kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,251-18,260 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szegedi LUG (linuxbarátok egyesülete) #1984701
    kisbetu
    Felhasználó

      12-én a Nyugati mellett…

      Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 Personal —> SuSE Linux 9.2 #1999042
      kisbetu
      Felhasználó

        No, no, no, no, no!

        Meg lehet csinálni az upgrade-et, de nem abból és nem úgy.
        Az src könyvtárban (SRC) -hitted volna?- a GPL-nek megfelelõen a disztribben levõ progik FORR

        Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989984
        kisbetu
        Felhasználó

          A Mandrakeban a glxgears-nál több mint 1000FPS-t mér. míg Susenal 300-at.
          Lehet hogy maradok ennél, de nem tom még.
          [align=right][snapback]113096[/snapback][/align]

          Valami glx azért mégiscsak fut…

          Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989983
          kisbetu
          Felhasználó

            Hahó!

            Szia!

            Olvasod, amit írunk?
            Vagy neked elég, hogy a kérdéseket felteszed?

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969925
            kisbetu
            Felhasználó

              várj, kitalálom…
              magyar/sztech szak? ^^
              [align=right][snapback]113062[/snapback][/align]

              Ezzel rám célzol?

              Akkor álljon itt a rideg valóság:

              Gimiben matek tagozatos voltam, emellett intenzíven rádióamatõr tevékenységet folytattam.
              Aztán Mûegyetem, villamos kar. Számítástechnika csak a kötelezõ szinten.
              Diploma után elsõ munkahely számítóközpont, ESZR gépek üzemeltetése, javítása. Késõbb számítástechnikai mindenes.

              Az ember nem azért helyesír, mert magyartanár, hanem mert akkor értik meg.

              Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997417
              kisbetu
              Felhasználó

                Esetleg megtanulnál önállóan olvasni, esetleg gondolkodni.
                (Bocs.)

                Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989977
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nekem egyre inkább az a véleményem, hogy te a windows-zal járnál jobban.

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969920
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    én még ráérek az érettségiig.

                    Hogy a fittyfenébe érnél rá, mikor most is itt borzolod a netet a macskakaparásoddal.

                    Vagy oké, ráérsz, de addig ne írj nyilvános helyen.

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969915
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Szerintem meg az nem magyar aki nem érti azt amit írok és kijavítja a baranyai tájszólásokat.  Amúgy a szegediekbe is bele köttök ? 😀
                      Amúgy nem baj ha kijívítjátok, de tuddjátok meg, hogy 5öst kaptam nyelvtanból  😛
                      [align=right][snapback]112998[/snapback][/align]

                      bo csás + de úty tuttam edig hoty tályszólás csak be szédbe vanik
                      Ha le irod, akormá csaka heje sírás van

                      Tudod, az írás az nem szólás.
                      Igazad lehetne, ha regényt, novellát írnál, ahol a stílussal hangsúlyozod, hogy szereplõd szögedi vagy baranyai.
                      Ez a fórum, azt hiszem, távol áll a szépirodalomtól.

                      Tudd, tudjátok (érted?)
                      5-öst (érted?)

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969912
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        nem tudom, h a win9x mióta oprendszer, ugyanis tudomásom szerint csak az NT alapúak önálló oprendszerek;

                        Akkor a tudomásodat lehet bõvíteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,251-18,260 / 19,719