Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A netrõl próbáltad már?
ellenvetés?
Az összevonásukon gondolkodtam egy darabig, de sosem mertem megkérdezni…
Szóval részemrõl semmi ellenvetés.Mit évõ legyek.
Rajtad felbuzdulva én is évõ dnék egy kicsit.
Ide írjatok tapasztalatokat, észrevételeket!
Ez is teljesen logikátlan.
Két topikot nyitsz azért, hogy a tapasztalatokat gyûjthessék.
Nem lehetne megoldani, hogy a kopipészt elõtt kicsit gondolkozzál?
a .md5 checksum file ingyen letölthetõ
Te nem röhögsz néha magadon?
vmit a linuxban kéne beállitani 🙁 csak azt nem tudom mit 🙁 kérlek segitsetek !
[align=right][snapback]113411[/snapback][/align]Hangerõt próbáltad?
FOLYAMAT, ha kérhetem!
Ezekszerint nem csak én írok hibásan, hanem mind a 2000 fórumozó. Ok zárjuk le, de én akkor is tudok helyesen írni. Legalábbis helyesebben.
[align=right][snapback]113291[/snapback][/align]Szerintem nincs ezzel akkora baj.
Igazából az szúrta a szemünket, hogy látványos hibákkal teletûzdelt szövegben szidod az iskolát, ahol neked nem tudnak újat tanítani.meg írtad vhol (egy SuSE-s topicban), h résztvettél a Helyesírási Szabályzat készítésében (ha jól emlékszem);
Stimmt. (részben, mert nem a szabályzat, hanem a szótár)
A szótár elõkészítésének számítógépes munkálataiban vettem részt.
egyebkent a YOU -val nem lehet dist upgrede -et veghezvinni?
egyszerubb lenne, mint uj cdket ‘szerezni’, mert a netrol nem fogja letolteni, max fajlcserelovel…
[align=right][snapback]113278[/snapback][/align]Nézem a YOU-t, de csak csomagokat sorol és frissítésrõl beszél.
Nem CD-k letöltésérõl írtam, hanem a disztrib beszerzésérõl. Ftp-rõl letölthetõ, mini.iso kiírható, telepítés megtehetõ.
Ja! DVD-ISO is letölthetõ. -
SzerzőBejegyzés