kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,221-18,230 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Xorg-frissites #1997784
    kisbetu
    Felhasználó

      Azért szeretnék Linuxot mert a Winfossal tele vagyok, és a Win egy akkora darab lócitrom hogy ki sem lehet felyezni.

      Ki lehet. Akár magyarul is.
      A helyiek megkértek (téged is), hogy a tulajdonneveket ne ferdítsük el. Van annak az oprendszernek rendes neve. Attól, hogy utálod Pistikét, még nem illik Piftikének hívni.

      Ha tényleg szeretnél Linuxot használni, akkor kapkodás helyett jobb, ha elkezdesz tanulni.
      Azt már észrevetted, hogy a ‘nem megy’ típusú kérdésekre senki nem tud válaszolni. Magadnak kell addig eljutni, hogy meglásd, ha valahol hiba van, annak okát felidézd, és a hibaüzenetekkel együtt itt elmondd.

      Hozzászólás: Xorg-frissites #1997782
      kisbetu
      Felhasználó

        Mármint úgy értem akkor sem futnak rendesen a gamék stb.

        Kurvára semmit nem lehet kezdeni eggy ijen mondattal hogy nem mennek a gamék.
        Apropó: kik azok a gamék?

        Hozzászólás: Mandriva Linux Limited Edition 2005 FINAL #1999266
        kisbetu
        Felhasználó

          Te nem érzed néha magad megkeseredettnek?
          [align=right][snapback]114873[/snapback][/align]

          Miért, te fizetni szoktál az md5 file-okért?

          Hozzászólás: #2000143
          kisbetu
          Felhasználó

            nekem nincs erre pénzem

            A pénz néha idõvel kiváltható. (aka. bírság vagy elzárás)
            Viszont az adatvesztést csak még több pénzzel lehet utólag orvosolni.
            Lehetne persze elõre tervezett mentésekkel megelõzni a bajt, de ez is pénzbe kerül: floppy, CD, író.

            Egy nem teljesen OFFTOPIK kérdésem van: mi köze a Slackware-nek az áramszünethez? Szerinted a többi disztró túléli?

            Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999955
            kisbetu
            Felhasználó

              KISBET

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990309
              kisbetu
              Felhasználó

                Mellesleg Konfuciusz szerint: „Az a diák rossz úton jár aki, mestere könyvébõl akar tanulni és nem Tanítójától”

                Akkor tegyük a helyére azt a fránya vesszõt:

                „Az a diák rossz úton jár, aki mestere könyvébõl akar tanulni és nem Tanítójától”

                Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999953
                kisbetu
                Felhasználó

                  Miért nem lehet valamit megnézni?

                  Nálam a /boot könyvtárban van a bootdisk nevû floppyimage, mellette négy modules image.
                  Meg egy README!
                  Meg egy README.DOS!
                  Tudnám miért?

                  Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990300
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    ha nem lesz eléggé jó

                    Mi az, hogy eléggé?

                    Nem tudod, mit tudsz?
                    A tudásodat osztályozzák, vagy valami lottósorsoláson vettél részt?
                    (

                    Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999943
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      ez jól hangzik!

                      köszi szépen!

                      már matattam abban a könyvtárban a SUSE cd-n, így tudom mirõl van szó.

                      Szólj az ikertesódnak, hogy ne írkáljon hülyeségeket…

                      Hozzászólás: SUSE-t kis gépre? #1999942
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Azt hittem, boot-floppyt akarsz csinálni.
                        Valamit félreértettem?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,221-18,230 / 19,719