Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt Chasert meg ha valamit kérdezz válaszoljatok nek rázzátok le irjatok neki talaán megnyugszik ,
Gyerekek!
Mi lenne, ha ezt a bazárt bezárnánk?Agépelési és helyesirási hibákért elnézést, kérek és kikérem magamnak hogy mehazugnak nevezzenek.
[align=right][snapback]115092[/snapback][/align]Igen, ez a helyesírás meg tényleg 49 éves, jogvégzett emberé.
Az IP-címet tényleg bebuktad.Szolgálati közlemény: attól tartok maradékrulrzcsézerbesamel nevû kedves felhasználónk sokat tett a fórum leépítése érdekében. Félek, hogy ezután minden új regisztrálóra sandán fogunk tekinteni.
Akkor nagyon szomorú vagyok ha te feladtad , mert én azt hittem fogni fogod az én kezem is , megérné mert neked is siker élményed lenne, most jöttem ide
Nos kérésem akkor az lenne hol van olyan forúm ahol fogják a kezem ????????????
Mert felsõfokút végzett emberek , sem tudnak linuxot telepiteni van nethez vele kapcsolódni,_
Ha nem itt akkor hol kérjek segitséget 49 évesen vagy mennyjek a temetõbe????????????? 🙁 😆 😮 😆 😆 😆 😆
[align=right][snapback]115059[/snapback][/align]Nos, akkor vissza a kályhához!
Mert felsõfokút végzett emberek , sem tudnak linuxot telepiteni van nethez vele kapcsolódni,_
Magadra érted, hogy felsõfokot végzett? Tippelhetek: jogász? Népmûvelõ?
Ezt sem hiszem.
Ha azt a felsõfokot rendesen elvégezted volna, akkor megtanultál volna problémát megoldani.Felraktam amit mondtál libpng-dev de így is ugyan az ami eddig.
[align=right][snapback]115068[/snapback][/align]Nem hiszem el.
Ha eddig csak a libpng-devel csomag hiányzott neki, és azt feltetted, akkor már nem hiányozhat ugyanaz.
Vagy nem is tetted fel (Rpm, azt meg lehet nézni, feltette-e. Man rpm.)
Vagy nemcsak az hiányzik neki, hanem most már mást keres, amit ismét vagy képes nem elolvasni.A loop miért nem egyszerü ? Ha megvan az iso file ,akkor egy sima
mount *.iso /hova -o loop és kész . ugyanaz mint a sima mount ,csak ott a loop a végén.
[align=right][snapback]115080[/snapback][/align]Egy nagy hibálya van: nem lehet kattintani!
Akkor keress meg valakit, aki felteszi neked.
A Windowst ki tette fel?Kezdjük ott. Az (ilyen,olyan, amolyan szavak ly-os)
Miért kell mindenbe belekötni?
Miért is?
-
SzerzőBejegyzés