kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,261-18,270 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969911
    kisbetu
    Felhasználó

      Az egyéntõl függ hogy ki milyen…
      Ki ilyen ki olyan.

      Mi is az iskolába mit tanulunk. Hát semmi olyat amit én már ne tudnék. Meg hát szerintem ebbe az iskolába nem is fogunk olyat tanulni soha amilyet én ne tudnák.

      Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989942
      kisbetu
      Felhasználó

        szerintem nem pont erre a konfigra volt gondolva, hanem az xf86configra

        Hozzászólás: Hálózatépítési problémák #1998728
        kisbetu
        Felhasználó

          Azt szokták javasolni, hogy a kábel valamelyik végéhez toldj hozzá még egy fél méteres darabot, aztán nézd meg újra a „láthatóságot”.

          Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984279
          kisbetu
          Felhasználó

            Kisbetu es Suse?
            Ezt sem tudtam… 😉
            [align=right][snapback]105116[/snapback][/align]

            Mit találtam!

            Igen, én lusta trehány linuxos vagyok. Amikor (úgy 5 éve) pár disztrót kipróbáltam, azt vettem észre, hogy a nekem kellõ csomagok mind ott vannak a SuS

            Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989933
            kisbetu
            Felhasználó

              Felraktam azokat a csomagokat.
              (make ggc) lettek telepítve

              Akkor próbaképpen írd be, légyszi, hogy
              #make

              aztán meg

              #gcc

              Mit válaszol?

              Hozzászólás: PixelView (bt878) nincs hang #1929425
              kisbetu
              Felhasználó

                Köszi, de feltettem inkább a suse 9.2.t, és itt tökéletesen megy!
                [align=right][snapback]112304[/snapback][/align]

                Ez is egy megoldás, csak a probléma szõnyeg alá söprésével.
                (

                Hozzászólás: Servernek, de melyiket? #1997717
                kisbetu
                Felhasználó

                  valami tanács?
                  [align=right][snapback]111877[/snapback][/align]

                  Te aztán tudsz kérdezni!

                  Hozzászólás: dn telepitése, linuxos alapok (nagyon alapok) #1996325
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    és kiírtam cd-re

                    Az ISO-t írtad ki?
                    Mert ugye RTFM, STFW…

                    Hozzászólás: SuSE 9.0 és a SuSE 9.1 Personal #1997647
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      1. Amikor elindítasz egy telepítést, mindig megkérdezi, hogy
                      – új telepítés vagy
                      – frissítés
                      Szerinted miért?

                      2. Ha 1 CD, akkor arra lényegesen kevesebb csomag fér rá, mint 5 CD-re. Pl. fejlesztõeszközök nincsenek rajta. Ez persze nem baj, mert ftp-rõl beszerezhetõ minden, ami hiányzik.

                      3. Viszont ha már ftp, akkor miért nem a 9.2-est célzod meg? Már leszedhetõ.

                      (Na persze! Amíg fogalmazok, megelõznek.)

                      Hozzászólás: PixelView (bt878) nincs hang #1929422
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Azt figyeltem épp most bootnál hogy a btaudio mellé nem tesz [OK] -t az uhu, tehát nem indítja el. Valõszínûleg ez lehet a gond. Azt hogyan lehet elindítani?

                        UHU-ról nem tudok nyilatkozni.
                        Az én Linuxom sok mindent írkál, de btaudio nincs köztük.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,261-18,270 / 19,719