kisbetu Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 18,191-18,200 / 19,719 ← 1 2 3 … 1 819 1 820 1 821 … 1 970 1 971 1 972 → Szerző Bejegyzés 2005-02-02-19:29 Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990331 kisbetuFelhasználó sak az írás a gázos benne… ^^ az angolban is… 2005-02-02-18:59 Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000823 kisbetuFelhasználó Ezel tejjessenn tisztába vok. 2005-02-02-18:53 Hozzászólás: El sem indul a telepítés:-( Suse 9.2 #2000809 kisbetuFelhasználó Már próbáltam több gépen is de az enyémen valahogy nem akarja az igazat. Elõször talán derítsd fel, miben különbözik a saját géped a többitõl. 2005-02-02-18:50 Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000821 kisbetuFelhasználó Google: „xp boot manager linux”: 1–10., összesen: kb. 348.000 találat. (0,39 másodperc) Elsõ találat: Booting Linux with the Windows NT/2000/XP Boot Manager 2005-02-02-18:32 Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000818 kisbetuFelhasználó könnyebb a grubot használni ^^ Pszt! Ezt a szót ebben a topikban tilos leírni! 2005-02-02-18:06 Hozzászólás: Windows XP bootol Linuxt #2000814 kisbetuFelhasználó léci helpeljetek. köszi! Rendben: HELP! 2005-02-01-19:21 Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999971 kisbetuFelhasználó Live vs. telepített! Ezt még most sem értem. 2005-02-01-19:21 Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999970 kisbetuFelhasználó 2005-02-01-18:58 Hozzászólás: Mozilla, vagy bármi más #2000710 kisbetuFelhasználó de szerintem averzió nem is számít. bár egyes verziók egészen különös hibákat vétettek. Melyiket gondoltad komolyan? 2005-01-31-21:34 Hozzászólás: hálókártya telepítés #1985375 kisbetuFelhasználó drivere megvan ugyan tar.gz-ben majd kibontottam és tele volt .h val és .c-s kiterjesztésekkel hogy kéne feltelepíteni? algoritmus: keres; olvas; kipróbál; káromkodik; kérdez; Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 18,191-18,200 / 19,719 ← 1 2 3 … 1 819 1 820 1 821 … 1 970 1 971 1 972 →