Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az egyéntõl függ hogy ki milyen…
Ki ilyen ki olyan.Mi is az iskolába mit tanulunk. Hát semmi olyat amit én már ne tudnék. Meg hát szerintem ebbe az iskolába nem is fogunk olyat tanulni soha amilyet én ne tudnák.
szerintem nem pont erre a konfigra volt gondolva, hanem az xf86configra
Azt szokták javasolni, hogy a kábel valamelyik végéhez toldj hozzá még egy fél méteres darabot, aztán nézd meg újra a „láthatóságot”.
Kisbetu es Suse?
Ezt sem tudtam… 😉
[align=right][snapback]105116[/snapback][/align]Mit találtam!
Igen, én lusta trehány linuxos vagyok. Amikor (úgy 5 éve) pár disztrót kipróbáltam, azt vettem észre, hogy a nekem kellõ csomagok mind ott vannak a SuS
Felraktam azokat a csomagokat.
(make ggc) lettek telepítveAkkor próbaképpen írd be, légyszi, hogy
#makeaztán meg
#gcc
Mit válaszol?
Köszi, de feltettem inkább a suse 9.2.t, és itt tökéletesen megy!
[align=right][snapback]112304[/snapback][/align]Ez is egy megoldás, csak a probléma szõnyeg alá söprésével.
(valami tanács?
[align=right][snapback]111877[/snapback][/align]Te aztán tudsz kérdezni!
és kiírtam cd-re
Az ISO-t írtad ki?
Mert ugye RTFM, STFW…1. Amikor elindítasz egy telepítést, mindig megkérdezi, hogy
– új telepítés vagy
– frissítés
Szerinted miért?2. Ha 1 CD, akkor arra lényegesen kevesebb csomag fér rá, mint 5 CD-re. Pl. fejlesztõeszközök nincsenek rajta. Ez persze nem baj, mert ftp-rõl beszerezhetõ minden, ami hiányzik.
3. Viszont ha már ftp, akkor miért nem a 9.2-est célzod meg? Már leszedhetõ.
(Na persze! Amíg fogalmazok, megelõznek.)
Azt figyeltem épp most bootnál hogy a btaudio mellé nem tesz [OK] -t az uhu, tehát nem indítja el. Valõszínûleg ez lehet a gond. Azt hogyan lehet elindítani?
UHU-ról nem tudok nyilatkozni.
Az én Linuxom sok mindent írkál, de btaudio nincs köztük. -
SzerzőBejegyzés