én nem megyek, hogy ne rontsam a légkört.

                Hozzászólás: Csak bizonyos sorok manipulálása #2196364
                kisbetu
                Felhasználó
                  birno wrote:
                  ilyennek ismertelek meg eddig.  😉

                  +1

                  Hozzászólás: Csak bizonyos sorok manipulálása #2196365
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    birno wrote:
                    ilyennek ismertelek meg eddig.  😉

                    +1

                    Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196340
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Kitörlöd azt, ami be van állítva, és amikor egyik sem beállított, akkor próbálkozol a blasterrel.
                      (Nincs, sosem volt blasterem, nem tudom a buktatóit.)

                      Hozzászólás: nincs hang(opensuse 11.1) #2196341
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Kitörlöd azt, ami be van állítva, és amikor egyik sem beállított, akkor próbálkozol a blasterrel.
                        (Nincs, sosem volt blasterem, nem tudom a buktatóit.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 19,719