Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem úgy értettem!
Jóvanna.
//off
hamar veszel imho maxtore;
tudom, tudom, hogy „olcso selejt” de nalunk sohasem volt problema; ami termeszetesen nem jelenti azt, hogy rnd nem lehet egy hibas darab;
de en ragaszkodom a bevallt markakhoz 😉 intel proci, nvidia vidkartya, creative hangkari, hp nyomtato, stb; lehet flamelni, de nekem bejottek;
[align=right][snapback]111521[/snapback][/align]Errõl jut eszembe.
Már tegnap akrtam kérdezni, ez most megerõsített.Nem lenne jó egy olyan topik, ahol összegyûjtenénk, kinek milyen eszköz megy pöpecül Linux alatt és mi macerás?
Ha ez tetszik neki, akkor legyen!
Ezen nem tudsz változtatni, most már nem. :rolleyes:Nem értek egyet veled, de a többség dönt.
A Linux alapjait szeretném elsajátítani.
Ahhoz sokat kell olvasnod.
Hogy kell játékot futtatni?
Ahogy nézem elég furcsa dátumot ír és a az értékek nagy vonalakban
egyenesen aránylanak a proci freki arányokhoz.
Nem eccerûen a vasat méri?
[align=right][snapback]111507[/snapback][/align]Mit kéne mérni egy benchmarknak, ha nem a vasat?
Ezt nem értem :blush: ! Ez már akkor OFF volt, amikor regelte magát :blink: !
[align=right][snapback]111459[/snapback][/align]Hogy én mért nem tudtam ilyen visszafogott lenni…
Boot nélkül, (csak mert szinte nem is szoktam kikapcsolni a gépet…) szeretném ezt az ébresztõ, (s legyen a lúd kövér…) altató funkciót elérni, nos azt hogy is? :blink:
Futó rendszeren fut például az atd démon. Hogy mikor mit csináljon, azt meg a cron-nal állítják be.
Oké.
Azért van, amit még én is megértek.Szerintem neked FULL-ra üldözési mániád van. Szerintem.
Szerintem meg csak az zavar, ha zavarkeltõ hozzászólások születnek.
Valamilyen, de emberi hibából.
Egyik hiba az elírás.Vagy én értem félre? Ha igen, akkor megbeszéljük priviben.
1.
-
SzerzőBejegyzés