Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ez a rendszer nem gépfüggõ?
Melyik nem az?
Ne várj tõle túl sokat. A memóriád kevésségérõl meg még nem is írtál.
Mindegy, kipróbálod és kiderül.1. Kipróbálod, hogy ebben a beállításban tud-e a géped másik CD-rõl bootolni. Mondjuk pl. a Win98 telepítõ lemezérõl.
2. Ha mégse tudna, akkor megkeresed a SuSE CD-n a (talán) disk könyvtárat, ahol bootfloppy anyagot találsz. Kis olvasással megtalálod a rawrite progit, amivel elkészítheted a floppyt.
3. Ha floppyról se tudsz bootolni, akkor nem lesz Linuxod.Nem is figyeltem! :blik:
Milyen jó hogy van egy ‘kisbetû’-nk! 🙂
Vagy ‘kisbetu’-nk?
Ez most hogy is van? 🙂
[align=right][snapback]114365[/snapback][/align]Akkor ezt is elmagyarázom. Lassan írom, hogy mindenki megércse.
Pár éve, mikor fórumzani kezdtem, csináltam egy e-mail címet a regisztrációhoz.
Azt mondta szerver (mert elolvastam ám!), hogy a név nem tartalmazhat ékezetes betûket és írásjeleket.
Kitaláltam egy frappáns nevet, próbáltam regisztrálni.
Hibaüzenet:
Az azonosítóban csak kisbetû adható meg.Esetleg Tulipános Fanfan-fan?
Akkor most szeretném, ha egyszer ‘s mindenkorra megjegyeznénk:
Vírust ír a vírusíró.
Vírust irt a vírusirtó.nemtom, de én mkfs.ext3 /dev/hdXX-el szoktam csinálni
[align=right][snapback]113754[/snapback][/align]Hát igen.
manPróbáltam leszedni ezeket (rpm -e csomagnév.rpm), de nem megy. A hibaüzenet: csomag nincs telepítve.
Mit csinálok rosszul?
[align=right][snapback]113655[/snapback][/align]Ha jól emlékszem ifjú koromra, akkor a -e mögött nem kell a .rpm
Amúgy meg szedd le a Yasttal.
a magyartanar a helytelen vesszohasznalatot sem dijazza 🙂
bar lehet, hogy balkezes vagy 😉
[align=right][snapback]113564[/snapback][/align]hilyába szólok neki, lepereg
disznóknak gyöngyöt…
-
SzerzőBejegyzés