kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,201-18,210 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992111
    kisbetu
    Felhasználó

      Reggelig még maradhatna a téma… 🙂
      [align=right][snapback]115361[/snapback][/align]

      Tõlem marad.

      De addig is: [kövez] :bomb: [/kövez]

      Hozzászólás: /dev/null gondok bootoláskor #2000166
      kisbetu
      Felhasználó

        (bár a franc tudja, szinte minden lehetséges).

        Ezért kérdeztem.
        Hátha valakinek megindul tõle az agya.

        Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992108
        kisbetu
        Felhasználó

          Moderálásom önkéntes. 🙂

          Hozzászólás: /dev/null gondok bootoláskor #2000164
          kisbetu
          Felhasználó

            Nem viszlek közelebb a megoldáshoz, csak kérdezek:
            milyen, mekkora partíciókat készítettél,
            milyen file-rendszert használsz?

            Hozzászólás: linux op.rendszer összeállítás #2000327
            kisbetu
            Felhasználó

              ajánlották hogy ftp rõl  telepitsem (frissitsem) a linuxomat akkor tuti ! de NEM 🙁  még mindig rossz 🙁

              esetleg ha valakinek van ötlete kérlek titeket segitsetek !

              Szevasz!

              Mondd, amikor ideírtál, elolvastad, hogy ez a topik mirõl szólt elõtted?
              Miért kell más kérdését felrevinni?
              Nem lehetne tekintettel lenni egymásra?

              Hozzászólás: Modulfûggõségek ???? #2000465
              kisbetu
              Felhasználó

                Hali !

                Most telepítettem fel a Mandrake 9.2 verzióját és miután elindul a telepítés után  egyszerûen megáll töltés közben a Modulfüggõségek megkeresése:  résznél és nem hajlandó tovább menni.
                Nem tudjátok mi lehet a gondja ?
                Thx
                [align=right][snapback]115335[/snapback][/align]

                Csak õ tudja, miért áll le, mire vár.

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972645
                kisbetu
                Felhasználó

                  kiskoruak is olvassak a forumot; 😉

                  Nagyobb baj, hogy írják is!

                  Mai jócselekedet:

                  A pendrive-OS témát átmozgattam a vegyesbe. Linket meg minek hagyni…

                  Hozzászólás: Nem tudom telepíteni az ATI Drivert… #2000260
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Kár hogy a „Xorg-frissites” topicot bezárták. Pedig pszichológiai szempontból igen érdekes diskurzus alakult ki.  🙂  🙂  🙂

                    Felajánlottam a zárást.
                    Más is csatlakozott, sürgetett.

                    Az a topik megérett a zárásra.
                    Akit érdekel, keresõvel megtalálja, elolvashatja.
                    Mazochisták elõnyben.

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972643
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Lezártam a Mandrake kezdõben megtalált és szétcseszett (igen!) Xorg-frissítés topikot.

                      Hozzászólás: Xorg-frissites #1997823
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ha IQ teszt lenne akkor legalább nem lenne ennyi hülye kukki(tisztelet a kivételnek, nem te Bbt).
                        Tényleg egy õstõl származunk(Chao Darvin), hát sztem nem.

                        South Parkból idézek: Bekaphatjátok pöcsök, én húztam gyíkok. 😛
                        [align=right][snapback]115119[/snapback][/align]

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,201-18,210 / 19,719