kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,211-18,220 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Xorg-frissites #1997817
    kisbetu
    Felhasználó

      Azt Chasert meg ha valamit kérdezz válaszoljatok nek rázzátok le  irjatok neki talaán megnyugszik ,

      Hozzászólás: Xorg-frissites #1997816
      kisbetu
      Felhasználó

        Gyerekek!
        Mi lenne, ha ezt a bazárt bezárnánk?

        Hozzászólás: Xorg-frissites #1997811
        kisbetu
        Felhasználó

          Agépelési és helyesirási hibákért elnézést, kérek és kikérem magamnak hogy mehazugnak nevezzenek.
          [align=right][snapback]115092[/snapback][/align]

          Igen, ez a helyesírás meg tényleg 49 éves, jogvégzett emberé.
          Az IP-címet tényleg bebuktad.

          Szolgálati közlemény: attól tartok maradékrulrzcsézerbesamel nevû kedves felhasználónk sokat tett a fórum leépítése érdekében. Félek, hogy ezután minden új regisztrálóra sandán fogunk tekinteni.

          Hozzászólás: Xorg-frissites #1997808
          kisbetu
          Felhasználó

            Akkor nagyon szomorú vagyok ha te feladtad , mert én azt hittem fogni fogod az én kezem is , megérné  mert neked is siker élményed lenne, most jöttem ide
            Nos kérésem akkor az lenne hol van olyan forúm ahol fogják a kezem ????????????
            Mert felsõfokút végzett emberek ,  sem tudnak linuxot telepiteni van nethez vele kapcsolódni,_
            Ha nem itt akkor hol kérjek segitséget 49 évesen  vagy mennyjek a temetõbe????????????? 🙁  😆  😮  😆  😆  😆  😆
            [align=right][snapback]115059[/snapback][/align]

            Nos, akkor vissza a kályhához!

            Hozzászólás: Xorg-frissites #1997806
            kisbetu
            Felhasználó

              Mert felsõfokút végzett emberek ,  sem tudnak linuxot telepiteni van nethez vele kapcsolódni,_

              Magadra érted, hogy felsõfokot végzett? Tippelhetek: jogász? Népmûvelõ?

              Ezt sem hiszem.
              Ha azt a felsõfokot rendesen elvégezted volna, akkor megtanultál volna problémát megoldani.

              Hozzászólás: Xorg-frissites #1997803
              kisbetu
              Felhasználó

                Felraktam amit mondtál libpng-dev  de így is ugyan az ami eddig.
                [align=right][snapback]115068[/snapback][/align]

                Nem hiszem el.

                Ha eddig csak a libpng-devel csomag hiányzott neki, és azt feltetted, akkor már nem hiányozhat ugyanaz.

                Vagy nem is tetted fel (Rpm, azt meg lehet nézni, feltette-e. Man rpm.)
                Vagy nemcsak az hiányzik neki, hanem most már mást keres, amit ismét vagy képes nem elolvasni.

                Hozzászólás: CD/DVD emulator for Linux #1994371
                kisbetu
                Felhasználó

                  A loop miért nem egyszerü ? Ha megvan az iso file ,akkor egy sima
                  mount *.iso /hova -o loop és kész . ugyanaz mint a sima mount ,csak ott a loop a végén.
                  [align=right][snapback]115080[/snapback][/align]

                  Egy nagy hibálya van: nem lehet kattintani!

                  Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999963
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Xorg-frissites #1997788
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Akkor keress meg valakit, aki felteszi neked.
                      A Windowst ki tette fel?

                      Hozzászólás: Xorg-frissites #1997785
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Kezdjük ott. Az (ilyen,olyan, amolyan szavak ly-os)

                        Miért kell mindenbe belekötni?

                        Miért is?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,211-18,220 / 19,719