Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért szeretnék Linuxot mert a Winfossal tele vagyok, és a Win egy akkora darab lócitrom hogy ki sem lehet felyezni.
Ki lehet. Akár magyarul is.
A helyiek megkértek (téged is), hogy a tulajdonneveket ne ferdítsük el. Van annak az oprendszernek rendes neve. Attól, hogy utálod Pistikét, még nem illik Piftikének hívni.Ha tényleg szeretnél Linuxot használni, akkor kapkodás helyett jobb, ha elkezdesz tanulni.
Azt már észrevetted, hogy a ‘nem megy’ típusú kérdésekre senki nem tud válaszolni. Magadnak kell addig eljutni, hogy meglásd, ha valahol hiba van, annak okát felidézd, és a hibaüzenetekkel együtt itt elmondd.Mármint úgy értem akkor sem futnak rendesen a gamék stb.
Kurvára semmit nem lehet kezdeni eggy ijen mondattal hogy nem mennek a gamék.
Apropó: kik azok a gamék?Te nem érzed néha magad megkeseredettnek?
[align=right][snapback]114873[/snapback][/align]Miért, te fizetni szoktál az md5 file-okért?
nekem nincs erre pénzem
A pénz néha idõvel kiváltható. (aka. bírság vagy elzárás)
Viszont az adatvesztést csak még több pénzzel lehet utólag orvosolni.
Lehetne persze elõre tervezett mentésekkel megelõzni a bajt, de ez is pénzbe kerül: floppy, CD, író.Egy nem teljesen OFFTOPIK kérdésem van: mi köze a Slackware-nek az áramszünethez? Szerinted a többi disztró túléli?
KISBET
Mellesleg Konfuciusz szerint: „Az a diák rossz úton jár aki, mestere könyvébõl akar tanulni és nem Tanítójától”
Akkor tegyük a helyére azt a fránya vesszõt:
„Az a diák rossz úton jár, aki mestere könyvébõl akar tanulni és nem Tanítójától”
Miért nem lehet valamit megnézni?
Nálam a /boot könyvtárban van a bootdisk nevû floppyimage, mellette négy modules image.
Meg egy README!
Meg egy README.DOS!
Tudnám miért?ha nem lesz eléggé jó
Mi az, hogy eléggé?
Nem tudod, mit tudsz?
A tudásodat osztályozzák, vagy valami lottósorsoláson vettél részt?
(ez jól hangzik!
köszi szépen!
már matattam abban a könyvtárban a SUSE cd-n, így tudom mirõl van szó.
Szólj az ikertesódnak, hogy ne írkáljon hülyeségeket…
Azt hittem, boot-floppyt akarsz csinálni.
Valamit félreértettem? -
SzerzőBejegyzés