kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,281-18,290 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Regisztráció Gondok #1997368
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem úgy értettem!

      Jóvanna.

      Hozzászólás: új winya, új probléma #1997461
      kisbetu
      Felhasználó

        //off
        hamar veszel imho maxtore;
        tudom, tudom, hogy „olcso selejt” de nalunk sohasem volt problema; ami termeszetesen nem jelenti azt, hogy rnd nem lehet egy hibas darab;
        de en ragaszkodom a bevallt markakhoz 😉 intel proci, nvidia vidkartya, creative hangkari, hp nyomtato, stb; lehet flamelni, de nekem bejottek;
        [align=right][snapback]111521[/snapback][/align]

        Errõl jut eszembe.
        Már tegnap akrtam kérdezni, ez most megerõsített.

        Nem lenne jó egy olyan topik, ahol összegyûjtenénk, kinek milyen eszköz megy pöpecül Linux alatt és mi macerás?

        Hozzászólás: Regisztráció Gondok #1997366
        kisbetu
        Felhasználó

          Ha ez tetszik neki, akkor legyen!
          Ezen nem tudsz változtatni, most már nem.  :rolleyes:

          Nem értek egyet veled, de a többség dönt.

          Hozzászólás: Alapok #1995336
          kisbetu
          Felhasználó

            A Linux alapjait szeretném elsajátítani.

            Ahhoz sokat kell olvasnod.

            Hogy kell játékot futtatni?

            Hozzászólás: Teszt és tuning #1996396
            kisbetu
            Felhasználó

              Ahogy nézem elég furcsa dátumot ír és a az értékek nagy vonalakban
              egyenesen aránylanak a proci freki arányokhoz.
              Nem eccerûen a vasat méri?
              [align=right][snapback]111507[/snapback][/align]

              Mit kéne mérni egy benchmarknak, ha nem a vasat?

              Hozzászólás: Regisztráció Gondok #1997364
              kisbetu
              Felhasználó

                Ezt nem értem  :blush: ! Ez már akkor OFF volt, amikor regelte magát  :blink: !
                [align=right][snapback]111459[/snapback][/align]

                Hogy én mért nem tudtam ilyen visszafogott lenni…

                Hozzászólás: Tesco gazdaságos ébresztõóra #1979054
                kisbetu
                Felhasználó

                  Boot nélkül, (csak mert szinte nem is szoktam kikapcsolni a gépet…) szeretném ezt az ébresztõ, (s legyen a lúd kövér…) altató funkciót elérni, nos azt hogy is? :blink:

                  Futó rendszeren fut például az atd démon. Hogy mikor mit csináljon, azt meg a cron-nal állítják be.

                  Hozzászólás: Ntfs/Suse 9.1 (aztata….) #1997507
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Oké.
                    Azért van, amit még én is megértek.

                    Hozzászólás: Teszt és tuning #1996387
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Szerintem neked FULL-ra üldözési mániád van. Szerintem.

                      Szerintem meg csak az zavar, ha zavarkeltõ hozzászólások születnek.
                      Valamilyen, de emberi hibából.
                      Egyik hiba az elírás.

                      Hozzászólás: Teszt és tuning #1996386
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Vagy én értem félre? Ha igen, akkor megbeszéljük priviben.

                        1.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,281-18,290 / 19,719