kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,241-18,250 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó
      kisbetu
      Felhasználó

        A netrõl próbáltad már?

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972635
        kisbetu
        Felhasználó

          ellenvetés?

          Az összevonásukon gondolkodtam egy darabig, de sosem mertem megkérdezni…
          Szóval részemrõl semmi ellenvetés.

          Hozzászólás: Segítség? Egyszerû kérdés. #1999108
          kisbetu
          Felhasználó

            Mit évõ legyek.

            Rajtad felbuzdulva én is évõ dnék egy kicsit.

            Hozzászólás: Mandriva Linux Limited Edition 2005 FINAL #1999262
            kisbetu
            Felhasználó

              Ide írjatok tapasztalatokat, észrevételeket!

              Ez is teljesen logikátlan.

              Két topikot nyitsz azért, hogy a tapasztalatokat gyûjthessék.

              Nem lehetne megoldani, hogy a kopipészt elõtt kicsit gondolkozzál?

              Hozzászólás: Mandriva Linux Limited Edition 2005 FINAL #1999261
              kisbetu
              Felhasználó

                a .md5 checksum file ingyen letölthetõ

                Te nem röhögsz néha magadon?

                Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985118
                kisbetu
                Felhasználó

                  vmit a linuxban kéne beállitani 🙁 csak azt nem tudom  mit 🙁 kérlek segitsetek !
                  [align=right][snapback]113411[/snapback][/align]

                  Hangerõt próbáltad?

                  FOLYAMAT, ha kérhetem!

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969933
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ezekszerint nem csak én írok hibásan, hanem mind a 2000 fórumozó. Ok zárjuk le, de én akkor is tudok helyesen írni. Legalábbis helyesebben.
                    [align=right][snapback]113291[/snapback][/align]

                    Szerintem nincs ezzel akkora baj.
                    Igazából az szúrta a szemünket, hogy látványos hibákkal teletûzdelt szövegben szidod az iskolát, ahol neked nem tudnak újat tanítani.

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969932
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      meg írtad vhol (egy SuSE-s topicban), h résztvettél a Helyesírási Szabályzat készítésében (ha jól emlékszem);

                      Stimmt. (részben, mert nem a szabályzat, hanem a szótár)

                      A szótár elõkészítésének számítógépes munkálataiban vettem részt.

                      Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 Personal —> SuSE Linux 9.2 #1999045
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        egyebkent a YOU -val nem lehet dist upgrede -et veghezvinni?
                        egyszerubb lenne, mint uj cdket ‘szerezni’, mert a netrol nem fogja letolteni, max fajlcserelovel…
                        [align=right][snapback]113278[/snapback][/align]

                        Nézem a YOU-t, de csak csomagokat sorol és frissítésrõl beszél.

                        Nem CD-k letöltésérõl írtam, hanem a disztrib beszerzésérõl. Ftp-rõl letölthetõ, mini.iso kiírható, telepítés megtehetõ.
                        Ja! DVD-ISO is letölthetõ.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,241-18,250 / 19,719