Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Reggelig még maradhatna a téma… 🙂
[align=right][snapback]115361[/snapback][/align]Tõlem marad.
De addig is: [kövez] :bomb: [/kövez]
(bár a franc tudja, szinte minden lehetséges).
Ezért kérdeztem.
Hátha valakinek megindul tõle az agya.Moderálásom önkéntes. 🙂
Nem viszlek közelebb a megoldáshoz, csak kérdezek:
milyen, mekkora partíciókat készítettél,
milyen file-rendszert használsz?ajánlották hogy ftp rõl telepitsem (frissitsem) a linuxomat akkor tuti ! de NEM 🙁 még mindig rossz 🙁
esetleg ha valakinek van ötlete kérlek titeket segitsetek !
Szevasz!
Mondd, amikor ideírtál, elolvastad, hogy ez a topik mirõl szólt elõtted?
Miért kell más kérdését felrevinni?
Nem lehetne tekintettel lenni egymásra?Hali !
Most telepítettem fel a Mandrake 9.2 verzióját és miután elindul a telepítés után egyszerûen megáll töltés közben a Modulfüggõségek megkeresése: résznél és nem hajlandó tovább menni.
Nem tudjátok mi lehet a gondja ?
Thx
[align=right][snapback]115335[/snapback][/align]Csak õ tudja, miért áll le, mire vár.
kiskoruak is olvassak a forumot; 😉
Nagyobb baj, hogy írják is!
Mai jócselekedet:
A pendrive-OS témát átmozgattam a vegyesbe. Linket meg minek hagyni…
Kár hogy a „Xorg-frissites” topicot bezárták. Pedig pszichológiai szempontból igen érdekes diskurzus alakult ki. 🙂 🙂 🙂
Felajánlottam a zárást.
Más is csatlakozott, sürgetett.Az a topik megérett a zárásra.
Akit érdekel, keresõvel megtalálja, elolvashatja.
Mazochisták elõnyben.Lezártam a Mandrake kezdõben megtalált és szétcseszett (igen!) Xorg-frissítés topikot.
Ha IQ teszt lenne akkor legalább nem lenne ennyi hülye kukki(tisztelet a kivételnek, nem te Bbt).
Tényleg egy õstõl származunk(Chao Darvin), hát sztem nem.South Parkból idézek: Bekaphatjátok pöcsök, én húztam gyíkok. 😛
[align=right][snapback]115119[/snapback][/align] -
SzerzőBejegyzés